O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Aktualności

Wycieczka Nr 09/2022 – Szlakiem Ewy – 12 czerwca

Zbiórka: skrzyżowanie ulic Królewieckiej i Fromborskiej, na ścieżce rowerowej, godz. 9.30

Trasa: Elbląg, Krasny Las, Jelenia Dolina, Ogrodniki, Zajączkowo, Karszewo, Majewo, Milejewo, Ogrodniki, Próchnik, Elbląg

Długość trasy: 46 km, Uczestnicy: 7, Punkty: 69

Komendant 08 June 2022 318 2 komentarzy

2 komentarzy

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
 • Komendant
  Komendant
  Kolejna wycieczka przed nami. Tym razem trasa o tajemniczym tytule "Szlakiem Ewy" . O co chodzi z tą Ewą to się wkrótce wyjaśni. Trasę zaproponował i grupę poprowadzi Marek R.

  Zapraszam serdecznie STOP
  - 08 June 2022 21:34:19
  • M
   Marek55
   Szlak Ewy? Zaraz wszystko się wyjaśni. Otóż początek wycieczki, to klasyka. Krasny Las, Dolina Smoków. Dojeżdżamy do Zajączkowa i kierujemy się na KarszEWO. Następnie wzdłuż S22 i skręcimy w stronę miejscowości MajEWO i MilejEWO.
   W Ogrodnikach zamkniemy pętelkę, pojedziemy do Próchnika, by aleją lipową (tak pisze na mapie) dojechać do 503 i do domu. Pełna nazwa powinna brzmieć „mały szlak Ewy”. Gdybyśmy dojechali np. do miejscowości KrzyżEWO, moglibyśmy mówić o „dużym szlaku Ewy”. Tym razem zadowolimy się „małym”.
   Aha, trasa trochę mało znana i różnie to może być. Więc zabrać naładowane telefony, prowiantu na 3 dni, by przeczekać pierwsze chwile, póki nas nie zaczną szukać. Ale w kupie siła, więc chyba damy radę. Szmoc jest z nami.
   - 09 June 2022 06:03:16
   Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
   Kliknij przycisk 'Zgadzam się', aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności.Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj