O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

50-ty zarejestrowany użytkownik Forum

Ostatnia aktualizacja 15 lat temu
KomendantKomendantAdministrator
Dodano 15 lat temu
Witam serdecznie 50-tego zarejestrowanego użytkownika forum o pseudonimie "pestka 30". Nie wiem kto się pod tą nazwą ukrywa ale mam nadzieję, że się wkrótce ujawni, uczestnicząc aktywnie w wycieczkach rowerowych. Rozpoczęcie sezonu rowerowego 2009 naszej grupy coraz bliżej.:)
Rower: GIANT Squadron Styl jazdy: Turystyka
teresteresJunior
Dodano 15 lat temu
(:-Jestem ciągle wykopywana na coraz (:-dalsze miejsce na liście użytkowników.:oMoże zmienię pseudo na Aaniołek:D.Na 3 stronie nikt mnie nie znajdzie.A może już na czwartej!
Rower: KROSS na gaz Styl jazdy: Niedzielny
Edytowany przez teres dnia 28-02-2009 20:26, 15 lat temu
K
KasiaUżytkownik
Dodano 15 lat temu

Cytat

Komendant napisał/a:
Rozpoczęcie sezonu rowerowego 2009 naszej grupy coraz bliżej.:)


Znając Naszego Komendanta termin rozpoczęcia sezonu rowerowego 2009 zapewne jest już zaplanowany, aczkolwiek niepublikowany. Zima jaka jest każdy widzi. Nie daje powodów do zadowolenia narciarzom, nie sprzyja rowerzystom. Natomiast my czynimy już przygotowania do nowych wypraw. Może więc ogłoszenie terminu spowoduje, że zima zdecyduje się na coś konkretnego i w końcu pozwoli przyjść wiośnie. Także Komendancie zachęcam:)
Rower: Kellys Saphix Styl jazdy: Turystyka
SyKSyKJunior
Dodano 15 lat temu
Kasia witaj,
Tu jest konkretnie: http://www.bikere...index1.htm
Bez nadmiernego oglądania się na kalendarz.
Inni też dostali indywidualne info?
Rower: Składany Styl jazdy: Niedzielny
Edytowany przez SyK dnia 28-02-2009 21:04, 15 lat temu
M
Marek55Senior
Dodano 15 lat temu
1) należy powołać komisję śledczą, skąd Mirek ma takie przecieki?
2) "brunetki, blondynki, ja wszystkie Was dziewczynki..." - śpiewał znany artysta. Ale czas nie ten i okoliczności inne. Iza masz moje poparcie!!!
Rower: Unibike Styl jazdy: Turystyka
K
KasiaUżytkownik
Dodano 15 lat temu

Cytat

SyK napisał/a:
Kasia witaj,
Tu jest konkretnie: http://www.bikere...index1.htm
Bez nadmiernego oglądania się na kalendarz.


Serwus SyK!!
Z całą sympatią odnoszę się do znanej mam wszystkim grupy rowerowej ESR. Powiedzenie "że nie ma nieodpowiedniej pogody dla rowerzysty, jest tylko nieodpowiedni strój "również nie jest mi obce. Nie mniej jednak jestem miłośniczką wiosenno-letniego rowerowania. Dlatego też czekam na wiosnę w pełnej okazałości.
Pozdro Kasia
Rower: Kellys Saphix Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Kasia dnia 03-03-2009 22:43, 15 lat temu
teresteresJunior
Dodano 15 lat temu

Cytat

Iza napisał/a:



Obcałować 50-u , to nie lada sztuka :o! Błyszczyk na ustach wytarty, podstępna opryszczka gotowa do ataku, no i ten czas :o! Osobiście raczej temu nie podołam, ale chyba nikogo nie urażę wypisując się z "klubu :*" i pozostając przy szczerym uścisku dłoni :)
Pozdrawiam całą 50-ę.

Iza,a może by całować np.co piątą osobę;),albo wybrać reprezentację do obcałowywania:*

Wiadomość doklejona:

Cytat

Mirek napisał/a:
Z tego co wiem rozpoczęcie sezonu w pierwszą niedzielę kwietnia czyli 05.04.2009.
Czasu już niewiele więc trzeba się szykować.:))

Mirek nie wychylaj się przed Komendanta:@
Rower: KROSS na gaz Styl jazdy: Niedzielny
Edytowany przez teres dnia 01-03-2009 23:06, 15 lat temu
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 15 lat temu
Marek popiera Izy pomysł ? Przecież Iza żartuje - zapewne? - bo inaczej to brak sensu w samym pedałowaniu! To jest grupa integracyjna i pewne standardy obowiązują !! My norm europejskich nie,nie >chcemy!! Niech będą Słowiańskie takie nasze z "duszą" albo z duszą i sercem!
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.