O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Aktualności

Wycieczka Nr 14/2021 – Młynary – 22 sierpnia

Zbiórka: skrzyżowanie ulic Fromborskiej i Ogólnej, przy ścieżce rowerowej, godz. 9.30

Trasa: Elbląg, Krasny Las, Jelenia Dolina, Ogrodniki, Milejewo, Majewo, Stare Monasterzysko. Młynary, Zastawno, Pomorska Wieś, Elbląg

Długość trasy: 56 km, Uczestnicy: 21, Punkty: 84

Komendant 18 August 2021 333 1 komentarzy

1 komentarzy

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
 • Komendant
  Komendant
  Podobnie jak do Pasłęka tak i tym razem będzie trochę z górki i trochę pod górkę. W Młynarach dłuższy odpoczynek na rynku miasteczka. Pogoda na niedzielę zapowiada się bardzo ładna. Trasę zaproponowała i grupę poprowadzi Alina Ś.

  Zapraszam serdecznie. STOP
  - 18 August 2021 19:41:48
  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
  Kliknij przycisk 'Zgadzam się', aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności.Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj