O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Czystość ścieżek rowerowych

Ostatnia aktualizacja 11 lat temu
KazimierzKazimierzSenior
Dodano 11 lat temu
Od kilku dni poruszam się rowerem po ścieżkach rowerowych Zawady, Modrzewiny i trasy wyjazdowej z Elbląga w kierunku Kadyn o to co zauważyłem:

1.Jazda po ścieżce rowerowej sprowadza się do lawirowania pomiędzy kawałkami szkła z rozbitych butelek.
2.Ścieżki są jeszcze zasypane pozimowym piaskiem
3.Rozbite butelki są standardem po każdym weekendzie.

Macie podobne odczucia jak ja?
Rower: UNIBIKE Expedition Styl jazdy: Turystyka
TomaszTomaszSuper administrator
Dodano 11 lat temu

Cytat

Kazimierz napisał/a:
1.Jazda po ścieżce rowerowej sprowadza się do lawirowania pomiędzy kawałkami szkła z rozbitych butelek.


plus dochodzi do tego lawirowanie pomiędzy pieszymi :beczy:

Najczęściej przemierzam odcinek ścieżki rowerowej przy Bażantarni. Fakt piachu jest sporo, ale na pieszej ścieżce jest podobnie.

Jedyny plus tego piachu, że "utwardzi" na jakiś czas polbruk :P
Rower: Trek X-Caliber 9 29" 2017, Author DEXTER 21" 2009 Styl jazdy: MTB
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 11 lat temu
Kiedyś regularnie raz w tygodniu ścieżki były sprzątane. :tak:
Teraz pozimowy piach i pobite szkło będą zalegać długo, a nawet bardzo długo.
Najgorsze są teraz głębokie dziury, zapadnięte lub załamane pokrywy studzienek itp. :tak:
Trzeba bardzo uważać aby nie wjechać w taką groźną i niebezpieczną niespodziankę! :boisie: :|
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
MARECKIMARECKISenior
Dodano 11 lat temu

Cytat

Kazimierz napisał/a:
Od kilku dni poruszam się rowerem po ścieżkach rowerowych Zawady, Modrzewiny i trasy wyjazdowej z Elbląga w kierunku Kadyn o to co zauważyłem:

1.Jazda po ścieżce rowerowej sprowadza się do lawirowania pomiędzy kawałkami szkła z rozbitych butelek.
2.Ścieżki są jeszcze zasypane pozimowym piaskiem
3.Rozbite butelki są standardem po każdym weekendzie

Macie podobne odczucia jak ja?


Ad. 1.
Zainwestowałem w dobre opony i już nie lawiruję.

Ad. 2.
Według moich informacji i obserwacji czyszczenie trwa i powinno się skończyć do 10 maja. Po tym terminie proszę o sygnały, gdzie jeszcze leży piach.

Ad. 3.
Zgadza się. I tak już od lat. Szkła jednak dość szybko znikają, także ktoś je sprząta.
Rower: Bocas, CUBE Reaction, Trek Domane SL 4 Styl jazdy: Turystyka
WaldicWaldicSenior
Dodano 11 lat temu

Cytat

MARECKI napisał/a:

Ad. 1.
Zainwestowałem w dobre opony i już nie lawiruję.



Na twojej wycieczce do Michałowa taką właśnie oponę (kevlar i te sprawy) załatwił mi kawałek szkła na ścieżce.
Rower: 3x sampchamalemam + 2 bidony + 3 dzwonki Styl jazdy: Niedzielny
[color=#99cccc]Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny[/color];)
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.