O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Aktualności

Wycieczka Nr 08/2020 - Frombork - 26 lipca

Zbiórka: skrzyżowanie ulic Królewieckiej i Fromborskiej, godz. 9.30

Trasa: Elbląg, Krasny las, Jelenia Dolina, Ogrodniki, Zajączkowo, Huta Żuławska, Pogrodzie, Frombork, Nowiny (GV), Krzyżewo (GV), Chojnowo (GV), Tolkmicko (GV), Kadyny (GV), Nadbrzeże, Jagodno, Elbląg

Długość trasy: 82 km, Uczestnicy: 21, Punkty: 123Komendant 21 lipiec 2020 493 1 komentarz

1 komentarz

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
  • Komendant
    Komendant
    Będzie to najdłuższa z dotychczasowych wycieczek w bieżącym sezonie i dosyć wymagająca. Frombork jest to jednak miejsce, które trzeba odwiedzić i wart jest włożonego trudu. We Fromborku dłuższy odpoczynek, czas na lody i posiłek Zapowiada się ładna, słoneczna pogoda. Grupę poprowadzi Piotr W.

    Zapraszam serdecznie i życzę udanej wycieczki Hejka
    - 25 lipiec 2020 16:25:21
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk 'Zgadzam się', aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności.Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj