O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Aktualności

Wycieczka Nr 23/2016 - Nowe Monasterzysko - 21 sierpnia

Zbiórka: skrzyżowanie ul. Królewieckiej i Fromborskiej, godz. 9.30

Trasa: Elbląg, Krasny Las, Ogrodniki, Zajączkowo, Majewo, Nowe Monasterzysko, Sokolnik, Pomorska Wieś, Elbląg

Długość trasy: 48 km, Uczestnicy: 36, Punkty: 72Komendant 17 sierpnia 2016 12,881 8 komentarz

8 komentarz

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
 • Komendant
  Komendant
  Nowe Monasterzysko to miejsce, gdzie zawsze warto pojechać ze względu na gościnność gospodarzy. Tak będzie i tym razem. Grupę poprowadzi Marek.

  Zapraszam serdecznie. Hejka
  - 17 sierpnia 2016 18:26:44
  • M
   Marek55
   Dobrze jest pojechać tam, gdzie go mile witają. Takie jest Monasterzysko. W tym roku, za sprawa Andrzeja już tam byliśmy, ale to nie przeszkadza, by zajechać na ów gościnny przystanek jeszcze raz. Ponadto, od godz. 13 w Monasterzysku rozpocznie się festyn rodzinny, więc miłośnicy czegoś więcej niż tylko pieczona kiełbasa, będą mogli sobie pofolgować.
   Wycieczka lajcikowa, w spokojnym tempie. Zapraszam na wycieczkę znawców kociewsko-borowiacko-nadwiślańskich szlaków, miłośników roztoczańskich krajobrazów i innych błądzących po nieznanych terenach.
   Oby śmoc była z nami.
   Ps. Gościnność gościnnością, ale dobrze będzie mieć kawałek kiełbaski na ognisko, jak i trochę brzęczących monet.Uśmiech Po drodze tylko sklep w Majewie.
   - 17 sierpnia 2016 21:09:36
   • B
    biegajaca aneta
    Tak sobie myślę i myślę, że chyba się wybiorę ;) do zobaczenia na rowerowych szlakach ;)
    - 17 sierpnia 2016 23:23:46
    • Edi
     Edi
     Trasę znam dokładnie, Jest rekreacyjna i bezpieczna bo został wyłączony fragment tzw "łamacz żeber"(wycieczka Piotra). Terenową ścieżką(bezpieczną) będzie odcinek tzw szlaku konnego między Nowym Monasterzyskiem, a Zastawnym. Upierdliwy będzie krótki odcinek drogi brukowanej pod stromym podjazdem za Sokolnikiem przed Zastawnym. Dalej to tzw poezja jazdy na rowerze.-Tyle o trasie. Kiełbasa mnie nie interesuje.
     Interesuje mnie to coś więcej; - "...miłośnicy czegoś więcej niż tylko pieczona kiełbasa, będą mogli sobie pofolgować"... -Marku, -zapytuję z kim? - Nasze Ślicznotki z grupy rowerowej często opuszczają nas jadąc za głosem "serca" ;) na inne szlaki rowerowe.
     - Ta melodia niech będzie symbolicznym relaksem Muza
     https://youtu.be/GI0MegojzuA
     - 18 sierpnia 2016 17:11:31
     • M
      Marek55
      Rozmawiałem dzisiaj z Panią Gospodynią Przystanku N.Monasterzysko. Jesteśmy gośćmi mile widzianymi.
      Z przyczyn obiektywnych sklep w Monasterzysku będzie nieczynny, więc dobrze będzie wcześniej zaopatrzyć się w potrzebne wiktuały do ogniska. Najlepiej zrobić to w drodze na zbiórkę. Później zostaje sklepik w Krasnym Lesie i Majewie. Ciasto, kawa i herbata na miejscu.

      Cytat

      Interesuje mnie to coś więcej; - "...miłośnicy czegoś więcej niż tylko pieczona kiełbasa, będą mogli sobie pofolgować"... -Marku, -zapytuję z kim?
      Edi, może być ze mną, oczywiście jeżeli dobrze zinterpretować owe niefortunne słowo "pofolgować" Uśmiech
      - 20 sierpnia 2016 17:43:42
      • Piotr
       Piotr
       Dzięki Marek, ciasto było dobre.
       - 21 sierpnia 2016 15:12:25
       • agawe
        agawe
        Mareczek - cudowny kierownik dzisiejszego wypadu... Kwiatek W krótkich żołnierskich słowach powitał zgromadzonych i dał sygnał do odjazdu. A potem było coraz lepiej - rosły pupki, gdy pyszne ciasto lądowało w spragnionych buźkach, pękały stringi przy sportowych poczynaniach, rozkwitały uśmiechy na twarzach bikerek popychanych przez kolegów, sok pomidorowy wlewał się litrami do, nie wiedzieć czemu ;) żądnych potasu organizmów rowerzystów, zamówiona woda z nieba obmyła z kurzu bikerów i ich rumaki...
        Mareczku, było miło, sympatycznie i lajcikowo. Buziaczki dla Ciebie Kierowniku Buźki
        - 21 sierpnia 2016 19:11:53
        • M
         Marek55
         Chyba dzisiaj wszystko nam sprzyjało i śmoc była z nami. Podziękowania za sympatyczną wycieczkę należą się wszystkim jej uczestnikom, ale szczególne słowa podziękowań należy skierować do Pań Gospodyń Przystanku N.Monasterzysko. Kawa i pyszne ciasta cieszyły się wzięciem. Dziękujemy.
         - 21 sierpnia 2016 21:34:56
         Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
         Kliknij przycisk 'Zgadzam się', aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności.Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj