O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Aktualności

Wycieczka Nr 24/2022 – Jesienne Kadyny – 09 października

Zbiórka: skrzyżowanie ulic Ogólnej i Fromborskiej, na ścieżce rowerowej, godz. 9.30

Trasa: Elbląg, Krasny Las, Jelenia Dolina, Ogrodniki, Pagórki, Czarna droga, Kadyny , Suchacz, Nadbrzeże, Rangóry, Elbląg

Długość trasy: 46 km, Uczestnicy: 23, Punkty: 69

Komendant 05 October 2022 439 7 komentarzy

7 komentarzy

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
 • Komendant
  Komendant
  Tradycyjna jesienna wycieczka do Kadyn, przez kolorowy jesienny las Wysoczyzny Elbląskiej. W Kadynach dłuższy odpoczynek i możliwe ognisko. Trasę proponuje i Grupę poprowadzi Marek R.

  Zapraszam serdecznie STOP
  - 05 October 2022 15:56:19
  • M
   Marek55
   Proszę uważnie przeczytać, bo drugi raz nie napiszę.
   Jeszcze na drzewach dominuje zieleń, ale też widać już barwy jesieni. A gdzie najlepiej to zobaczyć? Oczywiście na Wysoczyźnie i w kadyńskich lasach. Niedziela zapowiada się pogodnie, więc proponuję STOPowy jesienny klasyk, czyli wycieczkę do Kadyn wzdłuż Grabianki (Czarna Droga), by podziwiać uroki nadchodzącej jesieni. Po drodze nie będziemy zbytnio marnować czasu, bo w planach jest ognisko w Kadynach. Nazbieramy chrustu (jeżeli jeszcze jest), rozpalimy ognisko i upieczemy kiełbaskę, i ją zjemy, i popijemy herbatką z termosu, i zapalimy, i …. jeszcze wiele innych rzeczy. Więc nie ma co siedzieć w domu.
   Racz Waść wpaść i Waćpanna też.
   Ps. Z dobrze poinformowanych źródeł wiem, że może w Kadynach odwiedzi nas najwyższa władza.
   - 05 October 2022 18:01:10
   • Waldic
    Waldic
    "Po drodze nie będziemy zbytnio marnować czasu" Warto Marku zatrzymać się w lesie na chwilę i nazbierać ziemniaków na ognisko ;)
    - 05 October 2022 20:00:52
    • M
     Marek55
     Prezes swoje powiedział, ale co na to dziki?
     - 06 October 2022 18:39:12
     • Waldic
      Waldic
      Dziki zadowolone nie będą, wiadomo. Ale będziecie na rowerach, droga z górki, jest szansa, że uciekniecie ;)
      - 07 October 2022 15:48:36
      • A
       alina
       Waldic czyżbyś Ty chciał zostać na pożarcie Boi się. Bo ja mam ochotę zbierać w międzyczasie grzyby. (nie samymi ziemniakami człowiek nawet w tych trudnych czasach żyje Luzik). Co prawda z chrustem będzie ciężko prawie wszystko wyzbierałam do kominka Hura
       - 07 October 2022 17:16:04
       • M
        Marek55
        Chciałoby się rzec – „chwilo trwaj”. Ładna pogoda, jesienne klimaty, sympatyczne towarzystwo, twarze dawno niewidziane, to wszystko złożyło się na to, że wycieczka zapadnie w pamięci. Niektórzy próbowali znaleźć zakopane ziemniaki, ale tylko Alina wyszło z lasu zwycięsko z reklamówka pełną grzybów. Pieczona kiełbasa smakowała jak nigdy, a miłośnicy śliwki węgierki też mieli swoje pięć minut. A nad tym wszystkim była Ona. Jesienna przyroda. Pełna uroku, trochę nostalgii, rzucająca się w oczy paletą barw.
        Chwila przerwy przy „Trzech wodospadach” i samotnie stojącym tuż obok kamieniu, była okazją do wspominek, jak to dawniej bywało.
        Dzięki wszystkim za wspólne rowerowanie i niech ta jesień w tej postaci trwa, trwa …
        - 09 October 2022 20:31:16
        Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
        Kliknij przycisk 'Zgadzam się', aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności.Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj