O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Aktualności

Wycieczka Nr 10/2021 – Wężowiec – 18 lipca

Zbiórka: Na Starówce, przy Moście Niskim, godz. 9.30

Trasa: Elbląg, Bielnik I, Bielnik II, Kępki, Stobna, Nowotki, Wężowiec, Kępiny, Kępki, Jazowa, Helenowo, Elbląg

Długość trasy: 50 km, Uczestnicy: 21, Punkty: 50

Komendant 14 lipca 2021 227 2 komentarz

2 komentarz

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
 • Komendant
  Komendant
  Kolejna łatwa wycieczka po płaskim i w turystycznym tempie. Dłuższy odpoczynek na strzelnicy w Wężowcu. Trasę proponuje i grupę poprowadzi Jurek K.

  Zapraszam serdecznie STOP
  - 14 lipca 2021 19:52:27
  • Jerzyk
   Jerzyk
   Z uwagi na odbywające się w Elblągu zawody Triathlon 2021 punkt zbiórki to okolice Pub Specjal po drugiej stronie rzeki koło mostu Wysokiego. Początek trasy będzie niestety trochę zmodyfikowany. Długość trasy to 43 km bez dojazdów na zbiórkę.
   Plan wycieczki - https://www.google.com/maps/dir/54.15...m0!1m0!3e1
   - 17 lipca 2021 10:01:00
   Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
   Kliknij przycisk 'Zgadzam się', aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności.Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj