O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Konkurs "Fotograf Grupy Rowerowej STOP"

Ostatnia aktualizacja 12 lat temu
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 12 lat temu
Ostatecznie w przedmiotowym konkursie nie uczestniczyłem i bardzo żałuję ! :beczy:
Czas szybko płynie :nie: - poczekam do następnej edycji - to już niedługo :tak:

Gratuluję zwycięzcom i do roboty :fotka:
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
agaweagaweUżytkownik
Dodano 12 lat temu
Panie Marku "Rutkowski" ;), pewne dość znaczące odstępstwa od faktów w Pana wypowiedzi, świadczą o nierzetelnym przeprowadzeniu dochodzenia !!! :chatownik:
Proszę jeszcze popracować nad materiałem dowodowym!!! :D


P.S. Mareczku, gdyby to była tylko jedna impreza, to teraz tak by mnie głowa nie bolała (dokuczacz)
Rower: wheeler Styl jazdy: Niedzielny
[color=#00ff33]Agnieszka[/color]
Edytowany przez agawe dnia 18-04-2012 14:57, 12 lat temu
M
Marek55Senior
Dodano 12 lat temu
Przyjrzyjmy się, wydawałoby się mało znaczącym faktom, ale jednak układającym się w całość:
1) Jurek usprawnia rower Agnieszki. Czy bezinteresownie?
2) później to samo czyni z rowerem Katarzyny. Przypadek?
3) Dorota bardzo dużo wie o zakulisowych sprawach konkursu. Przeciek, czy wcześniejsze ustalenia?
4) jeszcze dzisiaj krąży po mieście plotka o imprezie w znanym lokalu z udziałem, lepiej nie wymieniajmy ww. imion.
Dużo znaków zapytania. Czy nie nastąpiło ubezwłasnowolnienie organizatora? Same dziewczyny w Jego toczeniu.
Rower: Unibike Styl jazdy: Turystyka
KomendantKomendantAdministrator
Dodano 12 lat temu
Gratuluję Jurku pomysłu tego konkursu i konsekwencji w doprowadzeniu do finału, którego byliśmy świadkami w ostatnią niedzielę. :brawo: Zwycięzcy z pewnością za dumni i zadowoleni i zachęci ich to do dalszej fotograficznej działalności. Dyplomy znajdą honorowe miejsce w domu a praktyczne nagrody też się przydadzą. Szkoda tylko, że na następny konkurs trzeba czekać tak długo.:fotka:
Rower: GIANT Squadron Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Komendant dnia 17-04-2012 20:18, 12 lat temu
JurekJurekUżytkownik
Dodano 12 lat temu
Konkurs zakończony. Nagrody i dyplomy rozdane. Pierwsze miejsce zajęła Grażyna, drugie miejsce Waldek i trzecie Marek. Dyplomy wręczała Dorota, nagrody Kasia. Nazwiska na dyplomach, własnoręcznie wpisała Agnieszka. Uśmiechnięte gęby musiałem
narysować sam. Następny konkurs fotograficzny odbędzie się za osiem lat. Dziękuję uczestnikom oraz wszystkim, którzy mi pomagali (same dziewczyny). Proszę uzbroić się w cierpliwość i czekać na ogłoszenie następnego konkursu.

Były organizator
Rower: ACCENT SHANNON Concept Styl jazdy: Turystyka
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 12 lat temu
Witaj kolego!
Jakoś udało mi się wysłać te 10 fotek, ale jak trudno z tylu lat coś wybrać. Każde to inne emocje, czas i ludzie. :bezradny:
Teraz wiemy jak szybko coś mija i to jest najgorsze. Dobrze, że są fotografie to można co nieco zobaczyć i przypomnieć.:beczy:
Pozdrawiam! (papa2)
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
JurekJurekUżytkownik
Dodano 12 lat temu
Możesz zdjęcia przesłać na moją pocztę, adres jest na stronie, lub tylko podać ich dane identyfikacyjne. Rok, wycieczka, tytuł.
Rower: ACCENT SHANNON Concept Styl jazdy: Turystyka
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 12 lat temu
Jurku mi się wszytkę zdjęcia podobają, głównie moje!
Jak mam Ci je przesłać ?
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
JurekJurekUżytkownik
Dodano 12 lat temu
Postawiłem na jakość a nie na ilość. Dlatego tylko dziesięć. Poza tym, nie mogę za bardzo obciążać pracą osób, które będą
oceniały zdjęcia, ponieważ będą robiły to nieodpłatnie.
Rozdzielczość zdjęć nie ma znaczenia, ale lepiej żeby była jak na stronie. Zdjęcia do oceny będą przesyłane e-mailem.
Rower: ACCENT SHANNON Concept Styl jazdy: Turystyka
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 12 lat temu
Czy jest określony wymóg co do rozdzielczości, bo wiadomo, że wiąże się to z jakością. Czy mają to być takie jak zrobiłem, czy po transformacji na stronę, a może jak na płytkach CD, czy DVD ?
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
WaldicWaldicSenior
Dodano 12 lat temu
Wg statystyki Admina zamieściłem na tej stronie 1471 zdjęć. I mam wybrać 10???
Załamka :D
Rower: 3x sampchamalemam + 2 bidony + 3 dzwonki Styl jazdy: Niedzielny
JurekJurekUżytkownik
Dodano 12 lat temu
Tylko zdjęcia zamieszczone na stronie i płytach DVD, nagrywanych na zakończenie sezonów.

Wiadomość doklejona:
Jest już pierwsza uczestniczka konkursu. Swoje zdjęcia przesłała Grażyna. Dziękuję.

Zapraszam następnych fotografów. Zdjęcia nie dotyczą tylko sezonu 2011, mogą być z poprzednich lat. Warunkiem jest
publikacja na stronie do 31.12.2011. Można jeszcze zdjęcia zamieszczać.
Rower: ACCENT SHANNON Concept Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Jurek dnia 14-12-2011 20:09, 12 lat temu
WaldicWaldicSenior
Dodano 12 lat temu
Czy zgłaszamy tylko zdjęcia zamieszczone na stronie Grupy?
Rower: 3x sampchamalemam + 2 bidony + 3 dzwonki Styl jazdy: Niedzielny
JurekJurekUżytkownik
Dodano 12 lat temu
Po uzyskaniu akceptacji Komendanta, organizuję konkurs "Fotograf Grupy Rowerowej STOP". Konkurs jest przeznaczony dla
fotografów-amatorów naszej grupy. Jego celem jest wyróżnienie najlepszego fotografa, oraz zachęta do fotografowania i publikacji
zdjęć na stronie STOP-u.

[big] Regulamin konkursu[/big]

1. Uczestnikiem konkursu może być osoba, która zamieściła na stronie STOP-u lub płytach DVD, co najmniej 10 własnych
zdjęć, do końca 31.12.2011 roku.

2. Każdy uczestnik powinien zgłosić do konkursu 10 zdjęć i przesłać informację na "Wiadomości prywatne" lub e-mail
organizatora, w terminie do 10.01.2012.

3. Nagrodą w konkursie będzie dyplom oraz książka o tematyce fotograficznej.

4. Zdjęcia będzie oceniało dwoje zawodowych fotografów, nie mających żadnych związków z Grupą Rowerową STOP.

5. Oceny będą wyrażone w punktach, według kryteriów :

- walory estetyczne zdjęcia 1 - 10 pkt,
- poprawność techniczna 1 - 5 pkt,
- oryginalność ujęcia 1 - 5 pkt .

6. Zwycięzcą konkursu zostanie uczestnik, który zdobędzie największą liczbę punktów.

7. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagrody, odbędzie się na pierwszej wycieczce, rozpoczynającej sezon 2012.

8. Uczestnikom nie przysługuje odwołanie od decyzji organizatora.


Zapraszam wszystkich fotografujących do udziału w konkursie. Zbyszek nie będzie uczestniczył, więc każdy ma szansę.
Rower: ACCENT SHANNON Concept Styl jazdy: Turystyka
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.