O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Browar w Kościerzynie z AGR Tczew

Ostatnia aktualizacja 9 lat temu
sierrasierraJunior
Dodano 9 lat temu
" W sobotę 05 września pojedziemy do Kościerzyny zwiedzić kolejny browar. Zbiórka Rowerzystów o godzinie 09:45 przy Intermarche. Wyjazd punktualnie o 10. Osoby niepełnoletnie tylko pod opieką rodzica lub opiekuna.


UWAGA!!!!
Zwiedzanie browaru jest płatne - koszt to 25 zł od osoby. W cenę wliczony jest przewodnik degustacja browarowych specjałów oraz dań charakterystycznych dla Kościerzyny. Proszę o potwierdzenie, kto z waz będzie chętny na zwiedzanie (muszę zebrać minimum 4 osoby, aby mogła odbyć się prezentacja). Do browaru są ustalone odgórnie godziny zwiedzania jest to 13 i 16.

Hejka...... dzwoniłam do browaru i umówiłam grupę na razie 13-osobową...., niestety zwiedzanie będzie dopiero na godzinę 16.00..."

Tyle Autorka (Nefre).
Zamierzam do Tczewa i z Tczewa jechać "na kolach". Razem z trasą "Tczewiaków" trzeba liczyć ok. 250 kaemów. Jeśli Ktoś czuje się na siłach zmierzyć z tym dystansemi pozwiedzać Stary Browar w Kościerzynie, serdecznie zapraszam. :boisie::hejka:
Rower: Boplight Marathon Team Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Tomasz dnia 01-09-2015 09:15, 9 lat temu
Marian65Marian65Weteran
Dodano 9 lat temu
Jestem wstępnie zainteresowany tym wyjazdem. :)
Wszystko zależy od tego czy będę miał w pracy wolną sobotę. :bezradny:
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
zaliczgmine.pl/img/buttons/button-960-brown.png
Edytowany przez Marian65 dnia 01-09-2015 19:51, 9 lat temu
Slawek 69Slawek 69Junior
Dodano 9 lat temu
Może i ja do was dołącze
Rower: Merida TSF 300-D Styl jazdy: Turystyka
sierrasierraJunior
Dodano 9 lat temu
Zbiórka pod Piekarczykiem, 5-09-2015 o godz. 7::00, startujemy pięć minut później

"Uwaga
Większość trasy to szosa....., ale zrobimy też trochę terenu.... Do Gołunia jedziemy szosą, potem wbijamy się na szlak zielony a potem niebieski w kierunku Kościerzyny.....Przewyższenia na trasie do 179 m n.p.m, trasa trudna dla zaawansowanych...."

Nie żebym straszył :boisie: , ale uważam że warto uprzedzić :radocha:
Rower: Boplight Marathon Team Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez sierra dnia 04-09-2015 07:30, 9 lat temu
WaldicWaldicSenior
Dodano 9 lat temu

Cytat

sierra napisał/a:
trasa trudna dla zaawansowanych...."
Nie żebym straszył :boisie: , ale uważam że warto uprzedzić :radocha:


Marian to się wystraszył jak nic, a Sławek to pewnie nie pojedzie z tego powodu :D
Rower: 3x sampchamalemam + 2 bidony + 3 dzwonki Styl jazdy: Niedzielny
[color=#99cccc]Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny[/color];)
Marian65Marian65Weteran
Dodano 9 lat temu
Sobota wolna :radocha:
Jednak, jak pisze Waldek to nie wiem czy dam radę :mysli:
Sierra straszy, że nie przelewki więc może jednak dożynki?
Zdecyduję na zbiórce o 7 pod Piekarczykiem. ;)
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
zaliczgmine.pl/img/buttons/button-960-brown.png
Slawek 69Slawek 69Junior
Dodano 9 lat temu
Ok to ja też zdecyduję się pod piekrczykiem :-) czyli o 7 :
Rower: Merida TSF 300-D Styl jazdy: Turystyka
Marian65Marian65Weteran
Dodano 9 lat temu
Dzięki Mario za zorganizowanie wypadu do Tczewa i pomysł dołączenia do wycieczki AGR pod wodzą Nefre do browaru w Kościerzynie.
Z Elbląga wyjechały 4 osoby, Mario, Marek, Sławek i ja.
AGR to sympatyczna grupa z fajnymi pomysłami na rowerowe wypady. Podobało mi się to, że prawie wszyscy uczestnicy jeżdżą w klubowych strojach.
Do browaru warto zajrzeć chociażby tylko dla starszej pani oprowadzającej wycieczki. Przepraszam ale zapomniałem jak miała na imię. Bardzo ciekawie opowiadała, było widać, że wkłada w to całe serce.
Wypad naprawdę udany, poznane ciekawe miejsca i zebrane nowe doświadczenia w świetnym towarzystwie zostaną na długo w pamięci. Jazda w nocnej ulewie w trupa to było coś.
Dzięki za wspólną jazdę. (okok)
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
zaliczgmine.pl/img/buttons/button-960-brown.png
sierrasierraJunior
Dodano 9 lat temu

Cytat

Marian65 napisał/a:
Dzięki Mario za zorganizowanie wypadu do Tczewa i pomysł dołączenia do wycieczki AGR pod wodzą Nefre do browaru w Kościerzynie.
Z Elbląga wyjechały 4 osoby, Mario, Marek, Sławek i ja.
AGR to sympatyczna grupa z fajnymi pomysłami na rowerowe wypady. Podobało mi się to, że prawie wszyscy uczestnicy jeżdżą w klubowych strojach.
Do browaru warto zajrzeć chociażby tylko dla starszej pani oprowadzającej wycieczki. Przepraszam ale zapomniałem jak miała na imię. Bardzo ciekawie opowiadała, było widać, że wkłada w to całe serce.
Wypad naprawdę udany, poznane ciekawe miejsca i zebrane nowe doświadczenia w świetnym towarzystwie zostaną na długo w pamięci. Jazda w nocnej ulewie w trupa to było coś.
Dzięki za wspólną jazdę. (okok)


I ja się cieszę, że się podobało :radocha:
Oczywiście cała impreza nie doszła by do skutku, gdyby nie zaangażowanie Jej Organizatorki Asi (Nefre). (okok)
Starym Browarem w Kościerzynie jestem zauroczony. To świetny pomysł by połączyć tradycję z nowoczesnością. :brawo:
W zasadzie "gdyby nie jazda w trupa do Tczewa" zaserwowana przez Sławka, pewnie dystans wycieczki przebił by granicę 250 kaemów, a tak było niecałe 200. :boisie: :rotfl:
P.S.
Nasza przewodniczką po historii browaru była Pani Barbara (okok)
Poza Tczewską i Naszą Ekipą składam podziękowania dla Mateusza, który użyczył mi swojego fotopstryka (zdjęcia wrzucę niebawem).
Dzięki i mam nadzieję do następnego razu... :hejka:
Rower: Boplight Marathon Team Styl jazdy: Turystyka
sierrasierraJunior
Dodano 9 lat temu
Fotki z wycieczki do obejrzenia tu:
https://plus.goog...785/albums
Proszę wybrać album 2015-09-05
P.S.
To niezwykłe miejsce warto odwiedzić ponownie... :hejka:
Rower: Boplight Marathon Team Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez sierra dnia 07-09-2015 20:36, 9 lat temu
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 9 lat temu
Gratuluję NEFRE fajnego tematu. :brawo: Szkoda, że nie mogłem z Wami być, ale myślę, :mysli:
że jeszcze będzie stosowna okazja dla nieco innych - "czystych amatorów". :wnerw:
Jo, Kociewie, pozdrawiam Was wszystkich gorąco jak w Starogardzie Gdańskim! :hejka:
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 9 lat temu
Nie, na Rajd Sowy nie wybieramy się. :bezradny:
Za 2-wa tygodnie jedziemy na Rajd Szlakiem Legend Mazurskich w Kruklankach. :hura:
Pozdrawiam; :hejka:
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.