O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Rozpocznij nowy wątek
Użytkownicy, którzy uczestniczyli w dyskusji: Tomasz,

Zmiany na stronie

Ostatnia aktualizacja 11 lat temu
TomaszTomaszSuper administrator
Dodano 11 lat temu
Hej.
Od pewnego czasu na stronię pojawiło się parę nowych funkcji.
W temacie tym będę Was o tym drodzy użytkownicy informował :)
----------------------
1. W panelu użytkownika w Opcje: dodałem link do Moje fotki - strona prezentuje wszystkie fotki dodane przez nas.
2. Dodałem panel Ostanie komentarze widziany tylko dla userów. Wyświetlane są w nim ostatnie komentarze z newsów oraz z foto galerii.
3. W profilu usera w polu Statystyki dodałem pole Fotki użytkownika. Link przenosi do strony prezentującej fotki dodane przez danego usera.

---dodano---
4. Na stronie pojawił się również kalendarz. Kalendarz pokazuje dzień obecny oraz dodane wycieczki, spotkania itp.
Dodatkowo pod kalendarzem na 7 dni przed zaplanowaną datą pojawia się opis tego wydarzenie wraz z datą.

---dodano---
5. Panel z pogodą dla naszego miasta (po kliknięciu na napis "Pogoda Elbląg" zostaniemy przeniesieni na stronę ze szczegółowymi informacjami pogodowymi.
6. Panel "Przypominacz" widoczny dla zarejestrowanych użytkowników informujący o zbliżających się imprezach.
7. Zmodyfikowałem opcję Dodaj zdjęcie, tak by ostatnio utworzony album był pierwszym na rozjeżdżanej liście.
8. Zmieniony został adres kontaktowy e-mail, dzięki temu będziemy mogli szybciej odp. na Wasze maile.
9. Zmodyfikowany został nowy sposób przeglądania foto galerii za pomocą wtyczki Cooliris.

---dodano---
10. Zmodyfikowana został wygląd foto galerii (zmiany wizualne).
11. Dodałem do foto galerii panel - Ostatnio komentowane zdjęcia - pokazujące informacje dot. ostatnich komentarzy.
12. Panel pogody został rozbudowany o podgląd pogody na - dziś - jutro - pojutrze.
13. W nawigacji w pod menu - Artykuły - zamieściłem informacje dot. użytkowania oraz konserwacji roweru. Zapraszam do czytania.

---dodano---
14. W Foto galerii dodałem panel - Dziś dodane zdjęcia - ukazuje się on gdy zostaną dodane nowe zdjęcia. Wyświetla zdjęcia dodane w konkretnym dniu.
15. W Foto galerii pojawił się również panel - 10 ostatnio dodanych zdjęć

---dodano---
16. Panel Top 5 Userów - wyświetlający pięciu najaktywniejszych userów na stronie. Na punkty składa się liczba: Komentarzy + Postów na forum + Postów w shoutboksie
17. W foto galerii miniaturki albumów generowane są automatycznie z losowo wybranych zdjęć.
18. Dodałem dwa pola w profilu Rower: - tu możemy wpisać na jakim rowerku jeździmy, Styl jazdy: - tu możemy wpisać styl jazdy jaki preferujemy. (Zachęcam do wypełnienia wszystkich pól w edycji profilu)


---dodano---
19. Dodano nowe emotikony.
20. Modyfikacji został poddany kanał wiadomości RSS. Dodane zostały kategorie:
  • Forum,
  • Informacje,
  • Nowe Zdjęcia,
  • Nowe Artykuły.


---dodano---
21. Zmodyfikowane pole w profilu Styl jazdy na rozwijaną listę z domyślnymi wartościami:

Cytat

1 => 'MTB',
2 => 'Szosa',
3 => 'DH/FR',
4 => 'Four cross',
5 => 'Dirt',
6 => 'Street',
7 => 'BMX',
8 => 'Trial',
9 => 'Niedzielny',
10 => 'Turystyka',
11 => 'Jazda miejska',

22. Na forum pod avatarem wyświetlają się pola z profilu: Rower oraz Styl jazdy

---dodano---
23. Dodano nowe artykuły - zapraszam do czytania :joker:

---dodano---

24. Strona Foto galeria została poddana lekkim zmianom, panele 10 ostatnich fotek, ostatnie komentarze, losowa fotka oraz panel dziś dodane zdjęcia widoczne są tylko do zarejestrowanych użytkowników.
25. Zmodernizowane zostało archiwum.
26. Uruchomiony został system Nagród.
27. Wprowadziłem, również parę zmian kosmetycznych.
28. Na stronie głównej w panelu - Ostatnio poruszane tematy - na stałe został przyklejony temat Uwaga dla członków grupy STOP
29. Zaktualizowałem albumy w foto galerii o link do relacji - Link jest widoczny w panelu - Informacje o albumie - pod nazwą albumu.
30. Wydłużyłem listę Ostatnio poruszane tematy z 5 na 10 tematów.
31. Dla nowych użytkowników, na dwa tygodnie od daty rejestracji wyświetla się informacja z linkiem do regulaminu forum.

---dodano---

32. Dodałem dwa dodatkowe pole w profilu Imię i Nazwisko pola te widoczne są tylko na Administratorów.

Proszę o uzupełnienie brakujących informacji w profilu.

---dodano---

33. Zaktualizowałem skrypt z jakiego korzysta nasz strona :) wszelkie błędy/zmiany proszę zgłaszać.

---dodano---

34. Informację, artykuły oraz tematy na forum zostały wzbogacone o przycisk ADDThis umożliwiający przesyłanie treści do najpopularniejszych serwisów.

35. Pojawił się panel z oficjalnym kontem Elbląskiej Grupy Rowerowej STOP na facebooku - zachęcam posiadaczy konta na facebooku o zostanie fanem Elbląskiej Grupy Rowerowej STOP.
ps. chwilowo konto nie jest aktualizowane z powodu pewnych problemów technicznych...

36. Zakładka Linki została wzbogacona o miniaturki stron.

37. Kosmetyczna zmiana w podstronie Dodaj zdjęcie

38. Utworzyłem nowe forum Imprezy rowerowe. Zamieszczane tam będą informację odnośnie imprez, rajdów rowerowych.

---dodano---

39. Wprowadziłem kilka mniej oraz bardziej widocznych zmian w wyglądzie strony.

---dodano---

40. Za względu na coraz większy atak spam botów rejestrujących się na stronie dodałem dwa nowe zabezpieczenia podczas rejestracji:
- pytanie bezpieczeństwa przed formularzem rejestracyjnym;
- nowy system recaptcha;

www.gruparowerowastop.pl/themes/STOP/images/new.gif
---dodano---

41. Usunąłem 81 kont osób, które po zarejestrowaniu, nigdy się nie zalogowały.

___________________________________________

Propozycję proszę składać w dziale Problemy, uwagi, propozycje
___________________________________________
Mam nadzieje, że wszystkie zmiany są na plus :)
Rower: Trek X-Caliber 9 29" 2017, Author DEXTER 21" 2009 Styl jazdy: MTB
Edytowany przez Tomasz dnia 08-01-2016 09:57, 8 lat temu
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.