O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Aktualności

Wycieczka Nr 22/2022 – Gładysze – Pałac Dohnów – 25 września

Zbiórka: skrzyżowanie ulic Ogólnej i Fromborskiej, na ścieżce rowerowej, godz. 9.30

Trasa: : Elbląg, Jelenia Dolina, Ogrodniki, Milejewo, Majewo, Młynary, Nowica, Wilczęta, Gładysze, Wilczęta, Nowica, Młynary, Zastawo, Pomorska Wieś, Elbląg

Długość trasy: 86 km, Uczestnicy: 12, Punkty: 129

Komendant 23 September 2022 402 3 komentarzy

3 komentarzy

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
 • Komendant
  Komendant
  Z dużym opóźnieniem ( lepiej późno niż wcale), jest propozycja wycieczki na najbliższą niedzielę.do Gładysz, aby odwiedzić Pałac Dohnów., a właściwie atrapę zabytku, ponieważ ruiny pałacu rozebrano w 2020r. Kiedy byliśmy tam wiele lat temu były ruiny. Wycieczkę proponuje i Grupę poprowadzi Radek O.

  Zapraszam serdecznie STOP
  - 23 September 2022 14:50:58
  • Radek
   Radek
   Krótkie uzupełnienie: Spalone ruiny pałacu kupił, pochodzący z Bawarii przedsiębiorca, Stefan Hipp. W 2020r odtworzył (po rozebraniu resztek budowli) elewacje pałacu - stąd nazwa: atrapa. Mam nadzieję, że nie wygląda jak Pałac Jabłonowskich w Warszawie, gdzie niektóre z pięter wypadają w połowie wysokich okien, co można zauważyć przyglądając się fasadzie. Sprawdzimy to w niedzielę. Dodatkowo chciałbym byśmy zatrzymali się na parę minut przy Mauzoleum rodziny Dohnów w Gładyszach.
   Pozdrawiam i zapraszam wszystkich cyklistów na wycieczkę - słabszych zobowiązuję się holować.
   Radek
   - 23 September 2022 18:51:08
   • G
    gabs
    Zdjęcia z dzisiejszej wycieczki https://photos.ap...4GSg3ufnq9
    - 25 September 2022 19:05:42
    Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
    Kliknij przycisk 'Zgadzam się', aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności.Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj