O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Aktualności

Wycieczka Nr 21/2020 - Jesienne Kadyny - 25 października

Zbiórka: skrzyżowanie ulic Królewieckiej i Fromborskiej, godz. 9.30

Trasa: Elbląg, Krasny Las, Jelenia Dolina, Pagórki, Ostrogóra, Kadyny, Suchacz, Nadbrzeże, Jagodno, Elbląg

Długość trasy: 48 km, Uczestnicy: 22, Punkty: 72Komendant 21 październik 2020 1,186 14 komentarz

14 komentarz

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
 • Radek
  Radek
  Wielkie dzięki za słowa wsparcia, myślę, że już mam z górki (w końcu to świństwo męczy mnie już 2 tyg.) i ... byle do wiosny(okok)
  p.s.
  Trzymajcie kciuki też za Graszkę, która walczy by na wiosnę być z nami
  - 24 październik 2020 18:39:56
 • Bikel
  Bikel
  Witajcie, właśnie widzę, że przechodzi mi koło nosa moja ulubiona wycieczka. Niestety nie wiem jak długo jeszcze się z Wami i z rowerem nie spotkam, bo mam złamaną i obitą stopę.Beczy Życzę Wam udanej i bezpiecznej wycieczki, trzymam kciuki za Grażkę i Radka i do zobaczenia. Pozdrowerowo! (okok)(papa)
  - 24 październik 2020 22:26:32
 • Jerzyk
  Jerzyk
  Do Radka: no to dobrze, że masz już z górki. Rozumiem, że czujesz się lepiej i nogi chcą same przebierać pedałami. Podejrzewam, że czas rekonwalescencji trochę Ci się przedłuży, w związku z tym życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia.
  Do Grażki: walcz, do wiosny trochę mniej niż pół roku. Także masz czas na podreperowanie stanu swego ciała. Życzę Ci też szybkiego powrotu do zdrowia.
  Do Zbyszka (Bikiel): Tobie też życzę szybkiego powrotu do zdrowia i radzę odpuścić już w tym roku rower. Niech się wszystko jak należy pozrasta.
  - 25 październik 2020 07:06:06
 • Bikel
  Bikel
  Słyszałem i widziałem, że wycieczka się udała (okok)
  Dzięki Jerzyk za życzenia Wam również zdrówka życzę
  Pozdrowerowo (papa)STOP
  - 27 październik 2020 20:33:04
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk 'Zgadzam się', aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności.Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj