O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Zimowa klęska urodzaju

Ostatnia aktualizacja 15 lat temu
Marian65Marian65Weteran
Dodano 15 lat temu
A się porobiło!. ((:-
Zima, a tu tyle propozycji spędzenia soboty na świeżym powietrzu. O ile w przypadku braku propozycji można samemu coś zorganizowac to teraz trzeba się na coś zdecydowac.
Rower zimą jest super, tym bardziej że pogoda ma byc łaskawa. Trasa fajna, tempo ponoc akurat i tylko te narty!:)
Narty na które zaprasza Kaziu też są kuszące, a biorąc pod uwagę, że może to ostatnie ślizgi na deskach to decyzja- co wybrac -jest bardzo trudna.(:-
Sprawę jeszcze komplikuje propozycja spaceru po Bażantarni z żonką.:D
I bądż tu mądry człowieku!!!:bye
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
Marian65Marian65Weteran
Dodano 15 lat temu
Witaj Beatko!
Rzut monetą nie obejmuje trzech możliwych wariantów. Ale dzięki za radę.8--
Renia jest wyrozumiała :D
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
KazimierzKazimierzSenior
Dodano 15 lat temu
Marian
Rzut monetą ma trzy opcje.
Żona wygrywa, gdy moneta stanie w pionie.
Pozdrawiam
;)
Rower: UNIBIKE Expedition Styl jazdy: Turystyka
M
Marek55Senior
Dodano 15 lat temu
Jedni mówią, że od przybytku głowa nie boli, inni, że jak za dużo to niezdrowo. Trzeba by zacząć dzień, powiedzmy od 7 rano - rower, narty i później spacer z umiłowaną małżonką. A może załóż narty, wsiądź na rower, żona z tyłu z kijkami-włóczykijkami na bagażniku. Mam jeszcze jedną propozycję, ale to nie na forum, tylko na ucho zainteresowanemu.
Jestem przekonany, że kto ma chęć się poruszać, to coś wymyśli, zawsze znajdzie salomonowe rozwiązanie. Powodzenia.
Rower: Unibike Styl jazdy: Turystyka
Marian65Marian65Weteran
Dodano 15 lat temu
No i wszystko wiadomo, wygrał rower :)
Jest też jak to mówi Marek " poparcie społeczne" i tylko mały kłopot chce sprawic główny zainteresowany czyli.... rower.((:-
Na niedzielę Mirku nic nie planuję, prawdopodobnie nie uda mi się wygospodarowac paru godzin na rower,(:- tak to czasami bywa.
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
KazimierzKazimierzSenior
Dodano 15 lat temu
I żałujcie.
Dziś po pracy z Alinką wybraliśmy się na przewidywaną jutro trasę.
WARUNKI ŚNIEGOWE WSPANIAŁE:D
lekki mróz i 20 cm śniegu
Niech żyje zima:*
Rower: UNIBIKE Expedition Styl jazdy: Turystyka
A
alinaUżytkownik
Dodano 15 lat temu
A u mnie wygrywają narty. Pojeździć na rowerze jeszcze w tym roku zdążę, a ze śniegu trzeba korzystać póki jeszcze jest. Poza tym mój rower ma w dętkach letnie powietrze i w żaden sposób nie chce jeździć zimą (o braku podgrzewaczy w siodełku nie wspomnę). A może tak wspólnie na trasę rowerzyści i narciarze?
Marian65Marian65Weteran
Dodano 15 lat temu
Mirku, jeżeli nie wydarzy się nic niespodziewanego, to jadę.
Mam troszkę kłopotów z rowerem, ale jakoś sobie poradzę.
Wiem, że chęc wyjazdu ma też Małgosia. O nikim innym z naszej grupy nie słyszałem. Większośc woli narty.
Alinko, może warto spróbowac też zimowej jazdy rowerem.:)

Wiadomość doklejona:
No i się stało, "czarny scenariusz" się spełnił w całości. :|
Tydzień temu przeszkodziły nam obfite opady śniegu, a teraz temperatura 11 stopni Celcjusza poniżej zera. Przynajmniej jak dla mnie jest to zdecydowanie za zimno. Co prawda nie ma złej pogody na rower, tylko są żle ubrani rowerzyści,- i o te ubranie chodzi.
Na domiar złego, pożyczony rower po wieczornych przygotowaniach, rano stanął na "kapciach". To całkowicie przesądziło o rezygnacji z dzisiejszego wyjazdu.(:-
W południe może odbiorę swój rower z naprawy, to jakąś traskę sobie zrobię. Może też temperatura będzie bardziej przystępna.
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Marian65 dnia 21-02-2009 07:39, 15 lat temu
KomendantKomendantAdministrator
Dodano 15 lat temu
Wszyscy którzy wybrali się dzisiaj na narty biegowe z pewnością są z tego bardzo zadowoleni.
Mówię to z całym przekonaniem, gdyż w towarzystwie mojej córki Ani spędziłem dwie godziny na leśnej drodze z Krasnego Lasu do Jagodnika i z powrotem, odbijając po drodze w kierunku Jeleniej Doliny. Ania maszerowała z kijkami, ja na biegówkach.
Warunki były wspaniałe, dużo śniegu, słońce, bezwietrzna pogoda i temperatura -3 C. Leśny krajobraz jak z bajki, wszędzie cisza i spokój. :)
Po drodze spotkaliśmy kilku narciarzy pomykających żwawo po śnieżnej trasie. Miałem nadzieję, że po drodze spotkamy grupę Kazika, która wyruszyła dużo wcześniej. Tym razem nasze ścieżki się nie skrzyżowały, ale oczekuję z niecierpliwością jego relacji na Forum. Pewnie będzie propozycja na jutro. :|
Zima pomału dobiega końca i kto wie, czy ten weekend nie jest jednym z ostatnich z tak dobrymi warunkami narciarskimi. Warto zatem wykorzystać sprzyjającą zimową aurę na maksa.
Na rower przyjdzie również pora. :bye
Rower: GIANT Squadron Styl jazdy: Turystyka
Marian65Marian65Weteran
Dodano 15 lat temu
Nie tylko narciarze byli zadowoleni z dzisiejszej pogody.:)
Pomimo porannych kłopotów z rowerem, po wymianie dętek udalo mi się wybrac na rower.
Byłem równierz na Jeleniej Dolinie. Znalazłem kilka śladów narciarzy, przy leśniczówce stało kilka samochodów w tym chyba Kazika i Janusza.
Trzy godziny jazdy po Wysoczyznie Elbląskiej pokrytej grubą warstwą śniegu dotleniły wspaniale i dały sporo satysfakcji.:bye
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
KazimierzKazimierzSenior
Dodano 15 lat temu
Nasza 5 osobowa grupa Małgosia, Mirek, Janusz, Władek i ja, wędrując po polach i lasach spotkała obok leśniczówki górki zaprzyjaźnionych bikerów w liczbie około 15. udeptaliśmy biedakom dojście do Cesarskiego Kamienia, Mirek pokazał bikerom jak się jeździ na (w) nartach na rowerze.
Przeszliśmy około 26 km zahaczając o czarną drogę i przepiękne widokowo tereny.
Piękna pogoda, nośny śnieg i mróz uprzyjemniały nam wędrówkę po nieznanym terenie.
Było cudownie!!!(m)
Jutro Kadyny.
Wspaniale:bye
Rower: UNIBIKE Expedition Styl jazdy: Turystyka
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 15 lat temu
Iza nie wiem czy jesteś chora,czy masz L-4 bo opuszczasz nasze treningi ?
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Andrzej dnia 24-02-2009 12:25, 15 lat temu
A
alinaUżytkownik
Dodano 15 lat temu
Nie martw się Iza przewiduję, że Mirek jak będzie potrzeba wzmocni i obręcze w rowerze i bagażnik (i jeszcze przykryje go poduszką)
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 15 lat temu
Iza - jesteś usprawiedliwiona a ponadto ładnie piszesz i nie tylko Sylwek to czyta. Jak mówią znawcy to jesteś w temacie na bieżąco i tak trzymaj dalej! Wracaj do zdrowia szybko bo sezon tuż,tuż! Właśnie dziś a dokładnie wczoraj na trasie Elbląg-Jazowa-Bielnik-Kępiny-Nowakowo- Elbląg dokręciłem brakujące mi km i mogę podać, że w 2008r. zrobiłem równo 5 0 0 0 km - to jest rekord jak jeżdżę w naszej grupie!!!
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
M
Marek55Senior
Dodano 15 lat temu
"Właśnie dziś a dokładnie wczoraj ....dokręciłem brakujące mi km i mogę podać, że w 2008r. zrobiłem równo 5 0 0 0 km"
Trochę mi te czasy nie pasują, ale kumam o co chodzi. Choć muszę napisać, że historia zna takie przypadki określenia czasu. Np. Rewolucja Październikowa jak sama nazwa wskazuję była w listopadzie. Jest też takie określenie czasoprzestrzeni, np. od godz. 8 do końca korytarza.
To oczywiście nie jest złośliwość z mojej strony. Andrzej wybacz, ale szczerze gratuluję wytrwałości i osiągniętych kilometrów.
Moc jest z Tobą!!!
Rower: Unibike Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Marek55 dnia 27-02-2009 11:10, 15 lat temu
SyKSyKJunior
Dodano 15 lat temu
5tys/1r, niesamowite,
http://www.forumr...opic=46324
Rower: Składany Styl jazdy: Niedzielny
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.