O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Aktualności

Wycieczka Nr 04/2021 – Wzdłuż Nogatu – 06 czerwca

Zbiórka: na Starówce, przy Piekarczyku godz. 9.30

Trasa: Elbląg, Jazowa, Kępki, Bielnik I, Kępa Rybacka, Kępiny Wielkie, Rezerwat Ujście Nogatu, Nowotki, Cieplice, Nowe Batorowo, Nowakowo, Elbląg

Długość trasy: 66 km, Uczestnicy: 18, Punkty: 66

Komendant 02 czerwca 2021 411 1 komentarz

1 komentarz

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
 • Jerzyk
  Jerzyk
  Pogoda dla rowerzystów będzie dobra. Trasa wiedzie trochę po asfalcie i trochę po płytach. Ilość sklepów po drodze będzie nikła. Jeżeli będzie otwarty sklep w Jazowie to już w Bielniku nie zatrzymujemy się. Jeżeli będzie zamknięty to spróbujemy sklepu w Bielniku, jeżeli będzie ewentualnie potrzeba. Następny sklep to dopiero w Nowakowie. Także radzę raczej zaopatrzyć się w napoje czy inne produkty przed zbiórką.
  Postój w Jazowie, ewntualnie w Bielniku (sklep), na wrotach kanału Jagielońskiego (nad kanałem, foto), rezerwat nad Nogatem, mostek drewniany (ujście rzeki elbląg), Nowakowo, rampa.
  Zapraszam J.
  - 03 czerwca 2021 14:00:08
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk 'Zgadzam się', aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności.Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj