O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Cypel Rewski 31.07.2011

Ostatnia aktualizacja 13 lat temu
MARECKIMARECKISenior
Dodano 13 lat temu
Cypel Rewski to kilometrowej długości piaszczysty wał wrzynający się w wody Zatoki Puckiej niedaleko miejscowości Rewa. Będzie on celem kolejnej z wakacyjnych wycieczek elbląskich rowerzystów.

Założenia wycieczki:
Krótki dystans wycieczki będzie sprzyjał leniwemu pedałowaniu i zażywaniu kąpieli morskich oraz słonecznych.


Trasa:
Do Gdyni i z Gdyni jedziemy PKP.
Elbląg 5.30 - Gdynia 7.42 Cena biletu + rower to 18.70 zł
Gdynia 16.40 - Elbląg 19.07 Cena biletu + rower to 18.70 zł

Na rowerze: GDYNIA-Kosakowo-Pierwoszyno-REWA-Reda-Rumia-GDYNIA

Uczestnicy:
Zapraszam WYŁĄCZNIE osoby pełnoletnie, ponieważ każdy jedzie na własną odpowiedzialność. Udział w imprezie jest bezpłatny, każdy płaci za PKP we własnym zakresie. Serdecznie zapraszam płeć piękną. Długość trasy to około 60 km. Tempo jazdy będzie wakacyjne, nie przekraczające 20 km/h.

Trasa wycieczki wiedzie po lokalnych drogach asfaltowych i terenowych. Zalecam jazdę na rowerach MTB, crossowych lub trekingowych. Nie zapomnijcie o kąpielówkach i kremie do opalania.

Przewidywane są krótkie przerwy w czasie jazdy na jedzenie, zrobienie zdjęć itp. Należy zabrać ze sobą podstawowe akcesoria rowerowe tj. dętkę, pompkę, klucze. Każdy z uczestników powinien wcześniej zadbać o dobry stan techniczny swojego roweru. Szczególnie zalecam założenie kasku na głowę i zakup biletu dzień wcześniej.
[color=#ff0000][big]
Zbiórka na Placu Dworcowym w niedzielę 31 lipca o godzinie 5.15[/big][/color]
Rower: Bocas, CUBE Reaction, Trek Domane SL 4 Styl jazdy: Turystyka
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 13 lat temu
Czołem oficerowie ! ( Ty i ja ). Właśnie w sobotę wybieram się do Gdyni na krótki urlop - oczywiście z rowerem ! Dlatego też planuje do Was dołączyć w Gdyni na dworcu! Do miłego zobaczenia!
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
Jurek MJurek MWeteran
Dodano 13 lat temu
Jadę z Markiem.
Rower: 3 x Kross Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Jurek M dnia 30-07-2011 20:56, 13 lat temu
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 13 lat temu
Wycieczka bardzo fajna tyle,że bardzo szybka,ale to norma dla tej zawodowej grupy-choć dla kamuflażu występują jako "amatorzy-miłośnicy spokojnej jazdy"! Zwiedziliśmy Oksywie ale do portu nie udało się dostać -szlaban i wartownik z bronią- następnie cmentarz
Marynarki Wojennej i Torpedownie w Babich Dołach. Główny cel-Cypel Rewski- został zdobyty i tu na tym wąskim pasku lądu wchodzącym w Zatokę Pucką mieliśmy godzinny popas. Niektórzy zażywali kąpieli morskich-czytaj Leszek, który już prawie był w Pucku! O godz.12,00 szybkim tempem ruszyliśmy w drogę powrotną by po godzinie być w Gdyni na Skwerze Kościuszki. Tu zrobiliśmy rundę honorową w koło i przy lodach zapadła wspólna decyzja,że do Elbląga wracamy na kołach-dobrze,że mnie to nie dotyczyło! Tak o g.14,00 rozstaliśmy się i każdy pojechał w swoją stronę. Trzeba wspomnieć,że do Gdyni trzech kolegów przyjechało na kołach-nie zdążyli na pociąg,ale nie przeszkodziło to im aby być na dworcu PKP w Gdyni przed pociągiem-jak to zrobili ja nie wiem? Koledzy ci to;Mirek,Leszek i ...... . Pogoda była wymarzona do pedałowania a w Gdyni to już było całkiem plażowo.
Teraz oczywiście cała trójka jedzie tak samo-nie chcą wspomagać upadającej spółki PKP. Dziękuje wszystkim kolegom za wspaniałą wycieczkę a szczególnie jednemu. Tą szczególną osobą jest Jurek M. Dzięki niemu zdobyłem każdą górę i górkę a ponadto uczył jak należy jechać (ekonomicznie) w peletonie i jeszcze coś ale to już tajne spec. znaczenia. Moja wycieczka skończyła się po 72 szybkich km a innych po 160 lub nawet 260km. Dziękuje i do zobaczenia na trasie.
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Andrzej dnia 03-08-2011 00:58, 13 lat temu
LeszekLeszekJunior
Dodano 13 lat temu
Witam. Ten trzeci to Krzysiek. Muszę przyznać że Andrzej świetnie dawał sobie radę, dzielnie znosząc troszeczkę szybsze tempo jazdy. (Marecki;Tempo jazdy będzie wakacyjne, nie przekraczające 20 km/h;) zapomniał dodać że tylko podczas stromych podjazdów. Zdjęcia Krzysztofa do pooglądania http://picasaweb....ialy200267
Rower: CUBE Styl jazdy: Turystyka
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 13 lat temu
Jeszcze parę fotek z wycieczki na Cypel Rewski
http://www.fotosi...bum/923856
http://marecky.bi...EWSKI.html
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
kbialy2002kbialy2002Użytkownik
Dodano 13 lat temu
Andrzej pozdrowienia również dla Ciebie ... żebyś ty Wiedział jak Jurek.M dawał w drodze powrotnej - to jazda do Gdyni była SPACERKIEM. Razem wyszło 239km...
Styl jazdy: MTB
MARECKIMARECKISenior
Dodano 13 lat temu
Panowie znowu mieszają pojęcia :nono:. Pojęcie tempa (średniej) nie jest w żaden sposób tożsame z prędkościami chwilowymi. A jakie było średnie tempo na tej wycieczce można zobaczyć TUTAJ.

:hejka:
Rower: Bocas, CUBE Reaction, Trek Domane SL 4 Styl jazdy: Turystyka
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.