O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Jesienno-zimowe rowerowanie

Ostatnia aktualizacja 15 lat temu
Marian65Marian65Weteran
Dodano 15 lat temu
Dzisiaj stawiliśmy się z Mirkiem na pl. Jagiellończyka. Niestety nikt więcej nie przyjął zaproszenia na wspólną przejażdżkę, dlatego zdecydowaliśmy się przyjąc zaproszenie na wycieczkę do Kadyn organizowaną przez Dareckiego. W sile dwunastu rowerzystów pokonaliśmy bardzo ciekawą trasę do Kadyn. Częśc trasy pokonywałem pierwszy raz, może dlatego, że był to odcinek dośc wymagający, bardziej pod MTB a nie dla roweru trekkingowego. Atmosfera była bardzo fajna, pogoda dopisała w 100 procentach.:D
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
Marian65Marian65Weteran
Dodano 15 lat temu
Na niedzielę zapowiadają całkiem niezłą pogodę:D Może ktoś ma chęc na rowerek, jeżeli tak to zapraszam na zbiórkę przy salonie Opla o godzinie 9:30. pomkniemy w stronę Pasłęka przez Mariankę. Może ktoś ma inną, ciekawą propozycję. Wszystki kierunki jazdy są otwarte.:D
Tak dla ciekawych, to fotki z ostatniego niedzielnego wyjazdu są zamieszczone na stronie ESR:*
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Marian65 dnia 05-11-2008 19:44, 15 lat temu
M
Marek55Senior
Dodano 15 lat temu
Oczywiście, nie jest moim celem rozbicie jedności grupy, ale jeżeli Afro-amerikanin wygrał ... wiadomo gdzie, to pozwolę sobie zaproponować dla mniej ambitnych, czyli dla chłopców starszych i dziewcząt, spokojną wycieczkę w kierunku Jeleniej Doliny. Będziemy po drodze kontemplować jesienne widoki, podziwiać ostatnie spadające liście i zbierać okazy przyrody do zielnika. Nie bez znaczenia jest również perspektywa zaczerpnięcia świeżego powietrza. Proszę zabrać termosy z energetyzującą herbatką. Dla chętnych: niedziela (9.11.08), godz. 9.47, róg ul. Fromborskiej i Królewieckiej (Bianca). Do zobaczenia.
Ps. Chłopaki, nie wkurzajcie się. Rowerowy wypad w kierunku Pasłęka jest wielce ciekawy i atrakcyjny, ale i wymagający więcej "pary" w pedałach. Powodzenia.
Rower: Unibike Styl jazdy: Turystyka
teresteresJunior
Dodano 15 lat temu
Jelenia Dolina-tjt.Do zobaczenia!!!
Rower: KROSS na gaz Styl jazdy: Niedzielny
Marian65Marian65Weteran
Dodano 15 lat temu
Wyjazd w stronę Pasłęka to nie ekstrema a spokojne rowerowanie na trochę dłuższym dystansie. A, że nasze spotkania to nie tylko rower ale też spotkanie się w grupie dobrych znajomych, wymiana wrażeń czy opinii. I dlatego nie chcąc nikogo stawiac w kłopoliwej sytuacji wyboru odwołuję spotkanie przy salonie "Opla". Osoby dla których będzie to zbyt krótka wycieczka, będą mogły ją sobie wydłużyc np. do Tolkmicka.

Aby uniknąc w przyszłości takich sytuacji może nalezy ustalic jedno miejsce zbiórki na wyjazdy poza sezonem.
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Marian65 dnia 08-11-2008 13:38, 15 lat temu
K
KasiaUżytkownik
Dodano 15 lat temu
Rzeczywiście na jutro zapowiadają ładna pogodę i szkoda byłoby z niej nie skorzystać. Bardzo podobna mi się propozycja Marka co nie oznacza że krytykuje pomysł Mariana. Wypowiadając się w tej kwestii chciałam przede wszystkim zachęcić do zmiany decyzji naszych dwóch wspaniałych bikerów Bardzo cenimy sobie Twoją inicjatywę Marian, pomysłowości, ogromną chęć do rowerowania i nieograniczone "parę" nogach.:)Może jednak jutrzejszy wyjazd potraktować bardziej towarzysko, tak dla prześwidrowania płuc, pojechać dłuższy odcinek lasem To prawda, ze rejony te znamy na wylot, ale o tej porze roku jest tam naprawdę pięknie. Nie oznacza to jednak, że jak nam się spodoba to nie pojedziemy jeszcze dalej.:)
Rower: Kellys Saphix Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Kasia dnia 08-11-2008 15:03, 15 lat temu
KomendantKomendantAdministrator
Dodano 15 lat temu
Demokracja zwyciężyła, czyli tak jak chciała większość, grupa pedałuje w niedzielę w kierunku Jeleniej Doliny. Życzę pięknej, jesiennej pogody i udanej wycieczki. Osobiście będę z Wami duchem, gdyż obowiązki rodzinne nie pozwalają mi być ciałem. Pozdrawiam serdecznie. :*
Rower: GIANT Squadron Styl jazdy: Turystyka
M
Marek55Senior
Dodano 15 lat temu
Byliśmy, byliśmy. A niektórzy dużo się napisali, a w niedzielę ciężko było wygramolić się im z ciepłego łóżeczka.
Spokojnym, niemal rodzinnym tempem dojechaliśmy do Jeleniej Doliny. W Ogrodnikach grupa się rozdzieliła. Marian z grupą twardzieli ruszył w kierunku Tolkmicka "dokręcić" trochę kilometrów (pewnie jakaś informacja się ukaże). Reszta udała się w kierunku Elblaga. Cel został osiągnięty - nastapiło dotlenienie organizmu i chwile spędzone, jak zawsze w miłym towarzystwie.
Trzeba zaznaczyć, że frekwenja dopisała. Było nas... no właśnie, chyba nikt nie policzył - 11 lub 12 osób.
Rower: Unibike Styl jazdy: Turystyka
Marian65Marian65Weteran
Dodano 15 lat temu
Tak jak Marek już napisał, wspólnie dojechaliśmy do Jeleniej Doliny. Podczas dłuższej przerwy spędzonej na miłych rozmowach i rozgrzewaniu się energetyzującą herbatką poczyniliśmy ważne ustalenia. A mianowicie, wszystkie jesienno-zimowe wyjazdy zaczynamy o 9:30 przy Piekarczyku W Ogrodnikach grupa się rozdzieliła i siedem osób pojechało do Tolkmicka, a sześc wróciło do Elbląga. Po dojechaniu do punktu widokowego w Tolkmicku zaświeciło piękne słońce. Fajny, zadbany punkt widokowy z miejscami do wypoczynku oraz pięknym widokiem na Zalew Wiślany skłonił nas do dłuższej przerwy. Kolejnym przystankiem na naszej trasie była stara plaża w Kadynach. Znależliśmy bardzo tanią myjnię rowerową ;)w której zostały umyte rowery po jeżdzie po plaży. kiedyś zdradzimy jej lokalizację. Dalej do Elbląga pojechaliśmy dołem przez Suchacz i dalej cegielnię w Nadbrzeżu. W drodze powrotnej jazdę utrudniał nam dośc silny wiatr. Cała grupa razem dojechała do Elbląga. Wielkie brawa dla naszej nowej koleżanki, która bardzo dzielnie dotrzymywała nam kroku:D. Brawo Makbetka. Mam tylko nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy na wspólnych wyjazdach. Tak na marginesie to w wyjezdzie uczestniczyło 13-tu rowerzystów i rowerzystek.
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
wladekwladekNowicjusz
Dodano 15 lat temu
Witam!
A gdzie jest ta rampa? i godzina?
A o 9.30 kolo Piekarczyka szykuje się moze jakis wyjazd?
Pojechalbym gdziekolwiek byle nie sam bo juz mi sie przejadla jasta solo.

Pozdrawiam.

Wladek
Marian65Marian65Weteran
Dodano 15 lat temu
Rampa kolejowa znajduje się przy skrzyżowaniu ulicy Mazurskiej z Odrodzenia. Godzina zbiórki to 9:30.
Natomiast przy Piekarczyku spotykamy się przed Niedzielnymi wyjazdami.

