O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Rozpocznij nowy wątek
Użytkownicy, którzy uczestniczyli w dyskusji: Marian65, MARECKI, Edi, Darecki_EB,

Inauguracja sezonu-Stegna 2011

Ostatnia aktualizacja 13 lat temu
MARECKIMARECKISenior
Dodano 13 lat temu
INAUGURACJA SEZONU 2011- ROWEROWA STEGNA

Kalendarz wskazuje, że zima ma się już ku końcowi, tak więc nadchodzi czas na inauguracyjną wycieczkę sezonu 2011 dla większości elbląskich rowerzystów. Kierunek jazdy jest od lat ten sam i w tym roku też pozostanie tradycyjny - Stegna.

Założenia wycieczki:

W czasie drogi będzie czas na spokojne rozmowy, omówienie planów na nadchodzący sezon, oraz jak pokazuje doświadczenie z poprzednich wyjazdów, na odcinki sprinterskie. Dla każdego coś miłego :-). W Stegnie na plaży przyjrzymy się zakończeniu sezonu przez elbląskie morsy i zintegrujemy towarzysko w okolicznych barach nad smażoną rybką.

Trasa:

ELBLĄG-Nowakowo-Marzęcino-Tujsk-Stegna-Tujsk-Marzęcino-Kępki-Kazimierzowo-ELBLĄG


Uczestnicy:

Zapraszam WYŁĄCZNIE osoby pełnoletnie, ponieważ każdy jedzie na własną odpowiedzialność. Udział w imprezie jest bezpłatny. Serdecznie zapraszam płeć piękną ;-). Długość trasy to około 90 km. Tempo jazdy będzie bardzo spokojne, dostosowane do naszych możliwości i warunków pogodowych.

Trasa wycieczki wiedzie po lokalnych drogach asfaltowych na których występuje znikomy ruch samochodowy. Na wycieczkę można zabrać dowolny typ roweru, nawet składak da sobie radę.

Przewidywane są krótkie przerwy w czasie jazdy na jedzenie, zrobienie zdjęć itp. Należy zabrać ze sobą podstawowe akcesoria rowerowe tj. dętkę, pompkę, klucze. Każdy z uczestników powinien wcześniej zadbać o dobry stan techniczny swojego roweru. Szczególnie zalecam założenie kasku na głowę.


[color=#ff0000][big]Zbiórka na Placu Jagiellończyka w niedzielę 20 marca o godzinie 9.30[/big] [/color]
Rower: Bocas, CUBE Reaction, Trek Domane SL 4 Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez MARECKI dnia 06-03-2011 15:21, 13 lat temu
Darecki_EBDarecki_EBJunior
Dodano 13 lat temu
Kto ma zamiar poprawić frekwencję? Ja mam rower odkurzony (w zasadzie nie miał czasu się kurzyć całą zimę ;) ). Mniemam, że Edi i Janusz jadą, żeby jednocześnie zakończyć sezon zimowych kąpieli i rozpocząć sezon rowerowy? Chyba że jeszcze o kimś nie wiem? :)
Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do wspólnego wyjazdu
Rower: Merida Crossway TFS, Cube LTD Comp Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Darecki_EB dnia 12-03-2011 10:18, 13 lat temu
Marian65Marian65Weteran
Dodano 13 lat temu
Ja piszę się na tą imprezę.:)
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
EdiEdiUżytkownik
Dodano 13 lat temu
-Oczywiście, że będziemy-ja na czterech kółkach.
-Dnia 20 marca br. Elbląskie Morsy, będą żegnać w Stegnie zimę topiąc symbolicznie kukłę zwaną"Marzanną".Oczywiście w tym dniu w im.Elbląskich Morsów zapraszam wszystkich rowerzystów do Stegny na godz. 12:00.
Do zobaczenia. Pozdrawiam
Rower: 1."Mustang",2.Silwer-Blue("Edwarda") Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Edi dnia 19-03-2011 00:46, 13 lat temu
Marian65Marian65Weteran
Dodano 13 lat temu
Od 01.marca?,
przecież to kawał czasu i kondycja się z pewnością zaczęła stabilizować. :)Dasz radę, to nie wyścigi, trzeba tylko troszkę samozaparcia. (okok)
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.