O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Aktualności

Wycieczka Nr 11/2021 – Gdańsk – Sobieszewo - Elbląg – 25 lipca

Zbiórka: Dworzec PKP, godz. 7.20, odjazd pociągu godz. 7.36

Trasa: Gdańsk. Wyspa Sobieszewska, Jantar, Rybina, Tujsk, Nowy Dwór Gdański, Solnica, Jazowa, Kępki, Bielnik II, Elbląg

Długość trasy: 87 km, Uczestnicy: 13, Punkty: 87

Komendant 21 lipca 2021 395 5 komentarzy

5 komentarzy

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
 • Komendant
  Komendant
  Pierwsza w tym sezonie wycieczka wyjazdowa. Dojazd do Gdańska PKP. Trasa dość długa i wymagająca. Wycieczkę zaproponował i grupę poprowadzi Łukasz G.

  Zapraszam serdecznie STOP
  - 21 lipca 2021 21:00:00
  • lukasz79
   lukasz79
   Zapraszam na wycieczkę trochę inną niż zazwyczajUśmiech Miejscem startu będzie Gdańsk(zbiórka Dworzec Główny, godz. 9:00), do którego udamy się z Elbląga pociągiem Regio godz. 7:36 ( opcja dla porannych rowerzystów godz. 5:52)
   Cena biletu :
   18,30 zł indywidualnie + 7 zł za rower lub
   14,18 zł bilet grupowy( założenie przy max. 4 osobach) + 7 zł za każdy rower.
   Dodatkowy koszt wycieczki to 5 zł za przeprawę promem w Świbnie.
   Miejsc w pociągu dla rowerzystów jest 16.

   Plan wycieczki zakłada przejazd przez Gdańską starówkę w kierunku Neptuna, następnie na Wyspę Sobieszewską w stronę wieży obserwacyjnej w Ptasim Raju. Kolejny punkt wycieczki to przeprawa promem ze Świbna do Mikoszewo.
   Odpoczniemy sobie troszkę w punkcie rowerowym w Jantarze, skąd udamy się do Fabryki Lodów Naturalnych w Nowego Dworu Gdańskiego.
   Końcowy odcinek trasy pokonamy starą 7 przez Kazimierzowo w stronę Bulwaru Zygmunta Augusta ( wkradł się błąd , więc przez Bielnik nie pojedziemy).
   Pozdrawiam, do zobaczeniaUśmiech
   - 25 lipca 2021 02:37:01
   • lukasz79
    lukasz79
    Dziękuję wszystkim uczestnikom za dobrą atmosferę w trakcie dzisiejszej wycieczki . Szczególne podziękowania Małgorzacie za pilotowanie grupy do punktów obserwacyjnych w Ptasim RajuZawstydzony
    - 25 lipca 2021 19:51:19
    • Grazka
     Grazka
     Dziękuję za wycieczkę Łukaszowi i Gosi była bardzo ciekawa trasa. Miałam okazje być pierwszy raz na wyspie Sobieszewskiej.
     - 26 lipca 2021 07:49:56
     • A
      alina
      Wycieczka wspaniała. Prowadzący na medal - dokarmiał (słodkościami), robił za cysternę - poił spragnionych no i oczywiście pilnował wszystkich uczestników. Brawo Łukasz - prosimy o więcej takich wycieczek.
      - 28 lipca 2021 19:52:44
      Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
      Kliknij przycisk 'Zgadzam się', aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności.Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj