O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Aktualności

Wycieczka Nr 25/2016 - Marzęcino - 04 września

Zbiórka: na Starówce, na przystani przy moście, godz. 9:30

Trasa: Elbląg, Bielnik II, Kępki, Stobna, Marzęcino, Kępki, Bielnik II, Kępa Rybacka, Nowakowo, Jagodna, Rangóry, Próchnik, Krasny Las, Elbląg.

Długość trasy: 58 km, Uczestnicy: 18, Punkty: 87Komendant 31 sierpnia 2016 13,260 6 komentarz

6 komentarz

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
 • Komendant
  Komendant
  Trasa w większości dystansu płaska, ale z dość stromym podjazdem w końcówce, z Rangór do Próchnika. Już ten odcinek jechaliśmy i daliśmy radę. Tak będzie i tym razem. Grupę poprowadzi Radek.

  Zapraszam serdecznie. Hejka
  - 31 sierpnia 2016 16:43:43
  • Jerzyk
   Jerzyk
   Zbiórkę zrobić chyba lepiej przy przystani przy moście dolnym. Jest Dzień Chleba i mogą być problemy koło Piekarczyka.
   - 31 sierpnia 2016 18:12:13
   • Komendant
    Komendant
    Masz rację Jurek, nie pomyślałem. Przy Piekarczyku mogą stać stragany. Spotkamy się na przystani, przy moście.
    - 31 sierpnia 2016 20:53:43
    • Radek
     Radek
     Zapraszam na wycieczkę, której ukoronowaniem (mam nadzieję) będzie, zainicjowany przez Ediego, konkurs o Szprychę roku w Rangórach. Dla mężczyzn proponuję walkę o Nypla roku. Przewiduję dla nich odpowiednie nagrody a w nagrodę za ciężki podjazd zapraszam wszystkich na grilla do mojego domku na Bielanach.
     - 01 września 2016 10:52:30
     • Edi
      Edi
      Przypomnę tą wycieczkę. Była to wycieczka nr 23/14. (07.09.2014.) Pomysł na przejechania na rowerze w jak najkrótszym czasie trasy pod górę -Rangóry Próchnik, zrodził się w ostatniej chwili podczas wjazdu na tą trasę. Przypomnę, że najszybszymi na tej trasie (nie było tam lekko) były wówczas nasze Ślicznotki z Grupy rowerowej Kasie K2, K3, i Ela G. (zdjęcia poniżej-siedzą na ławce). Nagrodą dla najlepszych były lody dla ochłody.Mam nadzieję, że w tym konkursie wyżej wymienione będą bronić swego przed dwu laty tytułu najszybszych rowerzystek osiągając tytuł "Najszybszych szprych" 2016.
      http://www.gruparowerowastop.pl/photo...o_id=14297 W naszej foto- galerii nie ma zbliżeń.-Niech te zdjęcia przypomną tamtą wycieczkę. Nie było źle - było super. -Myślę, że na tej wycieczce będzie jeszcze lepiej bo będzie walka nie tylko o tytuł najszybszej Szprychy roku, będzie też walka o tytuł Nypla roku, którą to nazwę przypisano nakrętce do szprychy.
      Dla tych Ślicznotek , które były przed dwu laty na tej trasie najszybsze przypomnę ich ulubione melodie;
      Dla K2; https://youtu.be/0SEg695ce3k?list=RD0...SEg695ce3k
      dla K3; https://youtu.be/rXOMhGFHYuU?list=RDr...XOMhGFHYuU
      Dla Eli -nie wiem jakie piosenki lubi.Tym razem będzie wybór mój- są tu; konie, taniec szczęścia(będąc nieczęśliwym), taniec- balet; https://youtu.be/IEVow6kr5nI
      -Ps. Warto przypomnieć w komentarzach wycieczkę nr. 23/2014.
      http://www.gruparowerowastop.pl/index...admore=207
      - 02 września 2016 18:39:35
      • Radek
       Radek
       Na wycieczkę przyjechał trzon grupy, prawdziwa śmietanka i chylę im za to czoło. Żadnych skrótów, ciągle do przodu mimo deszczu - wielki szacun. Rywalizację o szprychę roku wygrał klan Kamińskich z szanowną panienką Elwirą na czele. Tytuł Nypel roku zdobył Leon Zawodowiec choć pierwszy na mecie był Kazik Z. - no ale nie zapłacił składki członkowskiej...Wyśmiewacz. Dziękuję wszystkim za udział w mojej wycieczce.
       - 04 września 2016 16:23:43
       Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
       Kliknij przycisk 'Zgadzam się', aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności.Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj