O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Rozpocznij nowy wątek
Użytkownicy, którzy uczestniczyli w dyskusji: Komendant, Marian65, Marek55,

Wiślana Trasa Rowerowa

Ostatnia aktualizacja 15 lat temu
Marian65Marian65Weteran
Dodano 15 lat temu
Zbierają podpisy pod projektem budowy Wiślańskiej Trasy Rowerowej!.
Od kilku już lat trwa próba zbudowania wzdłuż Wisły wydzielonej drogi dla rowerzystów liczącej blisko 1500 km.
Schemat przebiegu WTR ma mieć wygląd "rybiego kręgosłupa i ości "tzn. od głównej trasy w punktach węzłowych będą odchodziły pętle tras regionalnych i lokalnych. W miejscach węzłowych mają powstać mini kompleksy turystyczne.
WTR zaczynać się będzie na zaporze nad jez. Czerniańskim przy zbiegu Białej i Czarnej Wisełki i prowadzić będzie aż do wybrzeża Bałtyku.
Cały projekt jest dosyć mocno nagłośniony na południu Polski gdzie zebrano większość podpisów poparcia dla projektu. Może warto też się zaangażować i udzielić poparcia tej inicjatywie, przecież do Wisły nie mamy tak daleko.
Ponadto jako miłośnicy dwóch kółek powinniśmy popierać wszelkie inicjatywy rowerowe, przecież kiedyś z nich też skorzystamy.
Więcej informacji na stronie www.wislanatrasa.pl Tam też można oddać swój głos do czego namawiam.
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
KomendantKomendantAdministrator
Dodano 15 lat temu
Nie tylko namawiam ale wręcz zobowiązuje, aby wszyscy członkowie naszej grupy poparli tą inicjatywę.
Ja już to zrobiłem i dziękuję Marianowi, że podał informację na naszym Forum o projekcie budowy Wiślańskiej Trasy Rowerowej. Gdyby taka trasa powstała byłaby to piękna sprawa. Każdemu rowerzyście z pewnością na tym zależy. Jak się jeździ po wydzielonych ścieżkach rowerowych dobrze wiedzą ci co byli na Bornholmie i nie tylko. Bardzo nam takich tras brakuje. :@
Rower: GIANT Squadron Styl jazdy: Turystyka
M
Marek55Senior
Dodano 15 lat temu
Urodziłem się w Krakowie, dłuższy czas mieszkałem w Dęblinie, z Elbląga do brzegów Wisły, jak napisał Marian, w zasadzie nie jest tak daleko. Byłoby wspaniałą sprawą pojechać taką ścieżką rowerową. Więc inicjatywa godna poparcia.
Rower: Unibike Styl jazdy: Turystyka
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.