O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Organizacja wycieczek w sezonie 2015

Ostatnia aktualizacja 9 lat temu
WaldicWaldicSenior
Dodano 9 lat temu
28.06 zrobimy Pasłęk (przez Młynary), jeziorko i lody, akurat na letnią pogodę. Ornetę niestety musimy przełożyć do czasu zmiany rozkładu jazdy PKP.
Rower: 3x sampchamalemam + 2 bidony + 3 dzwonki Styl jazdy: Niedzielny
[color=#99cccc]Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny[/color];)
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 9 lat temu
Zgłaszam prośbę o zamianę terminu wycieczki Nr 8 - 31.05.15r na inny w maju lub lipcu br.
Bliższe ustalenia w barterze. ;)

Wiadomość doklejona:
W rozmowach barterowych ustalono, że:

Wyc. Nr 08/2015 - 31.05.15r poprowadzi Edi - w/g swego planu. :chatownik:
Wyc. Nr 17/2015 - 26.07.15r prowadzi Andrzej K. - prawdopodobnie - Św. Kamień-Tolkmicko.
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Andrzej dnia 18-05-2015 21:56, 9 lat temu
KomendantKomendantAdministrator
Dodano 9 lat temu
Zmiana w planie zrobiona.

Zbyszek
Rower: GIANT Squadron Styl jazdy: Turystyka
PiotrPiotrSenior
Dodano 9 lat temu
Proszę, Zbyszku o zamianę mojej wycieczki z Marianem (już uzgodnione).
17.05 nr 06/2015 dla Mariana
10.05 nr 05/2015 dla mnie.
To z powodu Szwecji (17.05.2015).
Rower: Kross Trans Alp Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Piotr dnia 21-04-2015 16:13, 9 lat temu
KomendantKomendantAdministrator
Dodano 9 lat temu
Dziękuję Wam bardzo za opinię. Ciesze się, że myślimy wszyscy podobnie. Dzisiaj odpiszą Markowi jakie jest nasze stanowisko.
Rower: GIANT Squadron Styl jazdy: Turystyka
Marian65Marian65Weteran
Dodano 9 lat temu
Rozpoczęcie sezonu rowerowego Grupy Rowerowej STOP, powinno się odbyć według planu grupy.
Każdy planuje rozpoczęcie według swoich upodobań; jedni nie mają rozpoczęcia ani zakończenia, dla innych jest to Rowerowa Stegna a dla innych jeszcze inna okazja.
Może to Marek pojedzie z nami?
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
zaliczgmine.pl/img/buttons/button-960-brown.png
M
Marek55Senior
Dodano 9 lat temu
Moja małość przy wielkości innych ... Przyjemnie było rozpocząć sezon rowerowy wśród swoich (chociaż wszyscy rowerzyści to jedna wielka rodzina), i jestem za otwarciem sezonu w tradycyjny sposób, jak to było onegdaj. Spokojnie, lajcikowo, pogaduchy przy ognisku.
Rower: Unibike Styl jazdy: Turystyka
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 9 lat temu
A o którym Jurku myślisz?
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
KomendantKomendantAdministrator
Dodano 9 lat temu
Zanim odpowiem Mareckiemu w temacie otwarcia sezonu, chciałbym poznać jeszcze opinie Mariana, Marka i Jurka. Właściewie to wiem co mam odpisać, ale dla pewności. Napiszcie w miarę szybko, bo czas płynie i do rozpoczęcie coraz bliżej.
Rower: GIANT Squadron Styl jazdy: Turystyka
EdiEdiUżytkownik
Dodano 9 lat temu
Jestem za;
-zastąpienie wycieczki nocnej do Stegny na wycieczkę nocną do Kadyn (dziękuję inicjatorom tej propozycji).-Będzie bardziej atrakcyjniejszą dla większości rowerzystów z naszej grupy rowerowej.
-jestem za naszym zwyczajowym oddzielnym rozpoczęciem sezonu rowerowego z ogniskiem (nawet zaimprowizowanym) i podręczną muzyką i biesiadą - jak bywało to wcześniej.
- terminy zaproponowanych przeze mnie wycieczek rowerowych mogą po uzgodnieniu być zmienione wg Naszych wspólnych ustaleń.Ważne jest, aby to była wycieczka o trasie dla mnie znanej.

Ps.Wg moich ostatnich informacji; elbląscy rowerzyści są pozbawieni opieki i organizatora wycieczek rowerowych -nadzorcy ścieżek rowerowych w Elblągu. Stanowiska Oficera (społecznego) ds. tras rowerowych i rowerzystów w Elblągu już nie ma.-Szkoda taki etatowy organizator w Elblągu powinien być- jest dla kogo.
Rower: 1."Mustang",2.Silwer-Blue("Edwarda") Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Edi dnia 23-03-2015 15:39, 9 lat temu
PiotrPiotrSenior
Dodano 9 lat temu
Jestem za otwarciem sezonu tylko przez STOP (tak jak w poprzednich latach, a nie jak rok temu). :)
Rower: Kross Trans Alp Styl jazdy: Turystyka
WaldicWaldicSenior
Dodano 9 lat temu
Zwróćcie uwagę na rozkład jazdy PKP, bo wygląda na to, że nie jest korzystny dla rowerzystów. Zarówno w stronę Malborka, jak i Morąga nie ma rano pociągów zdolnych przewieźć większą grupę z rowerami. Przynajmniej tak to wygląda na dzień dzisiejszy. Może rozkład się zmieni. Rozwala to plan niektórych moich, a pewnie i Waszych wycieczek.
Rower: 3x sampchamalemam + 2 bidony + 3 dzwonki Styl jazdy: Niedzielny
[color=#99cccc]Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny[/color];)
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 9 lat temu
Ja płyt nie lubię i szkoda mi KTM'a. :boisie: W ten sposób zniszczyłem już dwa siodełka. :beczy:
Myślę, że lepiej osobno, bo można więcej przekazać swoich treści, zamierzeń dla grupy. [stop]
Ponadto bliższa integracja w [stop] po zimie wskazana. :buzki: ;)
We wrześniu jak najbardziej jestem na tak! :tak:
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
WaldicWaldicSenior
Dodano 9 lat temu
Propozycja Marka jest ostro po płytach, nie wiem czy mi się chce. Ale się dostosuję :)

Nr 07/2015 - 24.05 - Wymyślę coś innego skoro pochylnie zrobimy we wrześniu. Mam już pewien pomysł
Rower: 3x sampchamalemam + 2 bidony + 3 dzwonki Styl jazdy: Niedzielny
[color=#99cccc]Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny[/color];)
Edytowany przez Waldic dnia 18-03-2015 09:04, 9 lat temu
KomendantKomendantAdministrator
Dodano 9 lat temu
Otrzymałem propozycję od Marka Kamma dotycząca otwarcie sezonu, którą chcę skonsultować z Wami.
Propozycja Marka:

Cześć
Chciałbym zaproponować aby na oficjalne otwarcie elbląskiego sezonu rowerowego (zapewne 12 kwietnia?) pojechać w kierunku żuławskiego trzyujścia, czyli ujścia Nogatu, Szkarpawy i Kanału Panieńskiego do Zalewu Wiślanego (okolice Wężowca). http://www.bikema...-i-nogatu/
Odbyło by się to, tak jak w roku ubiegłym, w ramach miejskiej wycieczki rowerowej (MWR). Mam dużo map do rozdania dla rowerzystów i połączenie sił wydaje mi się ze wszech miar celowe :-).

Jak już piszę o planach to dodam, że 27 września będziemy obchodzić w Elblągu wojewódzkie obchody Światowego Dnia Turystyki. Koordynuje je Starostwo Powiatowe i poproszono mnie o zorganizowanie wycieczki rowerowej. Jej kierunek w roku otwarcia po rewitalizacji Kanału Elbląskiego może byc tylko jeden - pochylnie. http://www.bikema...blaskiego/
Pojedziemy zatem do Buczyńca i z powrotem oglądając odnowione mechanizmy i zwiedzając w Buczyńcu nową Izbę Historii KE oraz piekąc kiełbaski na lokalnym polu biwakowym. Wasza obecność jest mile widziana, a wręcz pożądana :-). Wycieczka też w ramach MWR, także uczestnicy są ubezpieczeni od NNW.

Pozdrawiam.
Marek Kamm
Pełnomocnik Prezydenta Miasta Elbląg
Oficer Rowerowy
ds. rozwoju komunikacji rowerowej

Pamiętam opinie i uwagi po ubiegłorocznym wspólnym otwarciu sezonu. Były one w większości negatywne i mówiły o tym, żeby w przyszłości robić rozpoczęcie oddzielnie, własną trasa i zakończone tradycyjnym ogniskiem. Wg propozycji Marka trasa prowadzi w dużej części po płytach i kończy się na rampie przy ulicy Mazurskiej. Co o tym sądzicie? , razem czy osobno?
Co do propozycji na 27 września to jestem na tak. Wycieczkę Ediego do Kadyn można by przesunąć na 11.10

P.S.
Z tekstu Marka wynika także, że dalej jest Oficerem Rowerowym !
Rower: GIANT Squadron Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Komendant dnia 17-03-2015 22:41, 9 lat temu
KomendantKomendantAdministrator
Dodano 9 lat temu
Dzięki Andrzej za rezerwacje terminów. Dbaj o kolano i nie nie przeciążaj za bardzo. Do Twojej wycieczki jeszcze daleko, ale sezon rozpoczynamy wcześniej i masz być już w pełni sił.
Kalendarz ładnie sie wypełnił, pozostało kilka wolnych terminów na jesień dla Jurka. Ja też jestem w rezerwie i jakby co to weżmę Grupę.
Rower: GIANT Squadron Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Komendant dnia 09-03-2015 08:09, 9 lat temu
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 9 lat temu
Witaj Zbyszku!
Witam koledzy!

Pozwolicie, że wstępnie zarezerwuję trzy terminy.

1- Nr 08/2015r. - 31.05. zamiana na Nr. 17/2015 - 26.07 - Św. Kamień - przez Naruse.
2- Nr 18/2015r. - 02.08.- Jantar - plaża - zrealizowana = dyst. = 96 km
3 -Nr 28/2015r. - 04.10.

Mam nadzieję, że gdyby "coś" to koledzy pozwolą zamienić termin. (okok)
Mówiąc wstępnie zależy to jeszcze, co powiedzą medycy (ortopedzi) na moje kolano, które ostatnio "coś" szwankuje. :bezradny:
Pozdrawiam wszystkich :hejka:
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Andrzej dnia 03-08-2015 12:00, 9 lat temu
KomendantKomendantAdministrator
Dodano 9 lat temu
Można tak pomyśleć, że pokrywające się odcinki trasy pojedziemy w przeciwnych kierunkach.
Rower: GIANT Squadron Styl jazdy: Turystyka
WaldicWaldicSenior
Dodano 9 lat temu

Cytat


[b]Kwiecień

Nr 02/2015 - 19.04 - Piotr S. - Dookoła J. Drużno
Nr 03/2015 - 26.04 - Waldek Cz. - Święty Gaj

Te wycieczki w dużej części się pokrywają. Trzeba będzie to przemyśleć.

Wiadomość doklejona:
Moja trasa nad j.Pierzchalskie też częściowo pokrywa się z trasą Ediego z 26.07. Przynajmniej do m.Rychnowy
Rower: 3x sampchamalemam + 2 bidony + 3 dzwonki Styl jazdy: Niedzielny
Edytowany przez Waldic dnia 08-03-2015 18:26, 9 lat temu
Marian65Marian65Weteran
Dodano 9 lat temu
Wstępnie rezerwuję;
nr.5 - 10.05
nr.9 - 07.06
nr.14- 05.07
nr.19- 09.08
nr.26- 20.09
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
zaliczgmine.pl/img/buttons/button-960-brown.png
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.