O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Rozpocznij nowy wątek
Użytkownicy, którzy uczestniczyli w dyskusji: Andrzej, vonschnitz, lukasz79,

Zimowy Frombork 14.01.18r

Ostatnia aktualizacja 6 lat temu
lukasz79lukasz79Junior
Dodano 6 lat temu
Witam, zapraszamy z Henrykiem na wycieczkę w stronę Fromborka:)
Zbiórka: skrzyżowanie ul. Fromborskiej i Królewieckiej, godz. 9.30
Trasa, ewentualne zmiany miejsca docelowego do uzgodnienia przed wycieczką:)
Pozdrawiam Rodzinę rowerową
Rower: Kellys scarpe red Unibike Crossfire
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 6 lat temu
Frombork jest zawsze dobry, a kierunek słuszny. :hura: Nie wiem czy kol. Mirek ze swoim sprzętem mógłby zaszczycić naszą wyprawę? :mysli: Ostatecznie siekierkę do sakwy i jedziemy przez Nowinkę-Ronin. :tak:
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
lukasz79lukasz79Junior
Dodano 6 lat temu
Dzisiaj uzgodniliśmy przed wycieczką zmianę miejsca docelowego i udaliśmy się do Kadyn. Dzięki za wspólne kręcenie Andrzejowi, Heniowi i Zbyszkowi:)
Rower: Kellys scarpe red Unibike Crossfire
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 6 lat temu
Tak Mirku do Fromborka nie dało rady, tym razem- za mało nas było i za zimno. :bezradny:
Tym bardziej doceniam i dziękuję Ci kolego! :brawo:
Zrobiliśmy Kadyny po "białej drodze", odwiedziliśmy kościół Świątecznie wystrojony i byliśmy w Sudanie. :tak:
W Kadynach choinkowe ognisko z inną grupą, potem tradycyjnie plaża, Rywiera i do domu. Wyszło tego 44 km, a najgorsze to ten cholernie zimny wiatr prosto w oczy. :wnerw: Termometr przeważnie pokazywał - 7* C, ale wiatr robił co chciał. :bezradny:
Zawziął się cholera i do Elbląga nie chciał wpuścić, normalnie ściana - wszystko pęka.;) Udało się jeszcze kilka poślizgów niekontrolowanych wykonać, co inni złośliwie mylą z upadkami.:| Teraz czuję, że nie wieje - w domu w jesionce.:D
Dzięki koledzy za energetyczną wyprawę - można powiedzieć, że to był taki Nasz "Mały Frombork". Na duży przyjdzie czas - trochę później. :mysli:

Pozdrawiam i do ... :hejka:
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
V
vonschnitzNowicjusz
Dodano 6 lat temu
To ja dziękuję, że mnie przygarnęliście i przepraszam, że od Suchacza Was spowalniałem. Wiek już nie ten i sił brakuje... ale było warto !
Rower: Cube Styl jazdy: Turystyka
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.