O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Aktualności

Spotkanie Noworoczne przy ognisku – 14 stycznia 2022

Zbiórka: Bażantarnia, duża polana, wiata Irenka, godz. 16.00

Komendant 31 December 2021 336 3 komentarzy

3 komentarzy

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
 • Komendant
  Komendant
  Serdecznie zapraszam wszystkich rowerzystów STOP oraz przyjaciół i sympatyków rowerzystów, na tradycyjne Noworoczne Spotkanie przy ognisku, na dużej polanie w Bażantarni, przy wiacie "Irenka". Podczas spotkania będzie okazja na krótkie podsumowanie sezonu rowerowego 2021 oraz podziękowanie wyróżniającym się koleżankom i kolegom za działalność na rzecz Grupy STOP.
  Tradycyjnie na ognisko przynosimy własny prowiant, coś do oświetlenia pod wiatą, zakładamy mikołajkowe czapeczki (nie są obowiązkowe).
  Do zobaczenia
  - 31 December 2021 18:57:56
  • M
   Marek55
   Racz Waść wpaść Luzik
   - 13 January 2022 18:29:09
   • Komendant
    Komendant
    Dziękuję wszystkim obecnym na Spotkaniu Noworocznym w Bażantarni. Było nas całkiem spore grono. Tradycyjnie kubeczkiem szampana i życzeniami powitaliśmy Nowy Rok. Była to też okazja, aby w bardzo skróconej formie (w porównaniu do lat poprzednich) podsumować minione dwa sezony rowerowe 2020/2021. Najbardziej aktywnym i najbardziej zaangażowanym w organizacje wycieczek rowerzystkom i rowerzystom wręczone zostały pamiątkowe medale STOP . W miłej atmosferze przy ognisku i pod wiatą przy kominku trwały rowerzystów rozmowy. Byli również wśród nas sympatycy rowerzystów. Pogoda dopisała mimo braku śniegu, księżyc oświetlał polanę a lekki wiaterek specjalnie nie przeszkadzał.
    Jeszcze raz wszystkim uczestnikom Spotkania dziękuję i do zobaczenia na rowerowych szlakach STOP
    - 15 January 2022 14:48:57
    Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
    Kliknij przycisk 'Zgadzam się', aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności.Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj