O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Aktualności

Wycieczka Nr 20/2020 - Fiszewo - 18 października

Zbiórka: na Starówce, przy Piekarczyku godz. 9.30

Trasa: Elbląg, Helenowo, Jegłownik, Gronowo Elbląskie, Oleśno, Fiszewo, Gronowo Elbląskie, Zwierzno, Markusy, Jezioro, Żurawiec, Elbląg

Długość trasy: 50 km, Uczestnicy: 16, Punkty: 50

Komendant 14 październik 2020 711 9 komentarz

9 komentarz

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
 • G
  gabs
  Witajcie
  Osoby chętne mogą zabrać znicze to zapalimy je na cmentarzu pod ruinami kościoła w Fiszewie.

  Pozdrawiam
  Gosia
  - 14 październik 2020 17:22:25
 • Komendant
  Komendant
  Tym razem trasa krótsza i po płaskim terenie. Przy dobrej pogodzie może to być sama przyjemność. Tylko te maseczki, które trzeba mieć na twarzy, mogą nieco zmniejszyć przyjemność jazdy. Jednak maseczki obniżają ryzyko zakażenia i z pewnością chronią przed mandatem karnym. Na trasie będą cmentarze mennonickie, które o tej porze roku zwykle podczas wycieczek odwiedzamy. Warto zabrać ze sobą znicze i podtrzymać tą tradycję.
  Trasę opracowali i grupę poprowadzą Gosia G. Luke_HS

  Zapraszam serdecznie Hejka
  - 14 październik 2020 17:40:28
 • SyK
  SyK
  Z Onet.pl :
  Obecnie wiele osób kwestionuje - od strony prawnej - nakaz noszenia masek. I niestety, mają ku temu podstawy, bo w lipcu sąd w Kościanie odmówił wszczęcia postępowania ws. mandatu dla osoby, która nie zastosowała się do nakazu. Sąd uzasadniał to - w uproszczeniu - stwierdzeniem, że Rada Ministrów, której rozporządzenie nakazuje zasłaniać usta i nos, przekroczyła ustawowe upoważnienia.

  Podobnie sprawę argumentował rzecznik prawo obywatelskich Adam Bodnar, który wskazywał, że niezbędny jest nakaz noszenia masek zgodny z konstytucją. Bodnar zaznaczył przy tym, że naszym moralnym obowiązkiem jest nosić maski i zaapelował do rządu o wprowadzenie przepisów w tym zakresie, których nie będzie dało się podważyć.

  We wrześniu Sąd Rejonowy w Gliwicach również uznał, że nakaz zasłaniania ust i nosa jest niezgodny z prawem i uchylił mandat nałożony w tej sprawie na jednego z mieszkańców.

  Brak przepisów, które nakazywałyby zasłanianie ust i nosa i nie były możliwe do zakwestionowania, to woda na młyn sceptyków odmawiających noszenia masek.
  - 16 październik 2020 16:01:53
 • Edi
  Edi
  Witaj Gosiu! Tobie również dziękuję za czynną współpracę dla dobra Grupy Rowerowej STOP . Wirtualnie zapraszam Cię dalej niż do Hiszpanii czy Francji. Zapraszam Ciebie i Nas Wszystkich na Hawaje; https://youtu.be/...
  -A Życzenia tylko dla Ciebie; https://youtu.be/... Kwiatek Kwiatek Brawo
  - 16 październik 2020 18:16:42
 • G
  gabs
  Dziękuję Edi Uśmiech
  - 16 październik 2020 20:26:47
 • G
  gabs
  Nasz kolega Jarek z Gdyni jest w czerwonej strefie i pyta czy wyrażamy zgodę, aby do nas w niedzielę dołączył na wycieczce.
  - 16 październik 2020 23:02:24
 • Komendant
  Komendant
  Zaprosiłem Jarka z Gdyni na jutrzejszą wycieczkę. Mam nadzieję, że nie będziecie mieli nic przeciwko temu i Jacek będzie czuł się dobrze w naszej grupie.
  - 17 październik 2020 18:41:50
 • Edi
  Edi
  Kilka razy starałem się zając stanowisko w sprawie jak pomóc Gosi w podjęciu stanowiska w stosunku do Jarka.
  -Zadecydował Komendant. Dziękuję Komendantowi za zajęcie właściwego stanowiska i wsparcie dla Przewodniczki tej Wycieczki -Gosi.
  -Co więcej i jak postępować, to zależy od Nas. Sam się zastanawiam?-Czy być z Grupą Rowerową STOP w realu czy wirtualnie?
  -Realnie -Nas wszystkich czytających ten post -zapraszam na koncert; https://youtu.be/...
  - 17 październik 2020 21:41:24
 • SyK
  SyK
  Fajnie było. Pogoda wręcz idealna.
  - 19 październik 2020 10:22:19
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk 'Zgadzam się', aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności.Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj