O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Narty niedziela 12.12.2010

Ostatnia aktualizacja 10 rok temu
M
Marek55
Senior
Dodano 10 rok temu
Rada Starszych (Waldek i ja) postanowiła:
- spotkanie chętnych do narciarskiej przygody o godz. 9.30 koło Smoków. W zależności od sytuacji pogodowej, warunków i nastawienia Grupy, może podejmiemy próbę odnalezienia tajemniczego obiektu leżącego w głębi lasu. Co za obiekt? Chwilowo to tajemnica, bo może nas ubiec jakiś Indiana Jones, ale jutro na tym forum zdradzę tajemnicę (godz. 18.00). Prawdopodobnie tego obiektu nikt z nas jeszcze nie widział. Może uda nam się go odnaleźć.
Rower: Unibike Styl jazdy: Turystyka
KomendantKomendant
Administrator
Dodano 10 rok temu
Zamierzam przyłączyć się do grupy odkrywców. :)
Rower: GIANT Squadron Styl jazdy: Turystyka
WaldicWaldic
Senior
Dodano 10 rok temu
Mały rekonesans rusza jutro. Zbiórka koło leśniczówki w Jeleniej Dolinie ok. 9.20
Rower: 3x sampchamalemam + 2 bidony + 3 dzwonki Styl jazdy: Niedzielny
JurekJurek
Użytkownik
Dodano 10 rok temu
Tego obiektu już tam nie ma. Został po prostu skradziony. Normalna forma aktywności ludzkiej.
Jest bardzo dużo śniegu i istnieje realne zagrożenie lawinowe. Należy zachować ostrożność.
W niedzielę biegnę w stronę Drużna.
Rower: ACCENT SHANNON Concept Styl jazdy: Turystyka
M
Marek55
Senior
Dodano 10 rok temu
Tego nie da się ukraść. Wraz z Waldkiem mieliśmy pomysła by dotrzeć do Kamienia Etzdorfa, to potężny głaz z inskrypcją, upamiętniający zarządcę Kadyn z lat 1898-1930, radcę Etzdorfa. Według relacji Waldka z dzisiejszej narciarskiej eskapady, to ze względu na duże opady śnieżne, warunki są dosyć trudne. Może inym razem, ale wtedy trzeba umówić się bliżej Pagórek.
Mimo to jutro nie można odpuścić, bo zagrożenie lawinowe nie jest przewidywane. Natomiast w okolicach Drużna będzie wiało i warto mieć w plecaku ze dwie dobre cegły.
Rower: Unibike Styl jazdy: Turystyka
WaldicWaldic
Senior
Dodano 10 rok temu
Kamień Etzdorfa nam nie ucieknie :) , leży w tym samym miejscu od ponad 70 lat i jeszcze parę dni czy tygodni poleży :) . Warunki ciężkie ze względu na duża ilość śniegu i pokonanie kilkunastu kilometrów może być trudne. Umówimy się kiedyś w Pagórkach. Jutro warto pokręcić się w okolicach Smoków bo widoki są przepiękne. Nasza dzisiejsza trasa tutaj http://www.bikema...ute/773052 zdjęcia w galerii.
Rower: 3x sampchamalemam + 2 bidony + 3 dzwonki Styl jazdy: Niedzielny
J
Jano__007
Użytkownik
Dodano 10 rok temu
Obawiam się, że jutro tzn.w niedzielę trzeba będzie przypiąć narty wodne. Niestety przez cały sobotni wieczór pada deszcz. Nie wiem jak ja, wyposażony tylko w kijki(nie posiadam żadnych nart), poradzę sobie jutro maszerując po "Bażantarni"? :bezradny:


Niedzielny marsz przez "Bażantarnię" był trudny. Na wąskich ścieżkach śnieg mokry i bardzo nierówno ubity. Na takiej trasie łatwo o kontuzję. Szczęśliwie cała nasza grupa "Włóczykije" pokonała trasę bez żadnych problemów.

Jak było w niedzielę na nartach?

Pozdrawiam. (papa2)
Rower: Unibike Luxor, Unibike Xenon
Edytowany przez Jano__007 dnia 13-12-2010 13:02, 10 rok temu
KazimierzKazimierz
Senior
Dodano 10 rok temu
Wbrew pozorom, (padający deszcz w sobotę i niedzielny poranek) na Wielkim Polu warunki śniegowe sprzyjały narciarzom. Śnieg zmrożony, przewiany o pokrywie 40cm grubości. Silny wiatr północny.
W towarzystwie Małgosi, założyliśmy ślad do szosy w kierunku Jeleniej Doliny. Tam spotkaliśmy Tereskę w towarzystwie Zbyszka i Marka jadących od Jeleniej Doliny. Krótka wymiana zdań, dojazd do kolejnej szosy na Jelenia Dolinę i powrót do Elbląga, przez Jagodnik, obok działek i ul. Okrężną do Ogólnej. Śniegu w mieście wystarczyło, aby na nartach dojechać po sam dom na Modlińskiej.
Rower: UNIBIKE Expedition Styl jazdy: Turystyka
może wyświetliłeś wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
może wyświetliłeś wszystkie wątki dyskusji na forum.
nie może głosujesz na ankietę w wątku.
nie może zaczyna od ankiety na tym forum.
nie może załadowałeś załączniki na to forum.
może załadowałeś załączniki na forum.