O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Rozpocznij nowy wątek
Użytkownicy, którzy uczestniczyli w dyskusji: MARECKI,

Poradnik aktywnego rowerzysty

Ostatnia aktualizacja 10 lat temu
MARECKIMARECKISenior
Dodano 10 lat temu
Przedstawiam Wam w załączeniu poradnik wydanym przez stowarzyszenie Zielone Mazowsze. Chociaż odnosi się on w kilku zdaniach do Warszawy, to większość treści jest uniwersalna, wystarczy zamienić wyraz Warszawa na Elbląg. Tym bardziej, że standardy projektowe i wykonawcze dotyczące dróg rowerowych mamy dokładnie takie jak Warszawa. A lista instytucji zajmujących się infrastrukturą rowerową jest u nas znacznie krótsza - wystarczy pisać do mnie :chatownik:

[color=#000000]Zapoznajcie się zwłaszcza z działem ,,Jak napisać wniosek dotyczący spraw rowerowych i co zrobić aby był skuteczny'' oraz ,,Jakie są inne sposoby wpływania na decyzje podejmowane przez urzędników''. [/color]

Wasza aktywność jest niezbędna, aby głos rowerzystów był silnie i dobrze słyszany, a moje działania miały właściwy efekt. Razem możemy więcej :tak:

Zapraszam do lektury.
Rower: Bocas, CUBE Reaction, Trek Domane SL 4 Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez MARECKI dnia 04-12-2013 15:31, 10 lat temu
MARECKI załączono następujące plik:
poradnik_aktywnego_rowerzysty.pdf [2.18MB / 132 plik(ów)]
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.