O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Aktualności

Wycieczka Nr 21/2016 - Święty Gaj - 07 sierpnia

Zbiórka: : skrzyżowanie ulic Rawskiej i Grunwaldzkiej, przy salonie Opla, godz. 9:30

Trasa: Elbląg, Komorowo Żuławskie, Węzina, Dłużyna, Drużno, Jelonki, Rychliki, Kwietniewo, Święty Gaj , Stare Dolno, Nowe Dolno, Krzewsk, Żurawiec, Raczki Elbląskie, Elbląg

Długość trasy: 64 km, Uczestnicy: 22, Punkty: 96Komendant 03 sierpnia 2016 12,518 4 komentarz

4 komentarz

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
 • Komendant
  Komendant
  Święty Gaj to coroczny cel przynajmniej jednej wycieczki. Tym razem trasą z 2014 roku Grupę poprowadzi Edi.

  Zapraszam serdecznie. Hejka
  - 03 sierpnia 2016 17:55:27
  • Edi
   Edi
   Ta trasa jest wyjątkowa sprzyjająca rekreacji.Pojedziemy Do Świętego Gaju i z powrotem do Elbląga pojedziemy cały czas drogami publiczny asfaltowymi i dlatego bardzo proszę w czasie jazdy zachować szczególną ostrożność z zachowaniem obowiązujących przepisów kodeksu drogowego.Z Jelonek do Rychlik pojedziemy ścieżką rowerową.
   Krótkie odpoczynki dla scalenia grupy; Komorowo Żuławskie, Jelonki przy sklepie z możliwością krótkiego odpoczynku i uzupełnienia prowiantu, Rychliki (miejsce ustalimy później). Kwietniewo.Z Kwietniewa do Świętego Gaju pojedziemy z górki drogą szutrową i częściowo przez las sprzyjający relaksowi fizjologicznemu.Główny odpoczynek na ławkach przy ołtarzu polowym w Św. Gaju. Ogniska nie będzie .W drodze powrotnej krótki odpoczynek w wiatach w Nowym Dolno. Rozwiązanie wycieczki jak zawsze przy drodze 22. Zapraszam na tą wycieczkę. Mam nadzieję, że pogoda nas nie zawiedzie.Do spotkania na trasie.
   -Zapraszam na koncert; https://youtu.be/...ZoZwdesumY
   - 03 sierpnia 2016 20:03:22
   • Edi
    Edi
    Wycieczka rowerowa Nr 21/2016 została pomyślnie zakończona zgodnie z planem. Przejechaliśmy na rowerach ok.60 km.
    Pogoda nam sprzyjała; słońce nie dokuczało , temperatura wspaniała,Mogłoby być mniej wiatru.
    -Wszystkim Uczestnikom wycieczki bardzo dziękuję za zdyscyplinowanie i wzorowe bezwypadkowe zachowanie się na drogach publicznych.
    -Byliście wspaniali! -Dzięki!
    - 07 sierpnia 2016 15:22:44
    • B
     biegajaca aneta
     Wycieczma była udana ;) wróciłam zrelaksowana i zregenerowana ;) piękne widoki na trasie rowerowej ;)
     - 09 sierpnia 2016 08:03:05
     Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
     Kliknij przycisk 'Zgadzam się', aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności.Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj