O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Latarkowa niedziela - 26.10.2014r.

Ostatnia aktualizacja 9 lat temu
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 10 lat temu
Tak się składa, że w dniu 20.10.2011r. kol. Bartek i ja zorganizowaliśmy po raz pierwszy; "Wieczorną próbę latarek" http://www.gruparowerowastop.pl/forum...ead_id=363, które wcześnie zakupiliśmy grupowo na Allegro. :zakupy:
Na tej jednej próbie się nie skończyło i tak jeździmy do dziś, czyli już 3 (trzy) lata, a za parę dni rozpoczniemy 4-ty sezon. :hura:
Początkowo jeździliśmy do pierwszych śniegów; Mikołajkowo, Choinkowo, Świątecznie, Noworocznie itp. :radocha:
Nie zapomnę swoich imienin "Andrzejki na rowerze i w plenerze" - było 18 osób w wiacie "Andrzejówka". :kwiatek:
Wszystko to jest udokumentowane na stronach. [stop] Był niebieski most, niebieski pył, niebieska piosenka, niebiańska poezja
i "STOPer roku 2012. :zlezka:

Teraz czas pomyśleć co dalej i jak wspólnie uczcić tą małą, acz ważną rocznicę. :muza:

Proponuję spotkanie przy ognisku w Nadbrzeżu w dn. 26.10.14r. - niedziela lub w sobotę - 25.10.br. po południu.
Wcześniej robimy małą wycieczkę ok. 30 km i zajeżdżamy do Stanicy Wodnej w Nadbrzeżu. Tu kupujemy ognisko - składka po 5 zł na drzewno - i grilujemy kiełbaski, szaszłyki, ryby, czyli co kto ma i lubi. :tak: To samo dotyczy napoi i energetyków. Jeśli miała to być sobota, to możliwy jest nocleg za 20/25 zł.

Zapraszam wszystkich z naszej stajni, [stop] ale i innych zaprzyjaźnionych bikerów, którzy otarli się o "nasze latarki". :rotfl:
Spotkanie jest otwarte, to znaczy, że Ci którzy jeszcze nie zaczęli też mogą tu być. :tak:

Szczególnie serdecznie zapraszam komendanta [stop] - Zbyszka Ostaniewicza z Małgosią i Admina.
Liczę, że będzie mógł być kol.Edi z muzyką. :muza: Może kol. Andrzej P. lub Olek S. mogliby być z gitarą? :muza:
Czekam na wszelkie propozycje i potwierdzenie udziału do dn.23.10.14r. - czwartek. :chatownik:

P/S Z urzędu zaproszony jest oficer rowerowy - kol. Marecki i ESR - kol.Darecki.
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
AmelsAmelsJunior
Dodano 10 lat temu
Bardzo fajny pomysł Andrzeju.
Pisze się na to o ile to będzie niedziela a nie sobota.(okok)
Styl jazdy: Niedzielny
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 10 lat temu
Brawo Krysia, tak należy się decydować. :brawo:

Przespałem się z tematem i wyśniłem, że będzie to niedziela - 26 października 2014r.
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
MARECKIMARECKISenior
Dodano 10 lat temu

Cytat

Andrzej napisał/a:
Tak się składa, że w dniu 20.10.2011r. kol. Bartek i ja zorganizowaliśmy po raz pierwszy; "Wieczorną próbę latarek" http://www.gruparowerowastop.pl/forum...ead_id=363, które wcześnie zakupiliśmy grupowo na Allegro. :zakupy:
Na tej jednej próbie się nie skończyło i tak jeździmy do dziś, czyli już 3 (trzy) lata, a za parę dni rozpoczniemy 4-ty sezon. :hura:
Początkowo jeździliśmy do pierwszych śniegów; Mikołajkowo, Choinkowo, Świątecznie, Noworocznie itp. :radocha:
Nie zapomnę swoich imienin "Andrzejki na rowerze i w plenerze" - było 18 osób w wiacie "Andrzejówka". :kwiatek:
Wszystko to jest udokumentowane na stronach. [stop] Był niebieski most, niebieski pył, niebieska piosenka, niebiańska poezja
i "STOPer roku 2012. :zlezka:

Teraz czas pomyśleć co dalej i jak wspólnie uczcić tą małą, acz ważną rocznicę. :muza:

Proponuję spotkanie przy ognisku w Nadbrzeżu w dn. 26.10.14r. - niedziela lub w sobotę - 25.10.br. po południu.
Wcześniej robimy małą wycieczkę ok. 30 km i zajeżdżamy do Stanicy Wodnej w Nadbrzeżu. Tu kupujemy ognisko - składka po 5 zł na drzewno - i grilujemy kiełbaski, szaszłyki, ryby, czyli co kto ma i lubi. :tak: To samo dotyczy napoi i energetyków. Jeśli miała to być sobota, to możliwy jest nocleg za 20/25 zł.

Zapraszam wszystkich z naszej stajni, [stop] ale i innych zaprzyjaźnionych bikerów, którzy otarli się o "nasze latarki". :rotfl:
Spotkanie jest otwarte, to znaczy, że Ci którzy jeszcze nie zaczęli też mogą tu być. :tak:

Szczególnie serdecznie zapraszam komendanta [stop] - Zbyszka Ostaniewicza z Małgosią i Admina.
Liczę, że będzie mógł być kol.Edi z muzyką. :muza: Może kol. Andrzej P. lub Olek S. mogliby być z gitarą? :muza:
Czekam na wszelkie propozycje i potwierdzenie udziału do dn.23.10.14r. - czwartek. :chatownik:

P/S Z urzędu zaproszony jest oficer rowerowy - kol. Marecki i ESR - kol.Darecki.


Dziękuję za zaproszenie - w tym terminie ja też mogę zaprosić http://marecki.ho...-wydarzen/ :)
Rower: Bocas, CUBE Reaction, Trek Domane SL 4 Styl jazdy: Turystyka
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 10 lat temu
Przykro mi, że terminy tak się nałożyły. :beczy:
Może kol. Darecki nie ma usprawiedliwienia i zaszczyci nas swoją obecnością. :tak:

Hej koleżanki i koledzy proszę się zapisywać na listę. :chatownik:
Można również tel. 665 460 335.

Lista uczestników:

1. Jurek M.
2. Andrzej K.
3. Krysia S.
4. Dorota S.
5. Tomasz K.
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Andrzej dnia 18-10-2014 19:16, 10 lat temu
Darecki ESRDarecki ESRUżytkownik
Dodano 10 lat temu
Kolega Darecki ma kilka usprawiedliwień lecz jest chętnie pytający o godzinę ewentualnego startu. Może "cóś" wykombinuję :bezradny:

ps. obecnie jestem zajęty lizaniem ran po 48 Harpaganie i poszukiwaniami Marty D. która to zwyciężyła w kategorii Women na TR50 Harpagana :brawo:
Rower: Kross A6 Styl jazdy: Turystyka
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 10 lat temu
Start będzie z Modrzewiny o g.9:30 lub 10:00 (jak dziś), a trasa tak w granicach 30 bądź 40 km. (okok)
To będzie normalna wycieczka pozasezonowa, połączona z latarkowym ogniskiem. :hura:
Jak będzie ostatecznie podam jak ustalę o której będzie nasze ognisko? :w8:
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
Darecki ESRDarecki ESRUżytkownik
Dodano 10 lat temu

Cytat

Halo, tu Marta D., zaskoczona zajęciem 1 miejsca, bo kilka głupot po drodze zrobiłam :-)
Ale to był mój pierwszy raz na InO rowerowej.


Mam dla Ciebie wspaniałą nagrodę od organizatorów Harpagana. Odbiór i gratulacje osobiście :hejka:
Rower: Kross A6 Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Tomasz dnia 21-10-2014 09:43, 10 lat temu
EdiEdiUżytkownik
Dodano 10 lat temu
W niedzielę jestem z Wami. Do spotkania :hejka: -będę miał mini :muza:
Rower: 1."Mustang",2.Silwer-Blue("Edwarda") Styl jazdy: Turystyka
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 10 lat temu
Dzięki Edi, już Cię dopisałem do listy obecności, razem z Anią Ch. :chatownik:
Teraz prowadzę drugą listę, ponieważ do tej wyżej nie mogę się dostać. :bezradny:
Miejsca jeszcze mam, tak więc proszę się deklarować - jutro zamykam listę. :chatownik:

P/s Krzysiu - aki, nie kończ sezonu tylko wsiadaj na rower i niedziela - Nadbrzeże! :hura:

Wiadomość doklejona:
Zapraszam na niedzielną wycieczkę po Wysoczyźnie Elbląskiej do Tolkmicka. :hura:

Ok. g.13:00 - 13:30 = latarkowe ognisko w Stanicy Wodnej w Nadbrzeżu. :mniam:
Z okazji 3-ch (trzech) lat kręcenia po nocach. :zlezka:


Termin; dn. 26 października 2014r. - niedziela - g. 09:30. :w8:


Miejsc; al. Jana Pawła II - żółte barierki (brama na Modrzewinę).
-skrzyż. ul.Ogólnej, Odrodzenia i Płk.Dąbka - vis a vis Carrefour - w budowie. :tak:


Trasa; Modrzewina, Krasny Las, Łęcze, Kadyny, Tolkmicko, Kadyny, Suchacz, Nadbrzeże.


W Tolkmicku odwiedzimy port, plaże i ratusz, a dokładnie taras widokowy w ratuszu. :|
Na ognisko zbieram po 5 zł na drewno i klimatyczne. ;) Kiełbaski i inne specjały zabezpieczamy we własnym zakresie. :mniam:
W razie pogorszenia pogody możemy grilować pod wiatą lub skorzystać z ogrzewanej sali i aneksu kuchennego - odpłatnie.

Wycieczka i ognisko mają charakter otwarty, tak więc zapraszam absolutnie Wszystkich. :radocha:
Szczególnie zapraszam grajków, tj. Andrzeja P., Olka S. Michała O., Janusza H. z gitarą. :muza:

Liczę, że będzie mógł być komendant [stop] - Zbyszek Ostaniewicz wraz z Małgosią i Tomkiem. :tak:
To samo dotyczy kol. D. Dareckiego. :tak:

Warianty uczestnictwa;

1 - Wycieczka + ognisko.
2 - Uroczyste ognisko.

Zapraszam serdecznie i do miłego zobaczenia. :hejka:
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Andrzej dnia 23-10-2014 09:20, 10 lat temu
Jurek MJurek MWeteran
Dodano 10 lat temu
Podbijam niedzielną wycieczkę.:hejka:

26 października 2014r. - niedziela - 09:30.

Al. Jana Pawła II - żółte barierki (brama na Modrzewinę).
-skrzyż. ul.Ogólnej, Odrodzenia i Płk.Dąbka - vis a vis Carrefour - w budowie.
Rower: 3 x Kross Styl jazdy: Turystyka
EdiEdiUżytkownik
Dodano 10 lat temu
-Wchodzę do walki i staję w szeregu z rowerem do "boju" z lenistwem na obu wycieczkach. Będę w sobotę i niedzielę. - myślę, że te klasyczne melodie country umilą nam czas w oczekiwaniu na najbliższe wspólne wycieczki rowerowe, pozasezonowe.
http://youtu.be/Jj4nJ1YEAp4?list=RDJj...j4nJ1YEAp4
Rower: 1."Mustang",2.Silwer-Blue("Edwarda") Styl jazdy: Turystyka
akiakiJunior
Dodano 10 lat temu
Andrzeju z miłą chęcią bym pojechał i spędził trochę czasu w miłym towarzystwie, ale ostatnio mam problem z wolnymi terminami - ciężko się wstrzelić :bezradny: Tym bardziej mi żal, że kiedyś o zorganizowaniu takiego ogniska rozmawialiśmy - jak dobrze pamiętam, to było na latarkach, których nie było :) Mogę tylko obiecać, że jak tylko będę miał czas, to jeszcze postaram się z Wami popedałować na posezonowych wycieczkach :)
Rower: Kross Level A2 Styl jazdy: Turystyka
EdiEdiUżytkownik
Dodano 10 lat temu

Cytat

Edi napisał/a:
-Wchodzę do walki i staję w szeregu z rowerem do "boju" z lenistwem na obu wycieczkach. Będę w sobotę i niedzielę. - myślę, że te klasyczne melodie country umilą nam czas w oczekiwaniu na najbliższe wspólne wycieczki rowerowe, pozasezonowe.
http://youtu.be/Jj4nJ1YEAp4?list=RDJj...j4nJ1YEAp4


-Dla koneserów; http://youtu.be/jL5Oko6ukPo
Rower: 1."Mustang",2.Silwer-Blue("Edwarda") Styl jazdy: Turystyka
jolanta4010jolanta4010Junior
Dodano 10 lat temu
Zapowiada sie wspaniala Latarkowa niedziela:) Ja niestety bede cały dzień w pracy:( , a tak bardzo chcialabym byc razem z Wami!
Moja przygoda rowerowa w grupie zaczela sie wlasnie od ''latarek'':) Calym sercem i duchem bede z moja ''rowerowa rodzina''
Życzę milego'' rowerowania '' i wspanialej biesiady przy ognisku:joker:
Rower: MERIDA Styl jazdy: Turystyka
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 10 lat temu
Dzięki Jolu za miłe, ciepłe słowa. :buzki: Bardzo żałuję, że nie będziesz mogła być. :beczy:
Pamiętam doskonale niebieski most, czy ławeczkę w Łęczu. :fotka:
Tym razem Sławek musi wszystko zapamiętać i odpowiedzieć. :tak:

Edi my w sobotę nie jedziemy - chyba, że masz coś innego na myśli? :mysli:
U mnie to była jedynie propozycja, a wybrałem niedzielę - 26.10. br. g.09:30 j/w.
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
Darecki ESRDarecki ESRUżytkownik
Dodano 10 lat temu
Darecki jest czujny i gotowy (dokuczacz)
Rower: Kross A6 Styl jazdy: Turystyka
JerzykJerzykUżytkownik
Dodano 10 lat temu
Byłem na latarkach tylko parę razy, ale chyba przypędzimy z żoną na wycieczko-imprezę. Pogoda też powinna być należyta.
Rower: Giant Tourer Styl jazdy: Turystyka
EdiEdiUżytkownik
Dodano 10 lat temu
-Dzięki Andrzeju, za informację, że w sobotę nie ma zorganizowanej wycieczki rowerowej.-Na niedzielę wybrałem wycieczkę -wariant 1
Rower: 1."Mustang",2.Silwer-Blue("Edwarda") Styl jazdy: Turystyka
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 10 lat temu
Jurku, bez obaw, warunki spełniasz. :tak: Przybywajcie razem - serdecznie zapraszam. :hejka:
Edi toż się rozpędził na dwa dni - masz te zdrowie. Szykuj dużo, dobrej muzyki. :muza:

P/s Zapowiada się wiele osób, aż strach pomyśleć - co to będzie? :boisie:
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.