O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Wycieczka niedziela 27 marca

Ostatnia aktualizacja 13 lat temu
WaldicWaldicSenior
Dodano 13 lat temu
W ramach pozimowego rozruchu i przygotowań do sezonu (Komendant stawia przed nami wielce ambitne zadania) proponuję małe co nie co na następującej trasie: Elbląg - Jelenia - Milejewo - Kamiennik - Zastawno - Elbląg. Mapka tu : http://tinyurl.co... .
Długość trasy ok. 40 km. Zbiórka na ścieżce rowerowej na ul.Fromborskiej w niedzielę o godz. 9.00 .
Trasa może się nieznacznie zmienić w zależności od kondycji i upodobań uczestników oraz widzimisię organizatorów.
Zabrać ze sobą pompkę, dętkę i wiadomo co.
Zapraszamy osoby pełnoletnie i niepełnoletnie pod opieką rodziców. Każdy jedzie na własną odpowiedzialność i takie tam.
Zgodnie z sugestią Janusza Małego należy się ładnie ubrać (patrz tekst o wystrzałowych ubrankach :D ) .
O stanie technicznym rowerów nie wspominam, bo rozumiem, że każdy już po wiosennym przeglądzie ;) .



PS
W trakcie kiedy ja pisałem tego posta, Darecki_EB zamieścił swoją propozycję. Jestem otwarty na wszelkie sugestie, itd. :) . Możemy na forum zdecydować, który wariant nam bardziej odpowiada.
Rower: 3x sampchamalemam + 2 bidony + 3 dzwonki Styl jazdy: Niedzielny
Edytowany przez Waldic dnia 25-03-2011 13:44, 13 lat temu
PiotrPiotrSenior
Dodano 13 lat temu
Waldek, jesteśmy za Twoją propozycją. Będziemy. :D
Na wieżę widokową jest chyba za wcześnie - za dużo błota.
Rower: Kross Trans Alp Styl jazdy: Turystyka
Darecki_EBDarecki_EBJunior
Dodano 13 lat temu
Tak to jest, jak młody nie prowadzi konsultacji z weteranami szos :) Piotr ma faktycznie rację - i chyba jednak deszczowy weekend nie ułatwi dotarcia do wieży. Teraz poodkręcam wszystko i pojadę z Wami :) Może uda się zabrać na wycieczkę kilka "nowych" osób.
Rower: Merida Crossway TFS, Cube LTD Comp Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Darecki_EB dnia 25-03-2011 16:08, 13 lat temu
K
KasiaUżytkownik
Dodano 13 lat temu
A pamiętacie o zmianie czasu? W nocy z soboty na niedzielę przechodzimy na czas letni. Przesuwamy zegarki o godzinę do przodu, śpimy krócej :bezradny:. Trasa ok, ale ta godzina wyjazdu to trochę nie za wczesna? :(
Rower: Kellys Saphix Styl jazdy: Turystyka
Jurek MJurek MWeteran
Dodano 13 lat temu
Ze względu na brak zainteresowania - wycieczka na wieżę widokową anulowana.
Rower: 3 x Kross Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Jurek M dnia 26-03-2011 22:49, 13 lat temu
Darecki_EBDarecki_EBJunior
Dodano 13 lat temu
Jurek - zabiłeś mi ćwieka teraz więc mam pytanie, które zapewne wzbudzi uśmiech politowania - nie będzie to jednak miało wpływu na mój spokojny sen :) A mianowicie: gdzie ta wieża się znajduje? Wicie-rozumicie... jeszcze dużo nie widziałem w naszych okolicach :) Jakąś mapkę z dojazdem mógłbym prosić? Dzięki z góry!
Rower: Merida Crossway TFS, Cube LTD Comp Styl jazdy: Turystyka
WaldicWaldicSenior
Dodano 13 lat temu

Cytat

Kasia napisał/a:
A pamiętacie o zmianie czasu? W nocy z soboty na niedzielę przechodzimy na czas letni. Przesuwamy zegarki o godzinę do przodu, śpimy krócej :bezradny:. Trasa ok, ale ta godzina wyjazdu to trochę nie za wczesna? :(

Ze względu na spokojny sen Kasi jestem skłonny te pół godziny odpuścić ;) . Może więc tradycyjnie o 9.30?
Rower: 3x sampchamalemam + 2 bidony + 3 dzwonki Styl jazdy: Niedzielny
PiotrPiotrSenior
Dodano 13 lat temu
Kasia ma rację. Jest zmiana czasu i temperatura o 9:00 około zera. Może tak 10:30 - 11:00:bezradny:
Rower: Kross Trans Alp Styl jazdy: Turystyka
WaldicWaldicSenior
Dodano 13 lat temu
Nie przesadzaj z tą temperaturą. Jest teraz 8.25 i 4 st. Wyjazd o 11 oznacza powrót ok 15-15.30, a to już jak dla mnie za późno.
Rower: 3x sampchamalemam + 2 bidony + 3 dzwonki Styl jazdy: Niedzielny
KazimierzKazimierzSenior
Dodano 13 lat temu
W końcu, skąd i o której godzinie jest wyjazd? :bezradny:
Waldek, czym będziesz się napędzał, że "Szacunkowy" koszt paliwa podany na mapie, wyniesie : 24.38 zł i czy taka kasa jest wymagana przy wyjeździe?
Rower: UNIBIKE Expedition Styl jazdy: Turystyka
WaldicWaldicSenior
Dodano 13 lat temu
12 lodów po 2 zł sztuka = 24 zł i 38 gr na nieprzewidziane wydatki
Ja wyjeżdżam o 9.30 z końca ścieżki rowerowej na Fromborskiej (róg Ogólnej)
Rower: 3x sampchamalemam + 2 bidony + 3 dzwonki Styl jazdy: Niedzielny
KazimierzKazimierzSenior
Dodano 13 lat temu
Lody, niezła rzecz, czyli będą tradycyjne sklepy:hura:
Postaram się dołączyć do ciebie.(papa2)
Rower: UNIBIKE Expedition Styl jazdy: Turystyka
Marian65Marian65Weteran
Dodano 13 lat temu
Było miło.(okok)
Liczba chętnych do aktywnego spędzenia niedzieli na rowerkach zaskoczyła wszystkich.:brawo:
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
Marian65Marian65Weteran
Dodano 13 lat temu
:mysli::bezradny::|
Może jaśniej?
Coś się stało Grażynie?
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
Marian65Marian65Weteran
Dodano 13 lat temu
Mam nadzieję, że do niedzieli rozpoczynającej nasz sezon wszystko się zagoi. :beczy:
Wracaj Grażynko do zdrowia(pocieszacz) :kwiatek:
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
WaldicWaldicSenior
Dodano 13 lat temu

Cytat

asvil napisał/a:
Nawet cudzą żonę nie można zostawić pod Twoją opieką bo wróci do domu w stanie zdrowotnie uszkodzonym!

Wniosek : żony nie zostawia się pod niczyja opieką (chyba, że cudzą :D ) tylko samemu się jedzie :)
Rower: 3x sampchamalemam + 2 bidony + 3 dzwonki Styl jazdy: Niedzielny
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.