O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Przejażdżka latarkowa - bez ograniczeń!

Ostatnia aktualizacja 12 lat temu
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 12 lat temu
Tak jak już raz jechaliśmy wieczorem, proponuje kolejną przejażdżkę latarkową dla wszystkich miłośników wieczornego pedałowania.
Ci którzy już raz byli mogą zaświadczyć, że jest to bardzo fajna jazda - taka wyciszająca, a zarazem dobra na spokojny sen.

Termin; dnia 27.10.2011r. g.18,30 - czwartek
Miejsce; Stare Miasto przy Piekarczyku
Trasa; w/g propozycji Bartka - http://www.bikema...te/1312839
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Andrzej dnia 26-10-2011 10:22, 12 lat temu
agaweagaweUżytkownik
Dodano 12 lat temu
Hm... :mysli: Chyba to dwie różne propozycje, bo raczej nie zbieramy się przy piekarczyku, aby jechać Fromborską... :mysli:
Wycieczka ma się odbyć pod moim patronatem, ale "honorowym" :D , co oznacza mniej więcej tyle, że umywam ręce od wszelkiej roboty :D
Propozycja trasy Bartka jest chyba dobra. W każdym razie ważne jest, aby eskapada była bezpieczna, czyli aby odbywała się po nie uczęszczanych zanadto drogach.
Czy ewentualni chętni akceptują trasę i termin?
P.S. Dorotka, a daj Ty sobie spokój z tym basenem i przybywaj na wieczorny rejs rowerowy ;)
Rower: wheeler Styl jazdy: Niedzielny
[color=#00ff33]Agnieszka[/color]
agaweagaweUżytkownik
Dodano 12 lat temu
Raczej się pojawię - w końcu do czegoś jednak ten honorowy patronat ;) zobowiązuje :D
A jeśli chodzi o trasę, to faktycznie - jak się ją weźmie od drugiej strony - to wszystko pasuje :D
Rower: wheeler Styl jazdy: Niedzielny
[color=#00ff33]Agnieszka[/color]
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 12 lat temu
Aga propozycja moja i Bartka jest tożsama - On narysował trasę reszta tak jak podałem. Zakładam, że lepiej spotkać się nam na Starym Mieście i stąd jechać wspólnie, niż samemu dojechać np. do salonu Opla. Ponieważ jest to już ciemny wieczór to nie każdy lubi, a i bezpieczniej jest razem i przyjemniej. Mogą być wyjątki jak komuś będzie szczególnie pasowało np. Marian,Wioleta.

P/s To ja tłumaczę, a Agnieszka czyta trasę od drugiej strony - też można !
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Andrzej dnia 23-10-2011 21:07, 12 lat temu
JurekJurekUżytkownik
Dodano 12 lat temu
We czwartek za bardzo mi nie pasuje. Mam o 17:00 próbę chóru. Będzie to moja pierwsza próba. Jeżeli, wylecę za drzwi po 15 min,
to powinienem Was złapać na Grunwaldzkiej. Jeżeli mnie nie wyrzucą, to żegnajcie koleżanki i koledzy rowerzyści. Zaraz, zaraz,
to impreza patronacka, pod patronatem Agnieszki. Muszę jeszcze sprawdzić, czy Agnieszka za nieobecność, nie wyciągnie jakiś
przykrych dla mnie konsekwencji.
Rower: ACCENT SHANNON Concept Styl jazdy: Turystyka
agaweagaweUżytkownik
Dodano 12 lat temu
Jureczku, oczywiście za ewentualną nieobecność na zbiórce przewidziane są bardzo dotkliwe kary :nono:
Ale przecież nie mogę stać na Twojej drodze do kariery - wielkie sceny, intratne kontrakty, wiwatujące wielbicielki :buzki:
Dlatego wyjątkowo usprawiedliwiam Ci nieobecność, choć smutno mi, że nie będziesz nam towarzyszył :beczy:
Takiej ewentualności, że wylecisz z próby po 15 minutach oczywiście nie ma, ale może próba skończy się przed planowaną godziną wyjazdu i zdołasz obskoczyć dwie imprezy?
Pozdrawiam
Rower: wheeler Styl jazdy: Niedzielny
[color=#00ff33]Agnieszka[/color]
WaldicWaldicSenior
Dodano 12 lat temu

Cytat

bartek0-01 napisał/a:
Wszystko jest (okok)
Fromborska będziemy wracać i na skrzyżowaniu z Ogólna się pożegnamy(papa2)

Mając w pamięci ubiegłoroczną wycieczkę dookoła Elbląga i trasę techniczną wzdłuż S22 sugerowałbym zacząć na Fromborskiej :)
Rower: 3x sampchamalemam + 2 bidony + 3 dzwonki Styl jazdy: Niedzielny
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 12 lat temu
Witam kolegę ! Waldek, czy możesz jaśniej - nie byłem na tym wyjeździe o którym piszesz i co to nam da, że zmienimy lub odwrócimy trasę. Oczywiście za wszystkie sugestie i nowe propozycje dziękujemy. Pozdrawiam.
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
WaldicWaldicSenior
Dodano 12 lat temu
Zaczynając od Opla jedzie się pod górę, a droga jest tam mocno pofałdowana (góra, dół, bardzo dużo podjazdów) Poczytajcie relację http://gruparower...eadmore=59
Rower: 3x sampchamalemam + 2 bidony + 3 dzwonki Styl jazdy: Niedzielny
Jurek MJurek MWeteran
Dodano 12 lat temu
Jadę z Wami w dowolnym kierunku.
Rower: 3 x Kross Styl jazdy: Turystyka
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 12 lat temu
Dzięki Waldek! - jak to przeczytałem to włosy na głowie stanęły dęba. Muszę to przemyśleć i przeanalizować z autorem, bo w/g mojej oceny na wieczorną przejażdżkę to trasa za trudna i nieznana grupie.
Ostatecznie zostaje Piekarczyk, a stąd znaną płaską trasą po Żuławach - z jakąś modyfikacją lub bez - jak ostatnio. Trasa bezpieczna, łatwa i widowiskowa - wzdłuż Nogatu z podglądem na Elbląg nocą.
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
agaweagaweUżytkownik
Dodano 12 lat temu
A ja się zadziwiłam, że Waldek też relacjonuje :chatownik: :brawo:
Fajnie Jurek, że z nami wyruszysz :D Mam nadzieję, że mnie nie zostawicie z tyłu, w lesie, na pastwę wilków ... :o
Rower: wheeler Styl jazdy: Niedzielny
[color=#00ff33]Agnieszka[/color]
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 12 lat temu
Dalej się waham czy to nie za trudna trasa na noc przyjmując już, że zaczynamy z ul. Fromborskiej. Ulica jest znacznie uczęszczana przez samochody, zaś Jelenia Dolinka w nocy odpada - za dużo dziur, szkoda rowerów.
Jak już tu górą przy Leśniczówce. Zobaczymy ilu będzie chętnych.
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
WaldicWaldicSenior
Dodano 12 lat temu
http://www.bikema...te/1312153 w miarę dobre asfalty
Rower: 3x sampchamalemam + 2 bidony + 3 dzwonki Styl jazdy: Niedzielny
Jurek MJurek MWeteran
Dodano 12 lat temu
Proponuję, znając Wasze możliwości, start przy Piekarczyku o 18:00 i trasę po Żuławach. Możemy sprawdzic czy kursuje prom na Nogacie.
Rower: 3 x Kross Styl jazdy: Turystyka
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 12 lat temu
Bartek! - uważam, że trzeba wrócić do sprawdzonej trasy - tej ostatnio - tym bardziej, że jedzie Agnieszka i nie możemy jej zgubić lub mocno nadwyrężyć - jest po dłuższej absencji. To co proponujesz chętnie przejadę kiedyś z Tobą w dzień w obu kierunkach.
Zgadzam się Jurkiem M., że Żuławy będą najlepsze i zgodne z założeniem - ma być laicik !
Wobec tego jedźmy tak samo jak w ub. czwartek z odbiciem na Marzęcino i prom, a gdyby już nie kursował to wrócimy do starej trasy przez Kępki, Bielnik i Kępę Rybacką.

P/s Tu na tej trasie jest scena dla Agnieszki - może, może wystąpi ?
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 12 lat temu
Po burzliwej dyskusji i przemyśleniach wracamy do założeń jak w zapowiedzi, czyli spotykamy się na Starym Mieście przy dobrze znanym Piekarczyku o g.18,30 w czwartek - 27.10.2011r
Bartek jak możesz to narysuj odpowiednią mapkę - trasę.

P/s Specjalne podziękowania dla Waldka, że nas ostrzegł przed nie najlepszym wyborem, a może i czymś więcej! :nono:
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Andrzej dnia 26-10-2011 10:19, 12 lat temu
agaweagaweUżytkownik
Dodano 12 lat temu
Jako organizator ;) akceptuję propozycję w całej rozciągłości :D
Oczywiście zapraszamy wszystkich chętnych - tych z latarkami i tych, którzy dysponują innym oświetleniem.
Pozdrawiam :)
Rower: wheeler Styl jazdy: Niedzielny
[color=#00ff33]Agnieszka[/color]
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 12 lat temu
Agnieszka widzę, że pilnujesz Masajów, tymczasem na trasie naszego przejazdu masz scenę i może nam Coś pokażesz ze swego repertuaru. Scena jest obrotowa, albo na Nogat, albo na Elbląg - dobierz stosowny materiał.
Będziemy Ci życzliwą widownią.:hura:
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
P
pawlikUżytkownik
Dodano 12 lat temu
Wszystko pięknie, trasa bardzo malownicza i tak jak napisał Andrzej lajcik dla dobrych snów tylko.... Ja bym bardo prosił o start o 18:30 tak jak w zeszłym tygodniu. Wcześniej nie dam rady.
Rower: różne Styl jazdy: Niedzielny
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.