Widzę że z Mirkiem piszemy jednocześnie.;):D
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Marian65 dnia 10-11-2008 15:49, 15 lat temu
wladekwladekNowicjusz
Dodano 15 lat temu
ok. dzięki. będę.
TomaszTomaszSuper administrator
Dodano 15 lat temu
Witam :) Proponowałbym zakładać dla każdej wycieczki nowy temat. Powoli robi się bałaganik...
Rower: Trek X-Caliber 9 29" 2017, Author DEXTER 21" 2009 Styl jazdy: MTB
KazimierzKazimierzSenior
Dodano 15 lat temu
Na całą trasę, nie wystarczy mi zdrowia ale do Marzęcina na lody i owszem. Oby tempo mnie nie osłabiło.
Rower: UNIBIKE Expedition Styl jazdy: Turystyka
A
alinaUżytkownik
Dodano 15 lat temu
Ależ Szefie!!! Jaki bałaganik. Jeżeli ja - totalny laik potrafię znaleźć informacje to pozostali robią to w mgnieniu oka. Dla wszystkich mających zamiar się dzisiaj wywietrzyć. Do zobaczenia - dzisiaj.
KazimierzKazimierzSenior
Dodano 15 lat temu
Zgadzam się z administratorem.
Wycieczki rowerowe grupy przygotowane przez Zbyszka miały datę, opis i mapę trasy.
Jeśli jedziemy po oficjalny zakończeniu sezonu grupy, zdobądźmy się chociaż na określenie daty i przewidywanego kierunku wycieczki, jako nowy temat.;);)
Rower: UNIBIKE Expedition Styl jazdy: Turystyka
TomaszTomaszSuper administrator
Dodano 15 lat temu

Cytat

Kazimierz napisał/a:
Wycieczki rowerowe grupy przygotowane przez Zbyszka miały datę, opis i mapę trasy.
Jeśli jedziemy po oficjalny zakończeniu sezonu grupy, zdobądźmy się chociaż na określenie daty i przewidywanego kierunku wycieczki, jako nowy temat.;);)


To mi się podoba :). Prosiłbym więc głównego pomysłodawcę wycieczek o utworzenie tematów do już odbytych wycieczek lub mających nastąpić. W temacie można np wpisać - datę, kierunek jazdy. W treści - miejsce zbiórki, i małe info, zaś po odbytej wycieczce można zaktualizować o liczbę km, liczbę osób - reszta w-g uznania.
Rower: Trek X-Caliber 9 29" 2017, Author DEXTER 21" 2009 Styl jazdy: MTB
Marian65Marian65Weteran
Dodano 15 lat temu
Dzisiaj dziewięciu rowerzystów pod wodzą Aliny wybrało się na sprawdzenie wałów wzdłuż NogatuB). Krótka 40km. wycieczka była prowadzona spacerowym tempem - do którego po trochu zmuszał nas silny wiatr -. W czasie jazdy prowadzone były intensywne rozmowy dotyczące nadchodzącej wielkimi krokami zimy i jak aktywnie spędzac czas w naszym gronie, gdy spadnie śnieg:D.
Ustalenia umieści Kaziu w założonym nowym temacie Generalnie pogoda nam dopisała, słoneczko świeciło, temperatura wysoka jak na tą porę roku. Inspekcja wałów przebiegła pomyślnie. Stan wody bardzo niski, a wały całe. Powódż narazie nam nie grozi.
Wrociliśmy do Elbląga w dobrych humorach, dobrze przewietrzeni i naładowani pozytywną energią.:*
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
A
alinaUżytkownik
Dodano 15 lat temu
Marian! Czy Ty wiesz co Ty piszesz??!! Po moim przewodnictwem to nigdy nikt nie będzie wiedział dokąd jedzie bo w gubieniu kierunków to jestem mistrzynią. A tak ogólnie to moje wodzostwo polegało na ukrywaniu się za naszymi wspaniałymi mężczyznami i chronieniu się od wiatru. I dzięki temu wycieczka była "urokliwa" - śliczne jesienne widoki, smagający wiatr, grzejące słoneczko i szerokie męskie plecy.
KazimierzKazimierzSenior
Dodano 15 lat temu
Ala, nie bądź taka skromna i nie pomniejszaj swoich umiejętności. To ja oglądałem znikające za horyzontem twoje plecy. Dzięki Marianowi i Mirkowi z Szymonem szczęśliwie dotarłem do Elbląga pokonując "mordewind", grasujący w tym pięknym dniu po Żuławach.
Rower: UNIBIKE Expedition Styl jazdy: Turystyka
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.