O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Brawa za stronę!

Ostatnia aktualizacja 15 lat temu
Marian65Marian65Weteran
Dodano 15 lat temu
kapitalna strona, przejrzysta, utrzymana w naszym stylu. Można tylko powiedziec No, No!;) Brawo, gratulacje dla naszego Administratora i pomysłodawcy. Stronka jest super
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
TomaszTomaszSuper administrator
Dodano 15 lat temu

Cytat

Marian65 napisał/a:
(...)przejrzysta, utrzymana w naszym stylu(...)


I taka miała być, cieszę się bardzo, że się podoba :) oferuje również wiele opcji, które z czasem zapewne odkryjecie. A jeśli Was coś drażni, byście coś zmienili to proszę pisać, zobaczę co da się zrobić.
Rower: Trek X-Caliber 9 29" 2017, Author DEXTER 21" 2009 Styl jazdy: MTB
M
Marek55Senior
Dodano 15 lat temu
Ulegając delikatnej perswazji uroczej bikerki i po zaliczeniu pozytywnej weryfikacji postanowiłem i ja zabrać głos na temat aktualnej strony Grupy Rowerowej STOP. Powszechnie wiadomo, że można pójść w kierunku "baroku" i "prostoty". Jedno i drugie w swoim zamyśle jest piękne. Rzecz gustu. Mnie strona przypadła do gustu, bo jest prosta. Jest czytelna i przejrzysta, posiada - jak to znawcy przedmiotu określają - "dobry system nawigacji" i jest na czym zawiesić oko (teraz to napisałem tak, jakbym kumplowi mówił o ładnej dziewczynie). Należą się słowa uznania, więc chwalmy chwałę pomysłodawców (bo chyba jest ich dwóch).
Rower: Unibike Styl jazdy: Turystyka
KomendantKomendantAdministrator
Dodano 15 lat temu
Po tygodniu od startu z nową stroną, czytając wypowiedzi oraz oceny w ankiecie, można z całą pewnością powiedzieć, że nowa strona cieszy się dużym zainteresowaniem i trafia w gusta większości. Jest w tym ogromna zasługa Tomka - naszego Administratora, który poświęcił bardzo dużo czasu, włożył wiele serce i umiejętności, przy moim skromnym udziale jako konsultanta, aby w nowej stronie znalazło się wszystko to co było dobre w starej i dołożył jeszcze więcej. Pozostał charakter strony i jej kolorystyka. Trzeba stronę poznać, aby odkryć wszystkie jej możliwości. Dla mnie najważniejszą cechą strony jest łatwość edycji tekstów oraz załączania zdjęć.;)
Rower: GIANT Squadron Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Komendant dnia 08-11-2008 00:45, 15 lat temu
SyKSyKJunior
Dodano 15 lat temu
Dobra architektura, za dużo "fleszu" jak dojdą googlowe mapy, to będzie mi się koszmarnie długo ładować. Pozdrawiam

***edycja***

A pod datą ma być nazwa dnia tygodnia, co bym nie przegapił niedzieli. Pozdro...
Rower: Składany Styl jazdy: Niedzielny
Edytowany przez Tomasz dnia 08-11-2008 20:46, 15 lat temu
TomaszTomaszSuper administrator
Dodano 15 lat temu

Cytat

SyK napisał/a:
Dobra architektura, za dużo "fleszu" jak dojdą googlowe mapy, to będzie mi się koszmarnie długo ładować. Pozdrawiam


Na głównej stronie jest zamieszczony tylko jeden flash w panelu - Foto - tam gdzie są wyświetlane rotacyjnie zdjęcia. Ładują się długo tylko za pierwszym razem, więc nie stanowią jakiegoś większego problemu w przeglądaniu strony. Długie ładowanie spowodowane jest umieszczonymi zdjęciami w dość dużej rozdzielczości poza tym jak do tej pory nikt się nie skarżył. A co do map google to bym się nimi nie martwił, będą wyświetlane maksymalnie w liczbie 3 na głównej stronie. Na starej stronie wyświetlały się na jednej stronie 4 mapy google oraz 48 miniaturek zdjęć i strony ładowały się bez problemu.

Cytat

SyK napisał/a:A pod datą ma być nazwa dnia tygodnia, co bym nie przegapił niedzieli. Pozdro...


A co do daty, zostanie tak jak jest.
Rower: Trek X-Caliber 9 29" 2017, Author DEXTER 21" 2009 Styl jazdy: MTB
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.