O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Aktualności

Wycieczka Nr 06/2024 – Frombork / Milejewo – 12 maja

Zbiórka: : skrzyżowanie ul Fromborskiej i Ogólnej, przy ALDI, godz. 9.30

Trasa: Elbląg – Jelenia Dolina – Ogrodniki – Zajączkowo - Huta Żuławska – Rychnowy – Pogrodzie – Nowina – Frombork – Krzyżewo – Chojnowo - Tolkmicko – Kadyny – Suchacz – Nadbrzeże – Jagodno - Elbląg

Długość trasy: 80 km, Uczestnicy: 15,

Komendant 08 May 2024 405 4 komentarzy

4 komentarzy

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
 • Komendant
  Komendant
  Kolejną wycieczkę, tym razem do Fromborka proponuje i Grupę poprowadzi Marian D. Ponieważ trasa jest dość długa i trudna to, podobnie jak na poprzedniej wycieczce, proponujemy wersję lżejszą, do wyboru. Wspólna jazda Grupy do Ogrodnik, gdzie po odpoczynku pod wiatą zasadnicza część Grupy pojedzie dalej zaplanowaną trasą, a część przez Milejewo - Kamiennik Wielki wróci do Elbląga. Zakończenie krótszej trasy przy rondzie, ul Wschodnia. Długość tej trasy to ok 35 km. Ważne jest, aby ktoś, kto pojedzie krótszą trasą podjął się roli prowadzącego i fakt ten zgłosił oficjalnie na stronie, tak jak to zrobił Jurek K. na poprzedniej wycieczce.

  Zapraszam serdecznie i życzę udanej wycieczki STOP
  - 08 May 2024 20:03:29
  • M
   Marek55
   Ok, podniosę rękę i zobaczymy, kto mnie lubi, to pojedzie ze mną trasą krótszą.
   - 09 May 2024 15:06:02
   • M
    Marek55
    Podniosłem rękę ... i kicha. Tylko Irena i Jurek okazało się, że mnie lubią. Reszta pognała za Marianem. Co on takiego ma, czego ja nie mam? Prawda, fajniejszy rower. A faktem jest, że ci co z Marsa to w większości wzrokowcy i gadżeciarze, więc gromadnie i pędzikiem pognali za Marianem. My spokojnie udaliśmy się swoją drogą. Nieco zmodyfikowaliśmy trasę i przejechaliśmy przez Stoboje oraz skręciliśmy do Stagniewa, do tamtejszego Sanktuarium. Ciekawe miejsce. Po czym prawie bez pedałowania dojechaliśmy do ronda, przy ul. Wschodniej. I do domu już było blisko.
    - 12 May 2024 18:23:52
    • Marian65
     Marian65
     Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom wycieczki za wspólne rowerowanie.
     Pomysł z dwoma a jak się okazało nawet z trzema planami trasy okazuje się całkiem dobry.
     Można się wspólnie pokręcić na pewnym odcinku trasy, porozmawiać, omówić wspólne plany. Następnie każdy w podgrupach lub indywidualnie dostosowuje trasę do swoich potrzeb. Główna grupa tymczasem realizuje zaplanowany harmonogram wycieczki. Każdy ma, tak jak lubi, wolniej lub szybciej, dalej lub bliżej.
     Wyjechało nas 14, odjechało 6 a do Fromborka dojechało 9 czyli razem 15 uczestników wzięło udział w wycieczce.
     Do następnego wypadu. Polubienie
     - 13 May 2024 21:10:16
     Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
     Kliknij przycisk 'Zgadzam się', aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności.Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj