O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Aktualności

Wycieczka Nr 05/2024 – Pochylnie– 05 maja

Zbiórka: : na Starówce, przy Piekarczyku,, godz. 9.30

Trasa: Elbląg – Żurawiec – Krzewsk - Nowe Dolno - Powodowo – Rychliki - Lepno - Kąty, Jelonki – Dłużyna – Węzina - Komorowo Żuławskie – Elbląg

Długość trasy: 75 km, Uczestnicy: 17

Komendant 03 May 2024 370 2 komentarzy

2 komentarzy

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
 • Komendant
  Komendant
  Z małym opóźnieniem (trwa przecież majówka), zapraszamy na kolejną wycieczkę. Będzie to wycieczka na pochylnie, którą proponuje i Grupę poprowadzi Radek O. Proponuję też nowy wariant jazdy, w pewnym sensie eksperyment.
  Dla rowerzystów, którym trasa na pochylnie wydaje się zbyt długo i trudna, proponuje wspólną jazdę do wiaty w Nowym Dolnie i po odpoczynku dalej, już po rozdzieleniu Grupy, jazdę przez Stankowo-Jelonki- Dłużynę- Węzinę- Komorowo Żuławskie do Elbląga, Długość tej trasy to ok. 45 km. Jest i trzeci wariant - powrót do Elbląga z powrotem wcześniej przejechaną trasą przez Krzewsk, długość ok 40 km. Ważne jest aby po rozdzieleniu Grupy znalazł się ktoś, to poprowadzi zmienioną, krótszą trasą.

  Zapraszam serdecznie i życzę udanej wycieczki STOP
  - 03 May 2024 14:20:31
  • Jerzyk
   Jerzyk
   Jadę ze Stenią, pojedziemy wariantem skróconym. Mogę poprowadzić część grupy. Którą trasą będzie zależało, kto jeszcze i wtedy sprawa do uzgodnienia, albo "w tył na zad" albo przez Komorowo do Ronda bitwy pod Grunwaldem.
   - 04 May 2024 12:54:27
   Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
   Kliknij przycisk 'Zgadzam się', aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności.Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj