O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Rozpocznij nowy wątek
Użytkownicy, którzy uczestniczyli w dyskusji: Jano__007, Edi, Waldic,

Rekreacja zimą bez roweru-może z kijkami

Ostatnia aktualizacja 10 rok temu
EdiEdi
Użytkownik
Dodano 10 rok temu
W ramach "Mam pomysł".
-Proponuję, aby w trudnych warunkach zimowych,gdy już nie można bezpiecznie jechać na rowerze, aby w sobotę lub niedzielę (do uzgodnienia) spotykać się w Bażantarni (przy muszli) z kijkami lub bez,aby trochę zażyć ruchu i świeżego powietrza.Przewidywany czynny czas marszu w normalnym tempie -ok.1.5-2 godz. Dla morsów jest możliwość kąpieli w rzece Dzikusce (-woda posiada już właściwą temperaturę).
Gdyby pomysł "wypalił" to moglibyśmy już spotkać 4 lub 5 grudnia br.o godz.9:00.-(tą godzinę spotkania zalecam,ponieważ później może już brakować miejsca na parkingu przy muszli).Co o tym sądzicie ? - Spotykamy się czy nie?
Rower: 1."Mustang",2.Silwer-Blue("Edwarda") Styl jazdy: Turystyka
WaldicWaldic
Senior
Dodano 10 rok temu
4.12 jedziemy na narty na Wielkie Pole :hura:
Rower: 3x sampchamalemam + 2 bidony + 3 dzwonki Styl jazdy: Niedzielny
J
Jano__007
Użytkownik
Dodano 10 rok temu
Przez cały rok(od wielu lat) w każdą SOBOTĘ i NIEDZIELĘ o godz.9.oo, spotykają się na parkingu przy muszli koncertowej w Parku "Bażantarnia", miłośnicy nordic walking. Grupa nosi nazwę "Włóczykije" i działa przy EL WOPR. Danusia i ja, mamy zaszczyt i przyjemność uczestniczyć w spotkaniach tej grupy i wspólnie z koleżankami i kolegami przemierzać "Bażantarnię" jej urokliwymi szlakami.
Wszystkich chętnych zapraszamy. Nasz instruktor (uprawnienia międzynarodowe) przeprowadzi bezpłatne szkolenie. Pokaże w jaki sposób posługiwać się kijkami, żeby odnieść jak najwięcej korzyści z uprawiania tej formy rekreacji.
Przed wymarszem profesjonalna rozgrzewka i w drogę.
Do miłego spotkania w SOBOTĘ o 9.00.
Pozdrawiam. (papa2)
Rower: Unibike Luxor, Unibike Xenon
Edytowany przez Jano__007 dnia 29-11-2010 15:36, 10 rok temu
EdiEdi
Użytkownik
Dodano 10 rok temu
To wszystko co napisał Janusz jest prawdą.
Byłem z Włóczykijami" kilka razy. Dobra grupa.Idąc z nimi nie ma "zmiłuj"się. W tej grupie maszeruje przeciętnie ok. 20 osób o dość dużym zróżnicowaniu pod względem wiekowym i kondycyjnym. Myślę , jak zawsze w takich przypadkach część z nich cierpi (to dobrze),a część się "nudzi", lub nie.Do tej grupy powinni wg mojej oceny dołączać się chodziarze już trochę "zaprawieni" kondycyjnie.Opłata miesięczna za przynależność do grupy 10 zł.
Na razie ten temat zawieszam- jeżeli będzie większe zainteresowanie tym projektem zimowej rekreacji.-to wrócimy do tego tematu.
-Myślę, że lepiej będzie chodzić z grupą, którą przedstawiliśmy z Januszem. Ja w tej grupie już jestem-bo smutno mi było chodzić samemu.-Jest OK.-Myślę, że Ci co nie ślizgają się na nartach to przybędą do Bażantarni, aby pochodzić po lesie w sobotę lub niedzielę o g.9:00.Wg. mojej oceny Nasi Rowerzyści będą też usatysfakcjonowani i z tej formy zimowej rekreacji bez roweru.:tak:
Rower: 1."Mustang",2.Silwer-Blue("Edwarda") Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Edi dnia 07-12-2010 20:14, 10 rok temu
może wyświetliłeś wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
może wyświetliłeś wszystkie wątki dyskusji na forum.
nie może głosujesz na ankietę w wątku.
nie może zaczyna od ankiety na tym forum.
nie może załadowałeś załączniki na to forum.
może załadowałeś załączniki na forum.