O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Rozpocznij nowy wątek
Użytkownicy, którzy uczestniczyli w dyskusji: Komendant, LUKE_HS,

Komunikat organizacyjny

Ostatnia aktualizacja 12 lat temu
KomendantKomendantAdministrator
Dodano 12 lat temu
Ze względu na fakt, że liczba uczestników na wycieczkach osiągnęła krytyczną wartość 50 osób (wycieczka Nr 2- 50 uczestników, wycieczka Nr 3 - 45) a na liście na ten sezon zapisanych jest już ponad 75 rowerzystów, konieczne staje się zamknięcie listy w sezonie 2012 dla nowych chętnych na jazdę w grupie STOP.
Bardzo szybki przyrost chętnych w ubiegłym roku i na początku bieżącego sezonu bardzo cieszy ale z drugiej strony powoduje, że kierowanie tak dużą grupą rowerzystów na jednej wycieczce staję się bardzo trudne. Duża grupa staje się mniej mobilna i trudniej sterowalna. Stwarza to również więcej sytuacji niebezpiecznych na trasie, a sprawa bezpieczeństwa jest rzeczą nadrzędną.
Mam nadzieję, że potencjalni nowi chętni do wspólnej jazdy przyjmą tą decyzję ze zrozumieniem i poczekają do przyszłego sezonu, kiedy to sytuacja w Grupie może się zmienić.
Jeżeli ktoś "nowy" pojawi się na zbiórce to oczywiście może jechać z nami jako "gość" na dotychczasowych zasadach.
Rower: GIANT Squadron Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Komendant dnia 25-04-2012 07:44, 12 lat temu
LUKE_HSLUKE_HSJunior
Dodano 12 lat temu
50 osobowa grupa jest na pewno bardzo trudna do opanowania, zwłaszcza gdy się jedzie w peletonie gdzie każde wychylenie może spowodować stłuczkę i reakcję łańcuchową. Ograniczenie listy jest dobrym pomysłem no ale z tych 75 osób z listy może wiele nie jeździć na wycieczki lub sporadycznie . Można też by stworzyć 2 grupy tzn 1 grupa wyjeżdża a 2 wyjeżdża 30 min później. Każdy by ruszał z tą grupa jaka by chciał. W Elblągu dzięki prezydentowi i innym chęć na wycieczki rowerowe na pewno wzrosła , liczba uczestników wzrośnie ale mi się wydaję że efekt będzie krótkotrwały. Moim skromnym zdaniem ja bym zaczekał z zamknięciem listy do następnej wycieczki lub jakieś dłuższej wymagającej.
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.