O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Aktualności

Wycieczka Nr 15/2021 – Nowe Monasterzysko – 29 sierpnia

Zbiórka: Plac Jagiellończyka, godz. 9.30

Trasa: Elbląg, Łęcze, Pagórki, Milejewo, Majewo. Nowe Monasterzysko, Młynary, Sąpy, Dawidy, Stegny, Pasłęk, Zielony Grąd, Bogaczewo, Komorowo Żuławskie, Elbląg

Długość trasy: ok. 75 km

Komendant 25 August 2021 535 6 komentarzy

6 komentarzy

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
 • Komendant
  Komendant
  Podobnie jak w ubiegłym sezonie tak i w bieżącym roku jest wycieczka do Nowego Monasterzyska. W tej gościnnej wsi Panie przygotują słodki poczęstunek. Trasę zaproponował i grupę poprowadzi Łukasz G.

  Zapraszam serdecznie STOP
  - 25 August 2021 20:17:05
  • lukasz79
   lukasz79
   Zapraszam na niedzielną wycieczkę do Wioski dobrego czasu. Tradycyjnie Panie przygotują smakołyki, gorące napoje oraz ognisko. Wyjątkowo oczekują na Nas przy boisku.
   Planowane przerwy:
   Krasny Las parking leśny ok 5 minut, Łęcze wiata ok 10 minut, Milejewo sklep 10 minut, Nowe Monasterzysko 30- 40 minut, Dawidy Dwór 10 minut, Komorowo Żuławskie 5 minut.
   Wycieczka odbędzie się nie zależnie od warunków atmosferycznych z możliwością zmiany trasy powrotnej przez Kamiennik Wielki ( trasa ok 47 km)Hura
   Serdecznie zapraszam
   - 28 August 2021 10:08:15
   • lukasz79
    lukasz79
    Dzisiejsza aura nie zachęcała do aktywności rowerowej. Pierwsze 12 km było trochę ekstremalne, bo deszcz nie odpuszczał,lecz moja cierpliwość została wynagrodzona i na wysokości Próchnika deszcz odpuścił. Szczęśliwie dotarłem do Nowego Monasterzyska bez jakichkolwiek przeciwności.
    Na miejscu przy gorącej kawie i smakołykach była możliwość dyskusji z Panią Anetą(lokalna Pani sołtys) o codzienności lokalnej społeczności. Pełen energii i zapału ruszyłem w stronę Elbląga. Dystans niestety skróciłem do 47 km. W grupie milej ,lecz czasem trzeba indywidualnie grupę reprezentować. Pozdrawiam
    - 29 August 2021 15:15:57
    • Komendant
     Komendant
     Proponuje powtórzyć trasę w najbliższą niedzielę, 05 września, pod przewodnictwem Łukasza. Prognoza pogody na tą niedzielę jest korzystna. Panie w Nowym Monasterzysku pewnie są wyrozumiałe i ponownie przygotują poczęstunek. Co Ty na to Łukasz?
     - 29 August 2021 17:49:50
     • Komendant
      Komendant
      Łukasz niestety nie może poprowadzić grupy w niedzielę 05 września br. Szukam osoby chętnej do poprowadzenia wycieczki po trasie proponowanej przez Łukasza lub zaproponować własną. W Nowym Monasterzysku jest remont świetlicy i ewentualny odpoczynek byłby na powietrzu. Mam nadzieje, że znajdzie się chętna osoba i kolejna wycieczka się odbędzie.
      - 30 August 2021 14:25:51
      • Komendant
       Komendant
       Ze smutkiem informuje, że nie ma osoby chętnej do poprowadzenie grupy STOP w niedzielę 05 września. Z tego powodu wycieczka się nie odbędzie. Los kolejnych wycieczek również zależy od tego, czy będą osoby chętne do zaproponowania trasy i poprowadzenia grupy.
       Z tego co wiem, w tą niedzielę ma być zorganizowana Miejska wycieczka rowerowa i można z niej skorzystać.
       - 04 September 2021 09:19:52
       Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
       Kliknij przycisk 'Zgadzam się', aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności.Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj