O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Rozpocznij nowy wątek
Użytkownicy, którzy uczestniczyli w dyskusji: Komendant,

Fotki z wycieczek

Ostatnia aktualizacja 12 lat temu
KomendantKomendantAdministrator
Dodano 12 lat temu
Przypominam ustalenia, które poczyniliśmy już kilka sezonów wstecz. Dlatego moje uwagi skierowane są przede wszystkim do nowych fotografów, którzy dołączyli do naszej grupy i chcą swoje zdjęcia pokazywać na stronie.
Podstawowa zasada jest taka, że fotki z ostatniej wycieczki publikujemy w terminie najbliższego tygodnia po wycieczce, przed założeniem kolejnego albumy. Wówczas zdjęcie automatycznie zapisują się we właściwym, czyli ostatnio założonym albumie. Tytuł zdjęcia również powinien nawiązywać do tytułu wycieczki, najlepiej jak jest taki sam.
Jeżeli ktoś nie zdążył w tym czasie a chce koniecznie pokazać swoje fotki to wówczas musi przy każdym dodawanym zdjęciu wybrać z listy właściwy album. Jeżeli o tym zapomina to dodawane zdjęcia zapisują się w ostatnio otwartym albumie i robi się bałagan, a ja mam dodatkową robotę z przenoszeniem zdjęć.
Bardzo proszę o przestrzeganie tej zasady.
Ostatni założyłem album "Wycieczki pozasezonowe 2011/2012" przeznaczony do lokowania zdjęć ze wszystkich wycieczek organizowanych przez STOP-owców w okresie po oficjalnym zakończeniu sezonu - aż do otwarcia następnego.
Są jeszcze albumy " Pozostałe 2011" gdzie członkowie grupy mogą pokazywać swoje " prywatne" zdjęcia np z urlopu itp oraz album "Różne 2011" , gdzie można wrzucić inne ciekawe zdjęcia, niekoniecznie związane z własnymi przeżyciami. Te albumy są do wyboru z listy.
Pozdrawiam wszystkich fotografujących i życzę wielu udanych ujęć. :fotka:
Rower: GIANT Squadron Styl jazdy: Turystyka
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.