O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Ostróda 12.06.2011

Ostatnia aktualizacja 13 lat temu
Marian65Marian65Weteran
Dodano 13 lat temu
Podejmuję drugą próbę pokonania trasy z Ostródy do Elbląga. Może tym razem się uda.
Jako, że wycieczka grupowa odbędzie się tym razem nietypowo w sobotę to ja zapraszam tych co nie wiedzą co zrobić z wolną niedzielą na wypad do Ostródy
Wyjazd pociągiem do Ostródy o godz. 05:30 z przesiadką w Malborku
Powrót późnym popołudniem,
planowany przebieg http://www.bikema...te/1002704

W czasie wycieczki, jeżeli pogoda dopisze planowany jest krótki postój na kąpiel. Pojedziemy częściowo znaną nam trasą ale też zapoznamy się z nowymi odcinkami na których może pojawić się trochę piachu. Poruszać się będziemy po różnego rodzaju nawierzchniach od asfaltu przez szuter, leśne dukty do piachu tak więc zalecane są rowery górskie i trekingowe, szosówka może mieć trochę kłopotów.

Każdy jedzie oczywiście na własną odpowiedzialność i sam ponosi wszelkie konsekwencje za szkody wyrządzone innym. Wycieczka przy nieograniczonym ruchu samochodowym więc każdy jest zobowiązany do przestrzegania przepisów o ruchu drogowym. Zalecam założenie kasku i zabranie ze sobą niezbędnych narzędzi i zapasowej dętki.
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
KazimierzKazimierzSenior
Dodano 13 lat temu
Spróbujemy. Może się uda.
Obwarowań co niemiara, ale o nieletnich nie wspominasz. Zapewne, tylko pod opieką dorosłych? (nie dotyczy Makowej Panienki) ;)
Rower: UNIBIKE Expedition Styl jazdy: Turystyka
Marian65Marian65Weteran
Dodano 13 lat temu
Masz rację Kaziu, pominąłem ten warunek.:bezradny:
Oczywiście wycieczka tylko dla osób pełnoletnich a osoby nieletnie tylko z opiekunem lub za zgodą rodziców tak jak to bywa z "Makową Panienką". :)
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
WaldicWaldicSenior
Dodano 13 lat temu
Spytam mamy czy mogę z wami pojechać.
Rower: 3x sampchamalemam + 2 bidony + 3 dzwonki Styl jazdy: Niedzielny
KazimierzKazimierzSenior
Dodano 13 lat temu

Cytat

Waldic napisał/a:
Spytam mamy czy mogę z wami pojechać.


Jeśliś nieletni, to tylko pod opieką rodziców :nono:
Rower: UNIBIKE Expedition Styl jazdy: Turystyka
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 13 lat temu
Szkoda koledzy ale tym razem to ja nie mogę! Zróbcie trochę zdjęć i zapis GPS to może kiedyś powtórzymy tą trasę. Życzę dobrej pogody i udanej wyprawy !
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
KazimierzKazimierzSenior
Dodano 13 lat temu
Szkoda Andrzeju, szkoda. Zapis GPS będziesz miał.
Rower: UNIBIKE Expedition Styl jazdy: Turystyka
Marian65Marian65Weteran
Dodano 13 lat temu
Dziękuję wszystkim uczestnikom dzisiejszej wycieczki, za miłe towarzystwo i wspólnie spędzoną niedzielę. (okok)
W szczególności dziewczynom, Ali i Grażynie że pokazały nam iż słaba płeć nie jest wcale taka słaba i dzielnie dawały radę na dość trudnej technicznie trasie z wiejącym w twarz wiatrem. :hura:
W wycieczce wzięło udział siedem osób; Piotr, Kazik, Janusz, Darek, ja i dwie wyżej wymienione już koleżanki.. Jeszcze raz dzięki wszystkim, szczególnie za to, że chciało Wam się wstać o tak barbarzyńsko wczesnej godzinie. :zawstydzony:
83km. jazdy po wszystkich rodzajach nawierzchni zaczynając od asfaltu , szutru i piachu kończąc na łąkach, bruku i błotnych odcinkach wymagały sporego samozaparcia aby dojechać do Elbląga.
Były awarie i zgubione pieniądze ale głównie dominował dobry humor , wypoczywaliśmy w urokliwych miejscach a tempo jazdy było odpowiednie do niedzielnego, relaksowego wyjazdu. Czyli około 17km/h
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
Darecki_EBDarecki_EBJunior
Dodano 13 lat temu
Rower: Merida Crossway TFS, Cube LTD Comp Styl jazdy: Turystyka
PiotrPiotrSenior
Dodano 13 lat temu
Dzięki Marian za zorganizowanie takiej fajnej wycieczki. :)
Jest już 23-cia godzina, a my jeszcze żyjemy, :radocha:
to chyba będzie z nami dobrze.
Było super, dzięki wszystkim za wspaniale spędzony czas. :hejka:
Rower: Kross Trans Alp Styl jazdy: Turystyka
GrazkaGrazkaJunior
Dodano 13 lat temu
Styl jazdy: Turystyka
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.