O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Aktualności

Wycieczka Nr 07/2024 – Wysoka i Topolno Wielkie / Pasłęk– 19 maja

Zbiórka: rondo Bitwy pod Grunwaldem. godz. 10.00

Trasa: Elbląg – Gronowo Górne – Komorowo Żuławskie – Węzina – Dłużyna – Jelonki – Topolno Wielkie – Wysoka – Nowe Dolno – Krzewsk - Elbląg

Długość trasy: 50 km, Uczestnicy: 17

Komendant 16 May 2024 330 4 komentarzy

4 komentarzy

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
 • Komendant
  Komendant
  To będzie wspólna wycieczka po trasie proponowanej przez Mareckiego w ramach Miejskich Wycieczek Rowerowych.
  https://marecki.h...JM44kUY1W2
  Ponieważ poprzednie nasze tegoroczne wycieczki częściowo pokrywają się z trasą obecnej, to proponujemy drugi wariant rozszerzony dla osób chętnych, mających więcej pary w nogach. Dla tej części Grupy wspólna jazda z Mareckim do Jelonek , a stamtąd już oddzielnie przez Pasłęk, Młynary, Milejewo lub pochylnie "pod prąd" i powrót przez Rychliki do ustalenia z Radkiem O., który poprowadzi tą podgrupę.

  Zapraszam serdecznie STOP
  - 16 May 2024 21:57:29
  • Radek
   Radek
   Zapowiada się piękna, pogodna niedziela więc namawiam na lody w Pasłęku - no chyba, że stęskniliście się za hardcorowym podjazdem do Buczyńca.
   - 18 May 2024 11:15:08
   • Radek
    Radek
    Tak licznej Miejskiej W.R. jeszcze nie widziałem, ponoć prawie 70 osób. W związku z tym nie udało mi się dokładnie policzyć naszych ludzi - chyba było nas ~17 osób. Ośmioro z nas pojechało do Pasłęka na lody i na wspaniałe gofry. Powrót do E-ga przez Pomorską Wieś i Dębicę. Mimo ulewy na finiszu uważam wycieczkę za b. udaną i dziękuję wszystkim za uczestnictwo.
    - 19 May 2024 17:04:50
    • G
     gabs
     - 19 May 2024 19:26:17
     Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
     Kliknij przycisk 'Zgadzam się', aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności.Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj