O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Bez tematu

Ostatnia aktualizacja 15 lat temu
M
Marek55Senior
Dodano 15 lat temu
CISZA I SPOKÓJ czy MARAZM I STAGNACJA?
"Błogosławiony jest ten człowiek, który nie mając nic do powiedzenia, powstrzymuje się od dania nam na to słownego dowodu" ... i tu zawisła mi ręka nad klawiaturą. Więc po jakiego czorta - myślę sobie - siadasz człowieku do komputera. Daj sobie spokój... nie pierwszy raz.
Miałem sen. Próbowałem wejść na znaną stronę. Klikam, klikam a tu nic. Komputer podaje komunikat: strona przeciążona. Znowu tłok na forum ... i obudziłem się. Biegiem do komputera - połączył jak zwykle. Ogórkowy sezon.
Nie ma śniegu, więc miłośnicy "slizgodesek" marzą o białym puchu lub wyruszyli w poszukiwaniu tego daru natury. Pogoda jest - każdy widzi - niezbyt rowerowa, więc większość rowerów spoczywa w piwnicznych zakamarkach. Czasami jakiś miłośnik dwóch kółek wybierze się na samotną przejażdżkę, szlifując formę na letni sezon.
Stąd prawdopodobnie wynika cisza i spokój na forum. Czasami tylko znani sobie rowerzyści wymienią tradycyjne pozdrowienia.
Ale z pojedynczych zdań i obserwacji wynika, że większości STOPowiczów nie ogarnął "sen zimowy". Narty, łyżwy, też powodzeniem cieszą się "kijki-włóczykijki" (także osobiście przekonałem się do tej formy aktywności ruchowej).
Ale nie o tym być miało. Może czymś ożywić nasze gadu-gadu. Można np. ogłosić konkurs na nazwę nowo zakupionego (-nych) roweru (-rów). Nie jest tajemnicą, że są takowe, np. firmy Kellys. A może ... a może nie zmuszać nikogo do niczego? Może trzeba poczekać na sezon, może wszyscy chcą od wszystkich odpocząć. Może człowieku skończ te wypociny... Edytowane przez Marek55 dnia 27-01-2009 13:16
Rower: Unibike Styl jazdy: Turystyka
K
KasiaUżytkownik
Dodano 15 lat temu
Muszę Marku przyznać, że kilka dni temu, przyszła mi do głowy myśl, a może warto pomyśleć już nad imieniem dla nowego "rumaka", ale za chwilę przyszło zapytanie. Czyż nie jest miło wysłuchać głoszonej od lat i zgodnie z tradycją przez naszego Mistrza Ceremonii formułki "Nadaje Ci imię fabryczne...... :) Tak więc jeśli chodzi o imię ... jeszcze się zastanowię, ale jedno jest pewne chrzciny na wiosnę i rezerwuję termin "Rozpoczęcie Sezonu 2009"
Pozdrawiam
Rower: Kellys Saphix Styl jazdy: Turystyka
KazimierzKazimierzSenior
Dodano 15 lat temu

Cytat

Iza napisał/a:
Myślę, że marazm i stagnacja sprawiły, iż forum stało się z lekka jałowe. Bo czym wytłumaczyć fakt, że ludziom nawet się nie chce zagłosować na fotkę miesiąca? Zaraz koniec stycznia, a głosowały zaledwie dwie osoby, choć nie wymaga to przecież żadnego wysiłku myślowego. Mało tego, nasz ostatnimi czasy, "kronikarz" Kaziu też jakoś przycichł i nic nie wspomniał o ostatniej wyprawie rowerowych narciarzy. A tak obrazowo potrafi to przekazać. Nie zostały też dodane ostatnie zdjęcia.(:- Miejmy nadzieję, że jak na dobre zaświeci słońce, to i nasza strona się jakoś ożywi. Czekajmy więc na lepszą pogodę :B)
Ps. Nam o nowych rowerach nic nie wiadomo, szykuje się pewnie jakaś niespodzianka w grupie (mogę się tylko domyślać kto nas zaskoczy).
Pozdrawiam .


Przygotowania do 40 Wędrówek Północy 2009 nie pozwoliły mi na opis z ostatniej trasy narciarskiej.
Obiecuję poprawę i nadrobienie zaległości.
;)
Rower: UNIBIKE Expedition Styl jazdy: Turystyka
M
Marek55Senior
Dodano 15 lat temu
Z tą zimą to się zgadza. Wystarczy nawet udać się do naszej Bażantarni, pochodzić mniej uczęszczanymi ścieżkami i nacieszyć się zimową aurą. W ostatnią niedzielę "zdeptałem" nieco ścieżek. Pogoda dopisała i faktycznie można się "podładować".
Szkoda, że dopiero na stare lata człowiek odkrył, że i zima może być świetną porą roku.
A co do wiosny, to myślę, że jeszcze będzie tak, że miłośnicy "ślizgodesek" w tym roku też będą mieli dużo radochy. Życzę im tego.
Rower: Unibike Styl jazdy: Turystyka
KazimierzKazimierzSenior
Dodano 15 lat temu
Jeśli nic się nie zmieni z naszą pogodą, to pozostanie nam tylko wyjazd w góry na Rajd Karkonoski.
Tam śnieg gwarantowany, nawet w marcu kiedy tam pojadę razem z Alinką.
Szkoda, że nikogo więcej z naszej Grupy nie udało się namówić.
Może w przyszłym roku?
Wracając do zimy, to na Suwalszczyźnie i Mazurach Garbatych trochę pojeździłem na "ślizgodeskach"- jak określa je Marek.
Pozdrawiam wszystkich miłośników rowerów i nart śladowych.
Rower: UNIBIKE Expedition Styl jazdy: Turystyka
KazimierzKazimierzSenior
Dodano 15 lat temu
Na spotkaniach Bractwa Księżycowego, śpiewa się korzystając z Raptularza wydanego przez Bractwo.
Piosenki turystyczne i wszelkie inne które się podobają.
Ogólnie - zabawa bardzo przyjemna.
;)
Rower: UNIBIKE Expedition Styl jazdy: Turystyka
A
alinaUżytkownik
Dodano 15 lat temu
Mam nadzieję, że na ognisko tak jak poprzednio umówimy się o 18,00 koło muszli. Kobietki muszą mięć ochronę - przed wilkami.
M
Marek55Senior
Dodano 15 lat temu
A gdzież to koleżanka Iza ma swoje miejsca do wedrówek? Muszą to być ciekawe tereny, skoro ukrywane są w takiej tajemnicy. Może uchyl trochę rąbka swojej tajemnicy.
Zresztą, wszędzie jest ładnie gdzie wędrujemy dla przyjemności. Życzę samej radości w czasie wędrówek!!!
Rower: Unibike Styl jazdy: Turystyka
KazimierzKazimierzSenior
Dodano 15 lat temu
Myślę, że chodzi o jezioro Goplanica na czerwonym szlaku do Fromborka.
O nim piszesz?
Pozdrawiam
Rower: UNIBIKE Expedition Styl jazdy: Turystyka
KazimierzKazimierzSenior
Dodano 15 lat temu
Doszły mnie słuchy, że w okolicy Pasłęka jest jeszcze śnieg i nawet dziś były tam dwa kuligi.
Informacja warta sprawdzenia.:)

Piątkowe wiadomości doniosły, że przez noc ( bardzo ciepłą ), ostatnie śniegi stopniały.
Musimy czekać do kolejnych opadów.
((:-
Rower: UNIBIKE Expedition Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Kazimierz dnia 07-02-2009 08:10, 15 lat temu
SyKSyKJunior
Dodano 15 lat temu
Najlepsza "dwójka w felietonie" zamilkła. Długo tak?
Rower: Składany Styl jazdy: Niedzielny
A
alinaUżytkownik
Dodano 15 lat temu
Na pewno nie za mną, bo już kombinuję jak naszego kolegę "UROBIĆ , PRZEKONAĆ, NAMÓWIĆ, ZACHĘCIĆ" itp. do rowerowej pomocy.
SyKSyKJunior
Dodano 15 lat temu

Cytat

alina napisał/a:
Na pewno nie za mną, bo już kombinuję jak naszego kolegę "UROBIĆ , PRZEKONAĆ, NAMÓWIĆ, ZACHĘCIĆ" itp. do rowerowej pomocy.


Z oczywistych względów proszę o PW;
Ps.: Wielgachna beczka piwa może wiele zdziałać!

Wiadomość doklejona:

Cytat

Iza napisał/a:
I cisza ze strony SyK. Może popełniłam gafę wyskakując z taką propozycją? :( (w temacie "przegląd roweru"). Jeśli tak, to przepraszam i sprawy nie było.


Twojej propozycji tam nie ma?. Proszę o ewentualną PW
Rower: Składany Styl jazdy: Niedzielny
Edytowany przez SyK dnia 26-02-2009 17:28, 15 lat temu
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.