O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Aktualności

Wycieczka Nr 09/2018 - Stare Dolno - 03 czerwca

Zbiórka: na Starówce, przy Piekarczyku, godz. 9:30

Trasa: Elbląg, Karczowiska Górne, Jezioro, Nowe Dolno, Stare Dolno, Kępniewo, Zwierzeńskie Pole, Różany, Gronowo Elbląskie, Jegłownik, Wiktorowo, Helenowo, Elbląg

Długość trasy: 58 km, Uczestnicy: 32, Punkty: 58Komendant 30 May 2018 6,945 9 komentarzy

9 komentarzy

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
 • Komendant
  Komendant
  Zanim przyzwyczaimy się do wysokich temperatur, proponujemy wycieczkę rekreacyjno-wypoczynkową po płaskich Żuławach i na niezbyt długim dystansie. Grupę poprowadzi Radek O.

  Zapraszam serdecznie Hejka
  - 30 May 2018 23:03:29
  • Radek
   Radek
   Zapraszam na tę spokojną wycieczkę przy okazji, której będziemy mogli sprawdzić nowy wygląd mostu nad Fiszewką. Został on za ponad 1mln zł. rozebrany i zbudowany od nowa:
   https://www.info....zenie.html
   Ciekaw jestem czy wasze odczucia na widok tej budowy będą takie same jak moje.
   - 31 May 2018 08:29:40
   • Radek
    Radek
    Słuchajcie: jestem pod ogromną presją "dołów partyjnych": nie chcą jechać tak prostą i krótką trasą - nie biorą pod uwagę panujących wysokich temperatur i to, że za 4 dni będzie wyprawa. Proponuję dla tych najbardziej ambitnych: z Jegłownika odskok 6 km do Ząbrowa. Tam czeka super kefirek i najlepsze flaki w okolicy. Damy radę?
    - 01 June 2018 18:12:23
    • Edi
     Edi
     Propozycja tzw, "dołów partyjnych" jest słuszna. Oni nie dołują tylko wywyższają poziom rekreacji tej (po poziomie biegnącej drodze) naszej wycieczki rowerowej. Dla tych co chcą pędzić do domu na obiadek pożegnamy przy kościele, a pozostali pojadą do Zambrowa na tzw, super kefirek. Trasę wycieczki i punktację Komendant zaliczy wg zaplanowanego planu dla tej wycieczki. Nic się nie zmieni tyko w innym miejscu nastąpi tzw pożegnanie. Propozycja jest słuszna i z przyjemnością pojadę na zimny kefirek.
     - 01 June 2018 19:51:59
     • Jerzyk
      Jerzyk
      Damy radę Duży uśmiech
      - 01 June 2018 20:06:29
      • lukasz79
       lukasz79
       Proponuję dla tych najbardziej ambitnych odbić w Starym Dolnie w kierunku Jeziora Korsuń ;) Niedzielny dzień podobno będzie nieco chłodniejszy(okok)
       - 01 June 2018 20:53:04
       • Tomasz
        Tomasz
        Pamiętajcie, żę w niedziele na starym mieście odbywa się bieg Piekarczyka. Może być tłoczno. Start przewidziant jest na 11.
        - 02 June 2018 14:09:02
        • Radek
         Radek
         @Tomasz. W zeszłym roku była podobna sytuacja i jeździłem między Piekarczykiem a zmienionym miejscem zbiórki. Stwierdziłem, że zmiana miejsca zbiórki nie była konieczna - spokojnie znajdziemy dla siebie miejsce przy Piekarczyku. Co do zakończenia wycieczki: Edi ma b. dobry pomysł - kończymy przy kościele w Jegłowniku a potem każdy wybiera to co mu najbardziej odpowiada - zgoda Komendancie?.
         - 02 June 2018 17:57:56
         • Komendant
          Komendant
          Skończymy wycieczkę zgodnie z planem. Tych , co wybiorą trasę przedłużoną pożegnamy w Jegłowniku lub w innym miejscu, gdzie będzie wygodniej. Takie sytuacje już miały miejsce w przeszłości i nie było żadnego problemu.
          - 02 June 2018 21:34:31
          Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
          Kliknij przycisk 'Zgadzam się', aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności.Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj