O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Aktualności

Ognisko Noworoczne - 20 stycznia 2024

Serdecznie zapraszam na tradycyjne Ognisko Noworoczne 2024 w Bażantarni w dniu 20 stycznia (sobota), o godz. 16.00. Miejsce spotkania to duża polana, przy wiacie Irenka. Zapraszam STOP-owców oraz wszystkich rowerzystów i sympatyków rowerzystów.

Komendant 15 January 2024 1,209 2 komentarzy

2 komentarzy

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
 • Komendant
  Komendant
  Będzie to tradycyjne Noworoczne spotkanie STOP przy ognisku. Prognoza pogody zapowiada zimową aurę na ten tydzień. W sobotę wieczorem ma być lekki mróz, ale przy ognisku będzie nam z pewnością ciepło. Każdy zabiera coś do jedzenia i picia według własnego uznania. Warto zabrać jakieś światełka do oświetlenia wiaty. Była taka tradycja, że zakładaliśmy mikołajkowe czapeczki, były tez zimne ognie. Może warto kontynuować?.
  Zapraszam serdecznie wszystkich chętnych do spotkania w sympatycznym, rowerowym gronie.
  Do zobaczenia
  - 15 January 2024 22:12:27
  • Komendant
   Komendant
   Dziękuję bardzo wszystkim, których nie przestraszyła brzydka pogoda i przybyli na polanę przy wiacie Irenka. Były życzenia Noworoczne przy ognisku z odrobiną szampana. Do sympatycznej atmosfery przy ognisku na polanie i kominku pod wiatą dostosowała się aura. Nie było opadów i wiatru, dookoła było biało a na niebie ukazał się księżyc i gwiazdy.
   Do zobaczenia na wiosnę. STOP
   - 22 January 2024 16:04:42
   Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
   Kliknij przycisk 'Zgadzam się', aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności.Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj