O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Przejażdżka latarkowa - bez ograniczeń!

Ostatnia aktualizacja 12 lat temu
JurekJurekUżytkownik
Dodano 12 lat temu
Nowa trasa jest w sam raz. Przypomniałem sobie teraz, że jeszcze nie zapisałem się do chóru. Jak nie przyjdę na próbę, to figę mi mogą zrobić. Ze STOP-u jeszcze się nie wypisałem, no to trzeba jechać. Będzie ostra jazda. Poproszę Wiolettę, żeby narzuciła niezłe
tempo, min. 27 km/h.
Rower: ACCENT SHANNON Concept Styl jazdy: Turystyka
Jurek MJurek MWeteran
Dodano 12 lat temu
Nie przesadzaj, prędkość średnia minimalna 12 km/h. Proponuję jeszcze skrócić trasę i pojechać ul. Nowodworską przez Kazimierzowo do Bielnika II (Będzie mniej niż 30 km). Dalsza część trasy bez zmian.
Rower: 3 x Kross Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Jurek M dnia 26-10-2011 08:59, 12 lat temu
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 12 lat temu
Dzięki Bartek! - widzę, że pojechałeś sprawdzić prom osobiście, choć nie wiem co tam jest napisane niżej ?
Zmienimy jedynie godzinę na g.18,30 - tak jak prosi kol.Paweł, a może i jeszcze ktoś ?
Trasy i km nie będziemy ruszać, bo te płaskie km my lubimy - są takie fajne! Jurku M.! - wiem, że wytrzymasz nie tyle!
Raz jeszcze serdecznie zapraszamy nasze panie - warto spróbować.

P/s Wiola Ty masz stały abonament - myślę, że będziesz ? :mysli:
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
Jurek MJurek MWeteran
Dodano 12 lat temu
Czy będziemy się taplać w błocie pomiędzy Helenowem i Adamowem?
Rower: 3 x Kross Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Jurek M dnia 26-10-2011 18:37, 12 lat temu
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 12 lat temu
Drogi Jurku M.! - myślę, że do tej pory to błota nie ma, ale na wszelki wypadek postaram się sprawdzić to miejsce.
Gdyby było podobnie to mam rozwiązanie zapasowe - suche i czyste.
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
VioletaVioletaUżytkownik
Dodano 12 lat temu
:) Będę na 100 % .Do zobaczenia :)
Rower: tour de France , GIANT DEFY 4 Styl jazdy: Turystyka
M
Marek55Senior
Dodano 12 lat temu
- Latareczko powiedz przecie, kto najładniej świeci w świecie?
- Ja!
... i wypaliła się.
Rower: Unibike Styl jazdy: Turystyka
agaweagaweUżytkownik
Dodano 12 lat temu
Nie ma strachu w "latarkowym fachu" - jest ładowareczka i zaraz pięknie będzie świeciła latareczka :D
Rower: wheeler Styl jazdy: Niedzielny
[color=#00ff33]Agnieszka[/color]
P
pawlikUżytkownik
Dodano 12 lat temu
W podziękowaniu za zmianę godziny wyjazdu wrzuciłem kilka zdjęć z poprzedniej wycieczki na Picasa.
Mam nadzieję, że się spodobają.

https://picasaweb...directlink
Rower: różne Styl jazdy: Niedzielny
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 12 lat temu
Darek! - tak jak w zapowiedzi zbieramy się g.18,30 - St.Miasto - Piekarczyk - 27.10.2011r.
Pozdrawiam i do zobaczenia!
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
VioletaVioletaUżytkownik
Dodano 12 lat temu
Dziś pogoda jest rewelacyjna szczególnie na rower , dlatego jadę :) kosztem planowanego już wcześniej treningu biegowego ;)
Rower: tour de France , GIANT DEFY 4 Styl jazdy: Turystyka
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 12 lat temu
I słusznie Wiola - jak jest jeszcze pogoda rowerowa to należy jeździć. Właśnie wróciłem ze spaceru rowerowego po mieście tak w granicach 20km i jest tak, że "samo nosi" temp. 12*C, a ciśnienie 1024 Hpa na EPEC-u.
Do zobaczenia wkrótce!
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
akiakiJunior
Dodano 12 lat temu
Pozdrowienia dla wszystkich uczestników dzisiejszej wieczornej przejażdżki. Pogoda super, więc i wrażeń takich życzę :)
Dzięki za pomoc Viola :rotfl:
Rower: Kross Level A2 Styl jazdy: Turystyka
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 12 lat temu
No to już jesteśmy w domku cali i zdrowsi o 42km na dobrym świeżym powietrzu. Dzięki wszystkim za dobrą jazdę.
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
VioletaVioletaUżytkownik
Dodano 12 lat temu
Świetnie to Andrzeju ująłeś "zdrowsi o 42 km" , dziękuję wszystkim za wspólne pedałowanie (okok)

Wiadomość doklejona:

Cytat

bartek0-01 napisał/a:
Wiola i nie kosztem bo spędzisz aktywnie wieczór tylko trochę inne partie mięśni będą pracować(okok)
Bartek , może żle to ujęłam , ale wiem na pewno , ze dokonałam właściwego wyboru jadąc z Wami (okok) , na trening przyjdzie jutro pora :hura:
Rower: tour de France , GIANT DEFY 4 Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Violeta dnia 27-10-2011 21:20, 12 lat temu
P
pawlikUżytkownik
Dodano 12 lat temu
Towarzystwo doborowe. Pogoda przednia. Dziękujemy wszystkim za wspólna przejażdżkę. Oby aura nam jeszcze dopisywała to pojeździmy w tym roku jeszcze długo.(okok)
Dokładam parę zdjęć z dzisiejszego wyjazdu.


https://picasaweb...directlink
Rower: różne Styl jazdy: Niedzielny
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 12 lat temu
Witam wszystkich "wieczornych bikerów" wczorajszej przejażdżki!

Jednym z założeń wieczornego pedałowania jest wyciszenie i spokojny sen - nie wiem czy inni to potwierdzą, ale na mnie tak to działa. Innym pozytywem jest to, że mija kolacja i jest dobrze - mówię o sobie - a byłoby bardzo dobrze, gdyby tak co dzień.
Początkowo wyglądało, że może być mało osób, ale niezawodni rowerzyści dopisali i było 12 osób - tak jak ostatnio.
Ostatecznie w trasę pojechało 11 bikerów, bo kol. Marek wprawdzie był - tyle, że bez roweru - zapomniał zabrać z domu.
Po honorowym starcie Agnieszki ruszyliśmy za nią tyle, że trudno było ją znaleźć, bo nie dość, że cała czarna to jeszcze kryła się w ciemnościach nocy. Po prawdzie Wioleta też była cala czarna, ale miała tyle rożnych światełek, że można było czasami ją zobaczyć. Szczególnie podobały się ( mężczyznom ) migające podwiązki, tylko, że one szybko uciekały, a szkoda. Trzecia nasza kol. Renia była bardzo dobrze widoczna, bo miała strój mocno opisany, a wszystkie litery plus rower mocno świeciły się, a dodatkowo kol. Paweł
ciągle oświetlał ją fleszem!
Jazda była czystą przyjemnością, jak ruszaliśmy było 10* C i bezwietrznie po powrocie temperatura wynosiła 9* C. Błota nie udało się nam spotkać, to dobrze ponieważ nie było też Mariana i Mirka - specjaliści od jazdy poziomej.
Lekkie obawy były co do kursowania promu, ale niepotrzebnie, bo gdy tylko tam dotarliśmy prom i pan go obsługujący już czekali na nas i dał nam jeszcze spec. promocję! Tak dotarliśmy do znanej rampy przy ul.Mazurskiej jeszcze przed g.21-szą.
Dziękuje bardzo wszystkim i do kolejnego spotkania na trasie.
Statystyka przejażdżki;

trip dist = 42,81km
trip time = 2:19:35
AVG speed = 18,40km/h
max speed = 33,63km/h
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
Jurek MJurek MWeteran
Dodano 12 lat temu
Rower: 3 x Kross Styl jazdy: Turystyka
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 12 lat temu
Dzięki Jurek M. za udział w eskapadzie i jak zawsze piękną i szybką fotorelację z niej.
Dziękuję również kol. PJSS za błyskawiczną fotorelację jeszcze w dniu wczorajszym.
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Andrzej dnia 28-10-2011 09:26, 12 lat temu
agaweagaweUżytkownik
Dodano 12 lat temu
Było bardzo fajnie :D
Dzięki wszystkim za tę nocną wyprawę, promową przeprawę i z termosu kawę (a nie, to była herbata :D)
Rower: wheeler Styl jazdy: Niedzielny
[color=#00ff33]Agnieszka[/color]
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.