O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Latarkowa niedziela - 26.10.2014r.

Ostatnia aktualizacja 9 lat temu
JerzykJerzykUżytkownik
Dodano 9 lat temu
My będziemy czekali na grupę przy wiatach w Krasnym Lesie.
Rower: Giant Tourer Styl jazdy: Turystyka
EdiEdiUżytkownik
Dodano 9 lat temu
Ponieważ w sobotę przedawkowałem doznań "podziwiania" koloru jesiennych liści sprzątając ich i ze swego ogrodu, w niedzielę chciałbym odpocząć wzrokowo od tego widoku i będę z Wami. ale jadąc do spotkania przy ognisku trasą: "Piekaarczyk"-g. 10:05-Bielnik dwa,- Nowakowo -Jagodna-[b]Nabrzeże[/b] -Elbląg
Miło mi będzie jeżeli nie będę jechał sam tą trasą.
-Dla Nas wszystkich biorących udział w tej Latarkowej imprezie te melodie dedykuję;
http://youtu.be/N69_Dbty5-4?list=RDN6...69_Dbty5-4 :muza:[/url] :muza: :buzki:
Rower: 1."Mustang",2.Silwer-Blue("Edwarda") Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Edi dnia 25-10-2014 20:18, 9 lat temu
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 9 lat temu
Przy wiatach w Jeleniej Dolince - :tak: - my będziemy jechali przez Modrzewinę, jak ostatnio.
To Edi spokojnie dojedziesz do Nadbrzeża i ewentualnie zaczekasz jak by Nas jeszcze nie było. :w8:
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
EdiEdiUżytkownik
Dodano 9 lat temu
Andrzeju.-Nie chcę tą trasą jechać. Jadę żuławską równiną nie widząc już kolejny raz tych jesiennych p.... , liści. Wolę podziwiać (w sezonie kąpieli zimowych) ten przepiękny Nogat w swojej jesiennej krasie.
-Do spotkania przy ognisku w terminie jw.; - Dla relaksu L.Cohen w piosence; http://youtu.be/IEVow6kr5nI
Ps.
-Ten klip powstał jako foto-montaż z wybranych scen z filmu i innych klipów video muzycznych (dot ;scen baletowych i koni). -Śpiewa Leonard Cohen- "Dance Me The End Of of Love"
-Warto czasami być nie "widomym", aby mieć okazję zatańczyć z tak wizualnie subtelną i miłą partnerką.
-Z filmu wiem, że ten udający ślepca "taneczny zalotnik" nie był dżentelmenem , tylko podłym sk.....nem .
-Dla zainteresowanych ; fragment z tego filmu-; http://youtu.be/D2y3UOZ5MM4
.Prawdopodobnie ten film ukaże się w przyszłym tygodniu w TVP1 - zobacz wersję oryginalną ; http://youtu.be/-EZ9f-GgWVQ?list=PLCE...E39EB0701A - Jest okazja.-Warto sprawdzić swój j. angielski
+++++++++++
-Dalsze utwory muzyczne dla koneserów twórczości L. Cohena :muza:
Rower: 1."Mustang",2.Silwer-Blue("Edwarda") Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Edi dnia 26-10-2014 04:26, 9 lat temu
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 9 lat temu
Witam kochani, mi się podobało, ale poczekam na Wasze opinie. :chatownik:
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
AmelsAmelsJunior
Dodano 9 lat temu
Było super Andrzeju!
Dzięki za pomysł i organizację.:) :hura: :brawo:
Styl jazdy: Niedzielny
Edytowany przez Amels dnia 27-10-2014 10:27, 9 lat temu
K
KasiaUżytkownik
Dodano 9 lat temu
Fajny pomysł ;)
Było sympatycznie.:)
Dzięki za spotkanie ;)
Rower: Kellys Saphix Styl jazdy: Turystyka
Jurek MJurek MWeteran
Dodano 9 lat temu
Rower: 3 x Kross Styl jazdy: Turystyka
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 9 lat temu
Wystartowaliśmy w 21 osób po bezdrożach Modrzewiny, a część osób przybyła bezpośrednio do Nadbrzeża. :tak:
My jak było planowane jechaliśmy przez Tolkmicko. Po drodze za Łęczem, a przed Kadynami pierwsza niespodzianka.
Jest nowa wiata, jest osoba której imię będzie nosić i uroczystość - godna uroczystość. :mniam: W obecności 20-tu bikerów
wiata otrzymała imię Krystynówka. Teraz możemy jechać dalej do Tolkmicka, gdzie nie udało się nam zdobyć
wieży widokowej. :bezradny: Była zamknięta - turystyka jedynie w godzinach pracy Urzędu. :w8:
Pozostałe punkty zrealizowano jak zakładano. :tak:
Do Nadbrzeża dotarliśmy punktualnie w/g scenariusza, gdzie już Nasi czekali. Ognisko czekało, ale i wiatr też. :bezradny:
To spowodowało, że większość po grilowaniu uciekła do ogrzewanego pomieszczenia, gdzie przeniosła się
pozostała część imprezy. :muza:
Nim zdążyłem na dobre otworzyć imprezę, to już część osób urywa się. :beczy: Takie życie, a ja myślałem, że
posiedzimy, pośpiewamy i powspominamy Nasze pierwsze Latarki. (plotki) Mówią, że było super, fajnie i sympatycznie. :tak:
Dziękuję wszystkim obecnym za przybycie, udział i wspólną wycieczkę. :brawo:
Dziękuję Dareckiemu z rodziną i Komendantowi [stop] za odwiedziny. :brawo:

Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie. :hejka:
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
MARECKIMARECKISenior
Dodano 9 lat temu

Cytat

Andrzej napisał/a:
Teraz możemy jechać dalej do Tolkmicka, gdzie nie udało się nam zdobyć
wieży widokowej. :bezradny: Była zamknięta - turystyka jedynie w godzinach pracy Urzędu.



Jak ustaliłem w rozmowie z miłą urzędniczką wieża widokowa może być otworzona po godzinach lub w weekend, ale należy to zaanonsować wcześniej w UG Tolkmicko. [color=#3300cc]Telefonicznie lub mailowo.[/color]

Jak poczekacie do listopada to możemy wybrać się tam razem.

Pozdrower :hejka:
Rower: Bocas, CUBE Reaction, Trek Domane SL 4 Styl jazdy: Turystyka
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 9 lat temu
Poczekamy Marku do listopada, ale i tu - jak wiesz - będą przeszkody. :beczy:
Wierze, że jeszcze kiedyś się uda. :hura:

Polecam relację i fotorelację ESR - http://www.bikerelblag.hg.pl/index1.htm
Dziękuję Darku. :brawo:

Wiadomość doklejona:
A tu moja fotorelacja; :fotka: http://www.gruparowerowastop.pl/photo...o_id=14832
Teraz wszystko spakowane w jednym miejscu. (okok)
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Andrzej dnia 04-11-2014 20:47, 9 lat temu
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.