O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Rozpocznij nowy wątek
Użytkownicy, którzy uczestniczyli w dyskusji: Tomasz, Komendant, Waldic,

Rowerowa Bażantarnia 29.05.11

Ostatnia aktualizacja 13 lat temu
TomaszTomaszSuper administrator
Dodano 13 lat temu

Cytat

Już w najbliższą niedzielę (29 maja) na wszystkich miłośników aktywnego trybu życia czeka sportowa niespodzianka, tym razem będzie to akcja "Rowerowa Bażantarnia", przejażdżka z udziałem Prezydenta Elbląga.
- Chyba nikogo nie muszę przekonywać, że warto czasami kluczyki od samochodu zamienić na rower - mówi prezydent Grzegorz Nowaczyk, który już zapowiedział, że w Bażantarni zjawi się na dwóch kółkach. - Zwłaszcza kiedy trasa jest tak atrakcyjna, trochę ruchu, świeże powietrze i miłe towarzystwo elblążan - to dobry pomysł na niedzielne popołudnie. Mam nadzieje, że chętnych do niedzielnej przejażdżki po Bażantarni nie zabraknie - dodaje prezydent.
Impreza odbędzie się w niedzielę 29 maja, start w samo południe w Bażantarni, na polanie przy wiatach. Będzie to impreza rodzinna, stąd przyjazne tempo jazdy, bez szarżowania i wjazdów pod strome góry.
- Pokonamy dystans około 10 kilometrów, w pięknej scenerii. Elbląski las to świetne miejsce na przejażdżki rowerowe. Mam nadzieje, że elblążanie dopiszą i zanotujemy wysoką frekwencję - mówi naczelnik Wydziału Sportu, Bogusław Tołwiński.
"Rowerową Bażantarnię" od strony technicznej zabezpieczać będzie MKS Truso, które ma doświadczenie w organizacji tego typu imprez.


Źródło: http://www.portel...p3?i=50011
Rower: Trek X-Caliber 9 29" 2017, Author DEXTER 21" 2009 Styl jazdy: MTB
Edytowany przez Tomasz dnia 24-05-2011 12:22, 13 lat temu
WaldicWaldicSenior
Dodano 13 lat temu

Cytat


- Pokonamy dystans około 10 kilometrów, w pięknej scenerii. Elbląski las to świetne miejsce na przejażdżki rowerowe. Mam nadzieje, że elblążanie dopiszą i zanotujemy wysoką frekwencję - mówi naczelnik Wydziału Sportu, Bogusław Tołwiński.


Bardzo dobry pomysł. Mam nadzieję, że pan prezydent przejedzie się po piachu, którym jego służby posypały ścieżki w Bażantarni.
Rower: 3x sampchamalemam + 2 bidony + 3 dzwonki Styl jazdy: Niedzielny
KomendantKomendantAdministrator
Dodano 13 lat temu
STOP-owcy mają już zaplanowaną trasę na tę niedzielę do Pasłęka.
Rower: GIANT Squadron Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Komendant dnia 25-05-2011 19:00, 13 lat temu
TomaszTomaszSuper administrator
Dodano 13 lat temu
To niech pan Prezydent pojedzie z nami :)
Rower: Trek X-Caliber 9 29" 2017, Author DEXTER 21" 2009 Styl jazdy: MTB
Edytowany przez Tomasz dnia 24-05-2011 20:03, 13 lat temu
KomendantKomendantAdministrator
Dodano 13 lat temu
Każdy ma prawo wyboru. Wycieczka po Bażantarni w towarzystwie pana Prezydenta może być dobra alternatywą dla wszystkich którym wyjazd do Pasłęka z różnych względów nie pasuje.
Rower: GIANT Squadron Styl jazdy: Turystyka
KomendantKomendantAdministrator
Dodano 13 lat temu
Tak, wyjazd do Pasłęka jest aktualny. Zapraszam
Rower: GIANT Squadron Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Komendant dnia 25-05-2011 19:02, 13 lat temu
TomaszTomaszSuper administrator
Dodano 13 lat temu
Krótka foto relacja - http://www.82-300...rezydentem
Rower: Trek X-Caliber 9 29" 2017, Author DEXTER 21" 2009 Styl jazdy: MTB
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.