O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Aktualności

Wycieczka Nr 07/2021 – Frombork – 27 czerwca

Zbiórka: Skrzyżowanie ulic Ogólnej i Fromborskiej, na ścieżce rowerowej, godz. 9.30

Trasa: Elbląg, Krasny las, Jelenia Dolina, Ogrodniki, Zajączkowo, Huta Żuławska, Pogrodzie, Frombork, Nowiny (GV), Krzyżewo (GV), Chojnowo (GV), Tolkmicko (GV), Kadyny (GV), Nadbrzeże, Jagodno, Elbląg

Długość trasy: 76 km, Uczestnicy: 14, Punkty: 114

Komendant 23 czerwca 2021 227 1 komentarz

1 komentarz

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
  • Komendant
    Komendant
    Tym razem trasa dłuższa i bardziej wymagająca niż ostatniej wycieczki do Kadyn. We Fromborku przerwa na odpoczynek i posiłek. Niedziela zapowiada się już nie taka upalna jak ostatnio. Wycieczkę zaproponował i grupę poprowadzi Łukasz G.

    Zapraszam serdecznie Radocha
    - 23 czerwca 2021 20:27:15
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk 'Zgadzam się', aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności.Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj