O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Szybka sonda w sprawie Złotu w Nadbrzeżu

Ostatnia aktualizacja 12 lat temu
KomendantKomendantAdministrator
Dodano 12 lat temu
W najbliższą sobotę - 21kwietnia odbędzie się kolejny Złot Pamięci Narodowej do Nadbrzeża. Przez kilka ostatnich lat uczestniczyliśmy w tej imprezie na specjalnych warunkach ( bez rejestracji i odpłatności). W tym roku warunki się zmieniają i wymagane jest formalne wcześniejsze zgłoszenie liczby uczestników i dokonanie odpłatności w wysokości 7 zł. od osoby. Odpłatność może być uiszczona na miejscu bezpośrednio u organizatorów a przybliżoną ilość uczestników musiałbym zgłosić najpóźniej w środę do godz. 15.00. W środę też przedstawię trasę wycieczki i podejmę decyzję czy jedziemy do Nadbrzeża w sobotę , czy też robimy naszą normalną wycieczkę w niedzielę. Wszystko będzie zależało ile osób zadeklaruje udział na wyjazd w sobotę z odpłatnością 7 zł. Czas do namysłu i deklaracje w tym miejscu do jutra do godz. 15.00, zapisy na forum.
Więcej informacji na temat Zlotu w Nadbrzeżu na stronie PTTK Elbląg. http://pttk.elbla...12_reg.pdf
Oczekuję szybkich decyzji.
Rower: GIANT Squadron Styl jazdy: Turystyka
Marian65Marian65Weteran
Dodano 12 lat temu
Nikt się nie kwapi specjalnie z wypowiedzią w temacie. :chatownik:
Moja propozycja, to tradycyjna wycieczka w niedzielę.
Natomiast w sobotę można to;
http://elblag24.p...ezonu-2012
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
WaldicWaldicSenior
Dodano 12 lat temu
Mam mieszane uczucia co do pokazywania się z Prezydentem w sobotę, zresztą sobota u mnie wypada z innych względów. Ale w niedzielę można zahaczyć o wycieczkę Mareckiego http://rowerowe.e...i-rowerowe przynajmniej w jakiejś jej części.
Rower: 3x sampchamalemam + 2 bidony + 3 dzwonki Styl jazdy: Niedzielny
P
pawlikUżytkownik
Dodano 12 lat temu
A to nam się dzieje w Elblągu. Ja z moją połowicą wybieramy się w sobotę do Św. Gaju na uroczystości odpustowe. Ruszamy spod salonu Opla o godz. 13.00. Trasa około 63km, tempo jazdy bardzo spokojne. Kto chętny może jechać z nami.
Co do niedzieli - im dalej pojedziemy tym lepiej!
Rower: różne Styl jazdy: Niedzielny
Jurek MJurek MWeteran
Dodano 12 lat temu
Ja jadę do Nadbrzeża na Zlot Pamięci Narodowej z grupą dzieci.
Rower: 3 x Kross Styl jazdy: Turystyka
GrazkaGrazkaJunior
Dodano 12 lat temu
My możemy jechać do Nadbrzeża cała nasza trójka.
Styl jazdy: Turystyka
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 12 lat temu
Myślę :mysli: że jesteśmy już tak dużą grupą, iż powinno starczyć Stopowców [stop] na udział w przedmiotowym zlocie jak i na normalną wycieczkę w niedzielę - do wyboru, kto może i kiedy! Oczywiście nie ma zakazu uczestniczenia w obu wycieczkach.
Inna kwestia wycieczka z Prezydentem - tu będę ostrożny:boisie: - podobnie jak Waldek!

P/S Przykro mi ale w tą sobotę i niedzielę nie mogę :beczy:
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
KomendantKomendantAdministrator
Dodano 12 lat temu
No i mam jasność. Nasza regulaminowa wycieczka odbędzie się w niedzielę. :hejka:
W sobotę można organizować sobie czas indywidualnie. Można pojechać na Zlot do Nadbrzeża, rowerowy spacer z Prezydentem, do Świętego Gaju lub jeszcze inaczej.(papa2)
Szczegóły niedzielnej wycieczki już wkrótce na stronie.
Rower: GIANT Squadron Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Komendant dnia 18-04-2012 15:00, 12 lat temu
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.