O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Aktualności

Wycieczka Nr 22/2021 – Śladami Mennonitów – 24 października

Zbiórka: Na Starówce, przy Piekarczyku, godz. 9.30

Trasa: Elbląg, Żurawiec, Jezioro, Zwierzno, Kępniewo, Stalewo, Szaleniec, Fiszewo, Dworki, Oleśno, Gronowo Elbląskie, Jegłownik, Wiktorowo, Helenowo, Elbląg

Długość trasy: 68 km, Uczestnicy: 12, Punkty: 68

Komendant 20 October 2021 310 2 komentarzy

2 komentarzy

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
 • Komendant
  Komendant
  Jest to ostatnia w tym sezonie wycieczka rowerowa. Tradycją jest, że podczas ostatniej wycieczki odwiedzamy cmentarze Mennonitów rozrzucone na terenie Żuław. W ten sposób staramy się uczcić pamięć ludzi, którzy w przeszłości żyli na tych terenach i tworzyli historię i kulturę Żuław. Tradycją jest również, że zapalamy znicze na Mennonickich grobach. Trasę zaproponował Jurek M. a grupę poprowadzi Grażyna K.

  Zapraszam serdecznie STOP
  - 20 October 2021 18:07:01
  • Komendant
   Komendant
   Zakończyliśmy sezon 2021 EGR STOP. Podobnie jak rok temu udało się zorganizować i przeprowadzić 22 wycieczki. To dużo mniej niż w najlepszych latach, ale biorąc pod uwagę warunki pandemiczne to dobre i tyle. Oficjalne podsumowanie sezonu 2021 postaram się zorganizować przy ognisku w Bażantarni na początku 2022 r. Na razie dziękuje wszystkim uczestnikom tegorocznych wycieczek, a szczególnie osobom, które przygotowywały trasy i prowadziły wycieczki.
   Pozdrawiam wszystkich STOP-owiczów i życzę dużo zdrowia.
   Do zobaczenia
   - 27 October 2021 16:33:40
   Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
   Kliknij przycisk 'Zgadzam się', aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności.Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj