O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Rozpocznij nowy wątek
Użytkownicy, którzy uczestniczyli w dyskusji: Marek55, alina, Waldic,

Narty czwartek 6.01.2011

Ostatnia aktualizacja 13 lat temu
WaldicWaldicSenior
Dodano 13 lat temu
Zapraszamy na wycieczkę narciarską w czwartek. Trasa mniej więcej tu http://www.bikema...ute/785770 .
Start na początku Wielkiego Pola :D na ul.Fromborskiej o godz. 9.20, koniec w Bażantarni przy Muszli .
Można dojechać do Bielan linią 12 http://www.zkm.el...ia/12.html (pamiętajcie, że święto).
Każdy zabiera co potrzebuje ;) . Każdy jedzie na własną odpowiedzialność i takie tam. Nasmarować rowki.
Trasa długości ok 12 km, więc zarezerwujcie odpowiednią ilość czasu.
Trasa może się skrócić albo wydłużyć w zależności od warunków pogodowych, humorów i kondycji uczestników oraz widzimisię organizatorów.
Rower: 3x sampchamalemam + 2 bidony + 3 dzwonki Styl jazdy: Niedzielny
Edytowany przez Waldic dnia 05-01-2011 17:10, 13 lat temu
M
Marek55Senior
Dodano 13 lat temu
Należy wspomnieć, że nie była to wyprawa dla słabeuszy. Najpierw było pokonanie bezkresnej, śnieżnej pustyni, przy słonecznym blasku i wietrze przewalającym śnieżne masy. Później tajemniczymi ścieżkami, w głębokim śniegu i bajkowej scenerii. Niemal wycieńczeni i osłabieni resztkami sił trafiliśmy na chatynkę, w drzwiach której powitała nas koza, a gospodarze poczęstowali pysznym, gorącym rosołem. Chwila odpoczynku wzmocniła nasze siły. W dobrych humorach, bardziej gibcy ruszyliśmy przed siebie. To był udany dzień.
Ps. Ledwo się ruszam. Pod koniec wyprawy, na oblodzonej drodze lewa narta poszła do przodu, stanęła pionem (pokazując rowek) a ja całym ciężarem swego ciała pie...., upadłem na tylną część ciała. Wszystko tylko jęknęło.
Rower: Unibike Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Marek55 dnia 06-01-2011 19:01, 13 lat temu
WaldicWaldicSenior
Dodano 13 lat temu

Cytat

Marek55 napisał/a:
Wszystko tylko jęknęło.

Co jęknęło? Narta, tylna część ciała, czy może rowek? :D

Pierwsza (i nie ostatnia) Stopowa Wyprawa na Głogowe Wzgórze przeszła do historii. A jest co wspominać :) . Faktycznie pierwsza część na Wielkim Polu dała nam się we znaki. Tylko zawartość plecaka Marka trzymała nas przy życiu. Potem ekipa tak się rozruszała, że postanowiła wydłużyć trasę o jakieś 5 km i pojechaliśmy obejrzeć jezioro. I to był strzał w dziesiątkę, bo gdyby nie to, to nie trafilibyśmy tam gdzie trafiliśmy, znaczy nie spotkalibyśmy kozy ;).
Trasa wycieczki tu http://www.bikema...ute/786956 . Od oficjalnego startu do oficjalnej mety nieco ponad 17 km. Reszta w galerii.
Rower: 3x sampchamalemam + 2 bidony + 3 dzwonki Styl jazdy: Niedzielny
A
alinaUżytkownik
Dodano 13 lat temu
Ja wiem, że byłam z wami i tylko jednej takiej małej rzeczy nie pamiętam - była koza, były rowki i dlaczego ... nie tylko ja ale i Terez znalazłyśmy dziurkę w futrze:o
A tak w ogóle to już wiem, nie smarujemy rowków:boisie: tylko partnerzy smarują czubki.:hura:
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.